Непушачи- дразнители.

  • 14 844
  • 364
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 122
Що ви дразнят Непушачите бре, щото вие ли ги дразните или............ Я се стегнете и влизайте в пътя увреме. Ей големи образи сте. Не стига, че не сте прави ами........... няма да ви дойде акъла в главата и това си е.
Сега......
Давам награда на пушач от сайта който откаже цигарите в следващата седмица. Наградата...... не е парична, то остава и с пари да ви залъгвам.
И не се Бъзикам.  newsm10
Ко ши кажете?
И спрете да си оправдавате грешките - не става тъй. Днес е ден за Прошка. Искайте една прошка от нас-непушачите за дет ни тровите...... белким ни мине. Sunglasses

# 16
  • Мнения: 1 650
ами като не ти е приятно
може да се обърнеш обратно и да с излезеш ?
някои да те е вързал ?
въпроса не е до пушач и непушач а до характер и възпитание.
пречали ти като седя пред компютъра и пуша ?
с какво ти преча ?
за какво да ти искам прошка ?

# 17
  • Мнения: 122
ами като не ти е приятно
може да се обърнеш обратно и да с излезеш ?
някои да те е вързал ?
въпроса не е до пушач и непушач а до характер и възпитание.
пречали ти като седя пред компютъра и пуша ?
с какво ти преча ?
за какво да ти искам прошка ?



Е анджак де. Именно за характер и възпитание говорим. Ти с друго ли впечатление остана. ..... И да не излизаш от вас със запалена цигара значи. Стой си пред ПС-то.  smile3530

# 18
  • софия
  • Мнения: 2 140
Пуша и ще продължавам да го правя докато ми доставя удоволствие.

# 19
  • Мнения: 1 650
в къщи се пуши
и седя в къщи
и това ли е възпитание и толелрантност, да ми казаваш какво да правя ?

# 20
  • Мнения: 122
в къщи се пуши
и седя в къщи
и това ли е възпитание и толелрантност, да ми казаваш какво да правя ?



Не се впрягай бе човек. Прави си каквото сметнеш за добре.  Peace

# 21
  • Мнения: 1 650
впрягам се
ти си типчен пример, дойде да за да натрапиш мнението, да се направиш на велик и загрижен, та чак и награди да раздадеш
ако не виждаш, темате е Непушачи дразнители
а не, ние си търсим проповедник...

Последна редакция: нд, 09 мар 2008, 21:07 от Durango

# 22
  • Мнения: 122

ако не виждаш, темате е Непушачи дразнители


 Е да де, аз затова съм тук....... нали не пуша, а само дразня. Sunglasses Голям образ си. Хайде успокой топката. Няма да пиша повече тук, плюйте си на спокойствие.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 160
Има много ужасни образи непушачи, но не всички са бивши пушачи. Но най-любимия момент е когато съм попитала дали има нещо против да запаля и след отговор "Няма проблем" се отприщи проповед. На моменти ми се струва, че в такива случаи и двете страни са наясно, че нищо няма да се случи, но спорът е спорт....

# 24
  • Мнения: 2 792
 Здравейте, пушач съм и непушачите не са ми дразнител Simple Smile

# 25
  • Мнения: 7 723
Стига сте слагали всички непушачи под общ знаменател, де!
Има и добри измежду тях Whistling

# 26
  • Мнения: 1 650
Кифлата има няколко определени породи, (то май не опира до пушене/непушене а до човека)
пример горния за какво доиде, освен да дразни и да се покаже ...
но както казвам си е от човека

# 27
  • При семейството си
  • Мнения: 6 587
И аз се дразня на бивши пушачи, по-големи светци от Папата са и на хора, вманиачени на тема здравословен начин на живот, който фанатично се опитват да ми наложат. Дразня се на лекции за вредата от тютюнопушенето, колко лесно било да ги откажеш, дразня се на демонстрации. Имам и приятели-непушачи, ами всички са привидно толерантни кум пушачите и това стига, за да се съобразяваш с тях. Не пуша на обществени места, където има забрана или въобще не ходя на такива, не пуша в дом, в който не се пуши, не пуша пред деца.Никой от познатите ми не съм задължила да общува с мен, да ми идва на гости, да е в мое присъствие.

# 28
  • Мнения: 227
Дразнят ме само бившите.Ах,тези лицемери!Като започнат да ми се правят на девственици,да въртят очи  и да ми казват:ама как ги пушиш,какво намираш в тях,изпитвам силно желание да си изгася цигарата между очите им.
Peace
С разликата,че не само бившите ме дразнят,а и тези,които изобщо не са пушили.Това са хора,които и идея си нямат за какво става въпрос...и като ми рекнат насреща-и какво толкова,от утре ги отказваш FlutterЗа да разбереш нещо,трябва да си го преживял...
Нали,Нали Мъжете Не Плачат? Flutter

# 29
  • Мнения: 804
Пушачите СМЕ досадни,
непушачите са по-досадни,
а отказалите се пушачи - най-досадни.
А има и една категория, дето ме докарва до истерия - здрава като канара дебела лелка, която прави отчаяна физиономия и започва да маха с ръка пред носа си, сякаш бере душа. Пък тя самата вони на пот и вкиснало и цял ден диша прекрасния Софийски въздух.
Единственият човек, който ме прави непушач е внукът ми, пред него никога не пуша. Балкон голям, място бол.

Общи условия

Активация на акаунт