НЕ МИ Е ЯСНО?

  • 2 194
  • 20
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 681
Ето го и моя проблем! Embarassed
От години имам парене, парене, парене... Cry
Скоро лекувах хламидии, но се излекувах. Направих изследвания:Хламидии-отрицателна(ваг.секрет и кръвни);
микробиология-никакви гъбички както и никакви бактерии; цитонамзка-I ПАП. Лятото изследвах токсоплазмоза и микоплазма- също отрицателни.
Е, всичко изглежда перфектно, но това ПАРЕНЕ НЕ СПИРА!!! #Cussing out
В момента съм в цикъл и положението е нетърпимо! Sick
Какво е това??? ooooh!
Възможно ли е само по време на цикъл нещо да ми става и какво е то? Правят ли се изследвания по време на мензис и какво може да ми е?
Пишете ми, моля! НЕ МИ Е ЯСНО КАКВО СЕ СЛУчВА С МЕН...

# 1
  • Мнения: 27 524
И аз го имах, също при идеални резултати. Нищо ми няма, но паренето го има. Накрая на своя глава изпих една опаковка (на 12часа за 5 дни) ципрофлоксацин и всичко мина и замина. Така и не се разбра от какво е  Confused

# 2
  • Мнения: 238
Ципрофлоксацин не се ли пие при цистит?  Thinking Имам спомен при един такъв от преди доста години.

# 3
  • Мнения: 673
  И аз си помислих за цистит. Защо не пуснеш една урина?

# 4
  • Мнения: 681
Ами всъщност забравих да кажа,че пуснах и урина, която си остана стерилна.
Абе, казвам Ви, че е загадка за мен??? ooooh!
Нещо ми има...дайте съвет какво още да изследвам.
А знаете ли, дали има нещо общо с цикъла? Много ми пари ден, два преди да  дойде и по време на самия цикъл. Cry

# 5
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 488
И аз съм пила на своя глава Ципрофлоксацин  Peace

# 6
  • Мнения: 1 938
Изкуствено бельо ли носиш?

# 7
  • Мнения: 681
Нося само памучно бельо, ползвам само памучни превръзки. Tired

# 8
  • София
  • Мнения: 708
в коя лаборатория си си правила изследванията? възможно ли е да не са верни?

# 9
  • София
  • Мнения: 39 827
И аз си помислих за цистит. Аз също от време на време имам (имах) подобни усещания по време на цикъл, но мисля, е е от превръзките.
За изкарването на пясъци не говоря, това е друг въпрос.

# 10
цистита, по принцип не мпоже да се установи от пускане на урина! за него за характерни болките по утретрите и парене и болка при пишкане и не само! Цистита се установява от нефролог при преглед на ехограф! И ако в урината се проявяват някакви белези, то това не се вижда със стерилна урина, а с обикновена, тъй като в стерилната урина се проверява наличието на бактерии, а в обикновената се изследват: левкоцити, белтък, седимент, утайка и всякакви други работи! Но каквато и урина да пуснеш трябва да изчакаш да минат поне 2-3 дена след като ти е свършил цикалът! УСПЕХ!

# 11
  • Мнения: 681
Момичета, много сте мили, че ми давате съвети.  bouquet
Относно цистита и аз много съм препатила. Дори бих казала, че го имам хроничен, но точно в момента мислех, че е нещо гинекологично, защото урината ми е стерилна.
Ходих на нефролог преди около месец и се оказа, че имам малко песъчинки и кристали(мисля). ooooh!
Мислите ли, че това е разковничето към моите проблеми? Cry
Това за изследването на  обикновенната урина като имаш цистит го чувам за първи път.

Много се притеснявам, защото съм на 32г и нямам още дете. Не сме правили опити, защото от миналата година все нещо лекувам по тая линия... Sick
Ох, какво да Ви кажа...направо ми се гади Sick

# 12
  • Мнения: 673
  Ами...Аз съм имала подобно парене при "изхвърляне на песачинки". Препоръчаха ми /лекар/ голямо количество горнобанска минерална вода и отвара от мечо грозде.

