НЕ МИ Е ЯСНО?

  • 2 187
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 69
Нося само памучно бельо, ползвам само памучни превръзки. Tired

Да не би да е от памучните превръзки? Аз също след като родих правех алергия от някои видове превръзки.Отначало помислих, че е от копринените и започнах да ползвам памучни, но се оказа че и от тях имам сърбежи и парене, та се наложи да сменя няколко марки, докато намеря подходящи.След няколко месеца проблемът изчезна.

# 16
  • Мнения: 3 241
Хм много неприятно звучи Sad Аз съм имала на няколко пъти цистит и темата ми е до болка позната.
Знам, че преди и след цикъл вагиналната флора е най-нестабилна и бактериите и гъбичките се размножават най-лесно. И естествено могат да преминат към уретрата. Но ти спазваш перфектна хигиена явно и не би трябвало да е от това.
На мен също ми се е случвало урината да е чиста, а да имам циститна криза (но не беше първа урина де)

Единствено не стана за въпрос за хигиена при секс - задължително ходене до тоалетната след секс и евентуално подмиване:) Може би го правиш, но аз да спомена все пак.
Успех  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 56
А някой лекар препоръча ли ти да не правите опити за дете заради паренето?

# 18
  • Мнения: 680
Момичета, хигиената ми е перфектна(както и на мъжа ми). А след секс разбира се не мога да си представя да не си вземе душ човек??? #CrazyТака, че и това отпада като условие за дискомфорт. Да не Ви говоря, че то като имаш парене не ти е до секс. Добре, че човека до мен толкова ме обича, че се съобразява с това. Tired

Нямам алергии от превръзки.
Никой лекар досега не ми е казвал, че не трябва да правим опити за бебе заради паренето. Аз сама си го забраних докато не се почуствам здрава. Даже последната гинеколожка каза: "Няма какво друго да изследваш, правете си бебе".
Ами какво друго да Ви кажа??? CryЗатова се обръщам към Вас, заради всички лоши и объркани мисли в главата ми, която впрочем е съвсем празна от към други неща и пълна с тези!!! Cry Sad Embarassed

# 19
  • Мнения: 680
Момичета, хигиената ми е перфектна(както и на мъжа ми). А след секс разбира се не мога да си представя да не си вземе душ човек??? #CrazyТака, че и това отпада като условие за дискомфорт. Да не Ви говоря, че то като имаш парене не ти е до секс. Добре, че човека до мен толкова ме обича, че се съобразява с това. Tired

Нямам алергии от превръзки.
Никой лекар досега не ми е казвал, че не трябва да правим опити за бебе заради паренето. Аз сама си го забраних докато не се почуствам здрава. Даже последната гинеколожка каза: "Няма какво друго да изследваш, правете си бебе".
Ами какво друго да Ви кажа??? CryЗатова се обръщам към Вас, заради всички лоши и объркани мисли в главата ми, която впрочем е съвсем празна от към други неща и пълна с тези!!! Cry Sad Embarassed

# 20
миличка, относно обикновената урина, само в нея и то не винаги може да се проявят симптоми на цисит! Но не и в стерилната, защото тя се изследва в микро биолгията, и я изследват само за бактерии!
Сигурна ли си че не може да е алергия? Може и да е от песъчинките, но мисля че те основно болят ниско долу корема край уретрите, и евентуално парят при пишкане! Не знам! Може би трябва да си пуснеш стер. урина, да пробваш да смениш превръзките.... оффф не знам какво да ти кажа! Но ако сигурна че не е нещо алергично тогава какво е? Успех! И пиши

Общи условия

Активация на акаунт