Черен списък на лекари в Бургас

  • 640 738
  • 1 095
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 318
.Искам да изкажа огромни благодарности на др Душепеев,защото за мен тои е единствения кадьрен гинеколог в БУРГАС. Grinning

Е тук няма да се съглася с теб а и не само аз - защо съм писала вече в темата.Чуя ли това име ще бягам колкото ми сили държат #2gunfire

За Душепеев трябва да се направи отделна тема или по- добре подписка Close


# 691
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Една моя позната като разбра, че е бременна и ходи при Ризова. Тя й каза, че не е бременна   #Crazy
След това отиде при друг (мъж, но не му помня името. беше нещо завъртяно) Той й каза, че плодът й е мъртъв и трябва незабавен кюртаж (200 лв.) Тя 4 дена ни жива, ни умряла. Накрая отиде при Душепеев, който й каза, че всичко е наред и, че един кюртаж по принцип струва 50 лв., а не 200  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire В момента има прекрасен син, който скоро ще прави 2 месеца  Hug
А, бременността й води Братова. Казвала й, да не яде, нищо, че е гладна.  ooooh! Да не качвала много килограми, защото после трудно се свалят

# 692
  • Мнения: 5 539
Една моя позната като разбра, че е бременна и ходи при Ризова. Тя й каза, че не е бременна   #Crazy
След това отиде при друг (мъж, но не му помня името. беше нещо завъртяно) Той й каза, че плодът й е мъртъв и трябва незабавен кюртаж (200 лв.) Тя 4 дена ни жива, ни умряла. Накрая отиде при Душепеев, който й каза, че всичко е наред и, че един кюртаж по принцип струва 50 лв., а не 200  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire В момента има прекрасен син, който скоро ще прави 2 месеца  Hug
А, бременността й води Братова. Казвала й, да не яде, нищо, че е гладна.  ooooh! Да не качвала много килограми, защото после трудно се свалят
Ти току-що направи страхотен портрет на бургаското здравеопазване, в частност на АГ-тата Joy

# 693
  • Мнения: 1 894
Ти току-що направи страхотен портрет на бургаското здравеопазване, в частност на АГ-тата Joy

В тази връзка да си повторя въпроса:
Какъв е редът за подаване на жалба за лекарска некомпетентност?

# 694
  • Мнения: 1
Много полезна тема. Благодаря ви. Смятам да допълвам и аз дългия списък.  Rolling Eyes

# 695
  • Мнения: 2
Една моя позната като разбра, че е бременна и ходи при Ризова. Тя й каза, че не е бременна   #Crazy
След това отиде при друг (мъж, но не му помня името. беше нещо завъртяно) Той й каза, че плодът й е мъртъв и трябва незабавен кюртаж (200 лв.) Тя 4 дена ни жива, ни умряла. Накрая отиде при Душепеев, който й каза, че всичко е наред и, че един кюртаж по принцип струва 50 лв., а не 200  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire В момента има прекрасен син, който скоро ще прави 2 месеца  Hug
А, бременността й води Братова. Казвала й, да не яде, нищо, че е гладна.  ooooh! Да не качвала много килограми, защото после трудно се свалят
Аз в момента съм бременна и бременноста ми води Ризова.Аз съм много доволна от нея.Може по скъпо да взима,но при мене отношението наистина е невероятно.На брат ми- жена му също е раждала при нея преди 4 години,но тя беше секцио,защото рано откриха бебето увито в пъпната връв.

# 696
  • Мнения: 2
Обаче искам да  се оплача от новата ми ДЖИПКА #2gunfire Вчера отивам със свекървата да сменям старата лекарка,защото вече не живея в Меден Рудник,а в центъра и когато отивам при новата да я питам за смяната,още малко не ме изгони.Имала много работа,била уморена,а пък за болницата нещо ужасно Медицински център 1 на улица Хан Крум 28.Та тази лекарка е педиатър и работи като Джипи,а нейните пациенти са от ромската класа.(Поне така ми се видя)Та тая  е на 3 тия етаж,няма асансьор всъщност има ,но не работи, и трябваше да се качвам по стълбите,обаче няма нито една крушка на всичките етажи.Представете си една майка с количка,как ще отиде при спешен случай.Както и да е,след като попълних документите качвам се горе за
регистрацията и тази докторка ми вика,че работела само с познати пациенти.Хора не си плащайтe осигоровките,защото няма за какво #2gunfire #2gunfire #2gunfireНито болница като болница,нито лекари като лекари.Сега трябва да чакам декември месец,да се махна от тая Радостина Александрова Пенева!!!!!!
Реших декември,(тогава живот и здраве и бебчо ще се е родил), като дойде следващата смяна,да се запиша при др Топузян в Ел Масри,така че имам 5 месеца,да проучвам за добри лекари,които работят и като ДЖИ ПИ.