# 13
  • Мнения: 820
Само по време на цикъл ли имаш парене? Аз имах подобни проблеми, но паренето се появяваше и при всеки досег с вода (къпане, измиване). Имах идеални изследвания и никакви външни промени (зачервявания). Много ме тормозеше това парене докато не установих, че се появява когато нося един тесен панталон. Помисли и в тази посока.

# 14
  • Мнения: 681
Не, нямам проблеми с водата-даже топлата вода ме успокоява и отпуска.Така поне за известно време паренето изчезва, но не мога да вися в банята по цял ден.
Не нося тесни панталони. Дрехите са ми спортни като цяло-удобни.
Пия страшно много вода, билки също.

Да, в общи линии паренето е най-вече преди и по време на цикъл. Confused

# 15
  • Мнения: 69
Нося само памучно бельо, ползвам само памучни превръзки. Tired

Да не би да е от памучните превръзки? Аз също след като родих правех алергия от някои видове превръзки.Отначало помислих, че е от копринените и започнах да ползвам памучни, но се оказа че и от тях имам сърбежи и парене, та се наложи да сменя няколко марки, докато намеря подходящи.След няколко месеца проблемът изчезна.

# 16
  • Мнения: 3 241
Хм много неприятно звучи Sad Аз съм имала на няколко пъти цистит и темата ми е до болка позната.
Знам, че преди и след цикъл вагиналната флора е най-нестабилна и бактериите и гъбичките се размножават най-лесно. И естествено могат да преминат към уретрата. Но ти спазваш перфектна хигиена явно и не би трябвало да е от това.
На мен също ми се е случвало урината да е чиста, а да имам циститна криза (но не беше първа урина де)

Единствено не стана за въпрос за хигиена при секс - задължително ходене до тоалетната след секс и евентуално подмиване:) Може би го правиш, но аз да спомена все пак.
Успех  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 56
А някой лекар препоръча ли ти да не правите опити за дете заради паренето?

# 18
  • Мнения: 681
Момичета, хигиената ми е перфектна(както и на мъжа ми). А след секс разбира се не мога да си представя да не си вземе душ човек??? #CrazyТака, че и това отпада като условие за дискомфорт. Да не Ви говоря, че то като имаш парене не ти е до секс. Добре, че човека до мен толкова ме обича, че се съобразява с това. Tired

Нямам алергии от превръзки.
Никой лекар досега не ми е казвал, че не трябва да правим опити за бебе заради паренето. Аз сама си го забраних докато не се почуствам здрава. Даже последната гинеколожка каза: "Няма какво друго да изследваш, правете си бебе".
Ами какво друго да Ви кажа??? CryЗатова се обръщам към Вас, заради всички лоши и объркани мисли в главата ми, която впрочем е съвсем празна от към други неща и пълна с тези!!! Cry Sad Embarassed

# 19
  • Мнения: 681
Момичета, хигиената ми е перфектна(както и на мъжа ми). А след секс разбира се не мога да си представя да не си вземе душ човек??? #CrazyТака, че и това отпада като условие за дискомфорт. Да не Ви говоря, че то като имаш парене не ти е до секс. Добре, че човека до мен толкова ме обича, че се съобразява с това. Tired

Нямам алергии от превръзки.
Никой лекар досега не ми е казвал, че не трябва да правим опити за бебе заради паренето. Аз сама си го забраних докато не се почуствам здрава. Даже последната гинеколожка каза: "Няма какво друго да изследваш, правете си бебе".
Ами какво друго да Ви кажа??? CryЗатова се обръщам към Вас, заради всички лоши и объркани мисли в главата ми, която впрочем е съвсем празна от към други неща и пълна с тези!!! Cry Sad Embarassed

# 20
миличка, относно обикновената урина, само в нея и то не винаги може да се проявят симптоми на цисит! Но не и в стерилната, защото тя се изследва в микро биолгията, и я изследват само за бактерии!
Сигурна ли си че не може да е алергия? Може и да е от песъчинките, но мисля че те основно болят ниско долу корема край уретрите, и евентуално парят при пишкане! Не знам! Може би трябва да си пуснеш стер. урина, да пробваш да смениш превръзките.... оффф не знам какво да ти кажа! Но ако сигурна че не е нещо алергично тогава какво е? Успех! И пиши

Общи условия

Активация на акаунт