LaRedoute.fr - Всичко за поръчката - 53! Прочети 1-вия пост, преди да питаш!

  • 74 114
  • 1 461
  •   1
Отговори
# 1 440
  • Мнения: 209
благодаря за отговорите на мен въпреки всичко ми е височка цената и ще почакам или ще си поръчам други

# 1 441
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Някой знае ли как се поръчва дирестно от каталога?
Аз пробвах, но този каталог още не е качен. От LaRedoute.com има точка пазарене от електронния каталог.  Peace

Все забравям да питам: Кьде е проблема при порьчките под 10Е? LaRedoute-та ли не ги праща или парите не могат да се изплатят от банката?!

# 1 442
  • Мнения: 100
Някой знае ли как се поръчва дирестно от каталога?
Аз пробвах, но този каталог още не е качен. От LaRedoute.com има точка пазарене от електронния каталог.  Peace

Все забравям да питам: Кьде е проблема при порьчките под 10Е? LaRedoute-та ли не ги праща или парите не могат да се изплатят от банката?!

Банката е проблема. Къде е точката пазарене от каталог? Аз изписвам реф. номер на артикула в полето търси...

# 1 443
  • Sofia
  • Мнения: 647
Да, едната била дабъл, а другата - не.  Simple Smile

Що се отнася до маратонките, нямам на Найк и Пума, но обикновено ми стават 37 и от тях. Ще ми се да мина през някой магазин да пробвам, но до утре ще свършат и двата модела. А на вас кой от двата модела ви харесва повече, като се има предвид, че съм си избрала белите, а не черните Найк?
Няма да свършат, премери както си решила, аз го правих, има разлика в различните модели, може от 37 до 38.5 да ти станат.
МОЛ-овете май работят до 22.00.

# 1 444
  • София
  • Мнения: 2 020
Момичета, аз нося 37. Според вас кой номер трябва да поръчам от този модел маратонки?
http://www.laredoute.fr/vente-chaussures-de-sport-sprint-sister- … e&pagesize=16

Емел, в описанието на тези си пише да се поръчват с един номер по-големи.  Hug

# 1 445
# 1 446
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Аз нося обувки 38 номер. Пумите задължително 39, а този Nike, който си си избрала е тесничък (с тесен крак съм),от намалението си взех   същия модел (дамски,за 26 евро), чисто бял със златиста запетая №39, идеален ми е.
Взех си и този модел (мъжки е, за 32 евро), 39 номер и ми е малко широк, но пак мога да кажа, че ми е добре.
Така че, разликата е в това дали е дамски или мъжки модела, просто 2-ят е по-широчък преди пръстите.

# 1 447
  • някъде
  • Мнения: 979
с Мисля,че е това бялото.Аз си го превеждам някакъв "оризов" цвят Embarassed

# 1 448
  • Враца
  • Мнения: 876
да се отчета с отдавна вече получените нещица, които все забравям да снимам:

маратонки  … 91;ма (лява и дясна обувка, не като моите).....мъжо беше леко предубеден, че са за 35, но се оказаха страхотно попадение...цветовете са повече сиви като на линка отколкото сини както е на моите снимки (светкавицата нещо прецака нещата)...истинска кожа уж...размера разбира се е +1 ...забравих да спомена че са много лекички ...линк към тях  

лота колани за мен, който Ларедутците бяха пропуснали да ми пратят в един от колетите, и който пристигна като самостоятелна пратка (126 грама)  Joy ....много са хубави...памук...ако се отрежат етикетите стават да се носят двустранно (т.е като 4 колана)... а цената им е просто смешна...имайки предвид че тук най - обикновените колани са поне 10 лв... за 2 и нещо евро са

потник Актив уеар...допълващ комплекта ми към тези панта … 6;ни...много хубава материя е...памук..мекичък..стои много хубаво, но ще трябва да се носи задълже без сутиен   Mr. Green (ужас за мъжо летните месеци)...

една тениска от мъжките отново за 4 и нещо...беше за зетя, но относително умалени са и ще мине за мен като допълнение към горепосочените панталонки...- 2 размера според мен...т.е XXL са, но отговарят на L...много хубава материя...памук...няма нищо общо с трикото на евтините тениски плътно и стегнато...сравнявам я с фланелката на Конвърс на мъжо,, която взех за 20 евро...

не откривам линковете, но предполагам скоро отново ще ги пуснат...

# 1 449
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Някой знае ли как се поръчва дирестно от каталога?
Аз пробвах, но този каталог още не е качен. От LaRedoute.com има точка пазарене от електронния каталог.  Peace...
Поправка: Горе в дясно точно до кошницата е бутона. От там по кат.номера можеш да пазариш.  Peace
А това, за което говорех по рано е много готино. Направо си разглеждаш каталога на екран, цькваш в/у артикула и можеш да го прибавиш в кошницата.

# 1 450
  • София
  • Мнения: 1 825
Момичета, аз нося 37. Според вас кой номер трябва да поръчам от този модел маратонки?
http://www.laredoute.fr/vente-chaussures-de-sport-sprint-sister- … e&pagesize=16

Емел, в описанието на тези си пише да се поръчват с един номер по-големи.  Hug

Да, за това и не успях да поръчам. Няма №38. Пуснах текста на преводач, като си мислех, че превежда само коментарите /практика ли е да се публикуват коментари на клиенти?/, а то се оказа, че имало такава препоръка.

# 1 451
  • Мнения: 200
  От едно известно време не ми се отварят големите картинки на артикулите, не на всички, но на повечето. При вас така ли е момичета?

# 1 452
  • sofia
  • Мнения: 4 296
  От едно известно време не ми се отварят големите картинки на артикулите, не на всички, но на повечето. При вас така ли е момичета?
при мен-ДА

# 1 453
  • Варна
  • Мнения: 2 036
И при мен 99 % от картинките не ми се отварят. Кофти, че не мога да видя елементи от нещата.  Confused

# 1 454

Общи условия

Активация на акаунт