Покажи ми грозота

  • 6 761
  • 98
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 4 841
А, аз пък намирам разрушените сгради за странно красиви  Simple Smile Обичам да ги снимам, слабост са ми.

Обожавам ги, имат такова силно излъчване... Мога с часове да стоя на такова място.

# 47
  • Мнения: 6 155
Нямам снимка, но е грозна гледката на майка, която се е надупила насред пясъчника, от плитките и дънки се показва тъмна черта, заобиколена от бяла мас, покрита с настръхнала кожа; с едната ръка си държи цигарата, а с другата стиска пакет семки и тегли детето си. На пейката я чака шишенце кола и наяден чипс.
Ясно!

Майките не могат:
1. Да носят плитки дънки
2. Да пушат
3. Да пият кола
4. Да хапват чипс и семки
5. Да се доближават до пейки
6. Да се надупват в пясъчници
7. Да носят прашки
8. Да имат някой излишен килограм в повече
9. Да си дърпат децата
10. Да носят черни прашки


Списъкът да бъде разпечатан и залепен на всички детски площатки!!!  smile3519 smile3519 smile3519
Нарушителките да бъдат обесени.


За мен е грозно когато някой се опитва да дава "тон" на живота на друг; да коментира чуждия начин на живот и да дава оценки.

# 48
  • Мнения: 3 268
А на мен този автопортрет на Фрида Кало ми е ужасно грозен.Нали е автопортрет?И изобщо всичко,нарисувано от нея не ми харесва.
Картините на Фрида Кало и на мен ми действат подтискащо и възприемам като кич.Филмът със Салма Хайек е страхотен,жената Фрида Кало е била много интересна личност,но това не прави картините й красиви.Поне за мен.
За мен ужасно грозни са също ноктопластиката,присъдената коса и силиконовите устни и бюст.Повръща ми се от такива гледки.За много хора те са красиви обаче.....

Последна редакция: пн, 10 мар 2008, 10:45 от stefani6

# 49
  • Мнения: 14 654
10. Да носят черни прашки[/b]
Не става дума за прашки, чертата на дупето имам предвид.

# 50
  • Мнения: 109
http://www.zagrada.bg/showimg.php?filename=dx300_406653.jpg

Радвам се, че най-после са се решили да ги махат!

# 51
  • Мнения: 73
Почти цяла София е грозна

# 52
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 854
http://www.bezhaberie.com/g_list.php

 Sad Sad

не искам да обидя никой. във варна е ситуацията на места е подобна за съжаление.

# 53
  • Мнения: 48 039
цяла софия е грозна, с изключение на няколко сгради, паметници и градинки
за първанов има отделна тема, който иска да прочете защо е грозен
иначе по отношение на изкуството- там е много относително, не обичам да казвам коя картина е хубава и коя не, най- много да кажа коя ми харесва

# 54
# 55
  • София
  • Мнения: 3 064





Грозотата често е скрита. Абстрактните произведения на изкуството е трудно да се категоризират като красиви и грозни. Обикновено е въпрос на вкус е, пък и никой не ти го натрапва, ако не го харесваш.

Животни всякакви трудно мога да нарека грозни. Душевно грозни хора - да.

Чалгата е грозен начин на мислене, не е и музика - включвам там всичките силикони, блестящи парцали и т.н., наясно сте.

Дете, дъвчещо дъвка трудно може да ме отврати, виж, сланините на показ не са лицеприятни.

Посочените от мен примери за съсипване на природата показват истинската, агресивна грозота.

# 56
# 57
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

Тя си беше официално обявена за такава. Ето, че има универсално мерило.

# 58
  • София
  • Мнения: 3 064

Тя си беше официално обявена за такава. Ето, че има универсално мерило.

Прилича на настъпана жаба.

# 59
  • Мнения: 3 447
И да я удариш, няма да й личи много Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт