Покажи ми грозота

  • 6 750
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 940
И аз мисля, че Първанов не е грозен.

# 16
  • Мнения: 2 161
А на мен този автопортрет на Фрида Кало ми е ужасно грозен.Нали е автопортрет?И изобщо всичко,нарисувано от нея не ми харесва.

# 17
  • Мнения: 5 940
А на мен този автопортрет на Фрида Кало ми е ужасно грозен.Нали е автопортрет?И изобщо всичко,нарисувано от нея не ми харесва.
На мен също не ми харесва, но животът й е бил тежък, мъчен, "надялкан". Картините й не могат да са изящни, ведри. Повече ми е интересна историята на живота й, отколкото творчеството, но не го намирам чак пък за грозно.

# 18
  • Мнения: 2 161
Аз знам,че е боледувала от полиомиелит,после е претърпяла жестока катастрофа.Какъвто и да е бил животът й,не я харесвам,дори като жена.Гойя също не е бил щастлив,умира в пълна глухота,картините му са мрачни.Но на мен ми харесват.

# 19
  • Мнения: 25 641


        Hear Again , Durango , това вашето е гавра!Какво му е на човека, пред Ж.Желев е прекрасен и представителен!


А може да имат друго предвид? Красива външност с грозно съдържание например?  Thinking
Биляна, за да защитиш твой любимец, обиждаш друг човек, който не ти е направил нищо в случая. При това обиждаш на външност...
Това също е грозно. Според мен, де.  Rolling Eyes
Честно казано, писнало ми е от красавици с грозни души!

# 20
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

  Обиждам на поведение, разликата е голяма!Китаеца и Азис като мъже са ми много симпатични.Но едно е да гледаш мъж с костюм(Президента), а друго е да гледаш мъж с цици да обарва и пуска език на  друг мъж  и то окачени на билборд в центъра на София.Или, ако те попита детето ти какво е това и ти ще му отговориш - "Красота" Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 2 577
Тази картина на Фрида има толкова съдържание - къде и е грозното не знам...мен винаги ме разтърсва тази картина, толкова болка има, но не и грозота.
Но да, всеки различно възприема нещата.

# 22
  • Мнения: 25 641
  Обиждам на поведение, разликата е голяма!Китаеца и Азис като мъже са ми много симпатични.Но едно е да гледаш мъж с костюм(Президента), а друго е да гледаш мъж с цици да обарва и пуска език на  друг мъж  и то окачени на билборд в центъра на София.Или, ако те попита детето ти какво е това и ти ще му отговориш - "Красота" Rolling Eyes

Не, имах предвид сравнението ти на Първанов и Желев.  Peace
Азис и Китаецът са ми еднакво противни, нищо, че не са грозни в истинския смисъл на думата. Което не пречи да ми се драйфа, щом ги видя.  Sick

# 23
# 24
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
OT  всички линкове които Шанел е показала не видях нищо грозно.
Сигурно аз съм сбъркана. Thinking

# 25
# 26
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Първанов ми е уродлив, ако ще да изглежда като Ален Делон.  Sick

Друга грозота, която е навсякъде около нас, това е изоставен разрушен свинарник, лайнарник, друга извънредно важна и необходима ценност, която 45 години разцвет нацвъкаха в средата на всичко. Незнам дали сте го забелязвали като пътувате-в средата на нищото, в средата на красивото-капка полуразрушен катран. Така човек свиква със същинската уродливост и обърква понятията си, почва да харесва Бойко Борисов, да смята, че ще преживее още една чалга песен и че всичко е повече от чудесно, щото ще строим АЕЦ, примерно.
Дрънкам си, не обръщайте внимание на тази грозота.

# 27
  • Мнения: 2 386
Франзела, почитания!!

# 28
  • Мнения: 9 865
Най-грозната грозота не мога да я покажа... ако можех бих снимала някои човешки "души".

# 29
  • Мнения: 2 401
Hear Again
това не е грозно, това е УРОДЛИВО

Гола водица сте.  Първанката е готин пич   Peace

Общи условия

Активация на акаунт