# 697
  • Мнения: 5 539
Не можеш ли да я смениш още сега? Юни месец не е минал още. Или пък да си изтеглиш заявлението за смяна, ако разрешат.
Дъщеря ми беше записана там при д-р Маша Кънева - и тя не е много цвете за мирисане.
В тази поликлиника повечето пациенти са роми, това е вярно.

# 698
  • Мнения: 2
Ти току-що направи страхотен портрет на бургаското здравеопазване, в частност на АГ-тата Joy

В тази връзка да си повторя въпроса:
Какъв е редът за подаване на жалба за лекарска некомпетентност?


До колкото знам се ходи в Здравната каса.Отиваш там и искаш документ за жалба и я попълваш  на място и веднага я подаваш.Аз така разбрах,вчера като си купувах моите документи за Джи пи.Една жена питаше и така разбрах.Понеже вчера доста обикаляхме със свекървата,понеже незнаех къде се намира Здравна каса качваш се на 4 ката от автогарата, и слижаш до стадион бившия Нефтохимик.Има едни стълбички надолу.

# 699
  • Мнения: 2
Питах вчера,не може.Трябва да се чака до декември. Thinking

# 700
  • Burgas
  • Мнения: 214
не е вярно, не се чака до декември, смяната може да стане от 1 до 31 юли Peace

# 701
  • Мнения: 180
Аз в момента съм бременна и бременноста ми води Ризова.
................................
.На брат ми- жена му също е раждала при нея преди 4 години,но тя беше секцио,защото рано откриха бебето увито в пъпната връв.
[/quote]
Увита пъпна връв не е причина за секцио,а предтекст Peace

# 702
  • Мнения: 2
не е вярно, не се чака до декември, смяната може да стане от 1 до 31 юли Peace
Регистриран на: 22 Мар 2006
Мнения: 1433

   
Пуснато на: Пон Дек 03, 2007 11:19 am    Заглавие: Смяна на личния лекар - срокове и документи    Отговорете с цитат
Всяка календарна година в периода от 1 до 30 юни и от 1 до 31 декември здравноосигурените лица могат да сменят своя личен лекар. За да стане това, необходимо е да закупят от книжарниците за медицинска документация (за София – в ХХІІ, ХХІХ ДКЦ) специален талон-формуляр (т.нар. регистрационна форма за постоянен избор на общопрактикуващ лекар). С формуляра здравноосигурените лица отиват при новоизбрания от тях личен лекар и на място попълват своите, и на лекаря, лични данни. Представят му и здравноосигурителната си книжка и третия екземпляр от регистрационната форма на първоначален избор, в случай че нямат здравноосигурителна книжка.

Не е необходимо здравноосигурените граждани да уведомяват досегашния си личен лекар за извършената смяна. Това става по служебен път.

При промяна на настоящия адрес здравноосигуреното лице има право на нов избор на лекар, без да спазва определените годишни срокове. В този случай изборът се извършва с попълване на регистрационна форма за първоначален избор на общопрактикуващ лекар, която лицето получава от районната здравноосигурителна каса.

Последна редакция: вт, 15 юни 2010, 18:10 от didi_k

# 703
  • Мнения: 2
Аз в момента съм бременна и бременноста ми води Ризова.
................................
.На брат ми- жена му също е раждала при нея преди 4 години,но тя беше секцио,защото рано откриха бебето увито в пъпната връв.
Увита пъпна връв не е причина за секцио,а предтекст Peace

ftp://http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=356502


Forum.BG-Mamma :: Бременност, майчинство >>
Майки (бъдещи и настоящи)
Тема: що е то увита пъпна връв ..... и наложителна лие операция?    
Страници: [1] 2 3 4  Всички

Последна редакция: чт, 17 юни 2010, 11:13 от didi_k

# 704
  • Мнения: 3 016
Увита пъпна връв не е причина за секцио,а предтекст Peace

Преди седмица момиче изгуби бебето си заради увита пъпна връв. Раждането не е било секцио .А бебето го чакаха 10 години......

Общи условия

Активация на акаунт