Всички ли получихте подаръци за празника?

  • 3 094
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 71
HugЦветенце, без обяснения за внимание и уважение всеки ден. newsm78
И при мен така стана. Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 1 272
И аз не обичам откъснати цветя. Получих картичка от голямата ни дъщеря и много любов от всички, и прекрасна вечер със семейството Grinning

# 17
  • Мнения: 1 058
Обикновено все уж забравя. Тази година определено ме изненада с голям букет рози. Много ме трогна определено.

# 18
  • Мнения: 3 641
НЕ получих цвете, но наистина ме изненада. Понеже знае ,че обичам изненади, а той рядко ги прави се постарал този път. Записал ми час за масаж, но за вторник, че в събота нямали свободни часове. 

# 19
# 20
  • Мнения: 274
Нищичко, дори и поздрав....но при положение, че предния ден погребвахме баба му, някак си е разбираемо.

# 21
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 841
не. пък и не празнувам 8 март. за мен това е празник на тези, които са майки, а аз все още не съм такава. на мама и бабите си подарих цветя.

освен това от любимия си човек получавам цветя и внимание постоянно.

# 22
  • Мнения: 1 432
И на мен този празник сякаш не мки е на сърце ,ама съпружието винаги държи да има подарък за мен. Едва ли не на сила ме заведе да съм си изберяла.Е, избрах си ...... Twisted Evil

# 23
  • Мнения: 1 975
Нищо не получих, но смятам сама да се компенсирам  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 24
  • Мнения: 72
8 март е ден на жената и едно нежно цвете е напълно достатъчно за да покаже мъжа ми внимание или уважение към мен, и като жена, и като майка. Радвам се че го получих.

# 25
  • Мнения: 39
Получих редовният подарък - букет и пари(аз да си избера подарък).

# 26
  • Мнения: 47 996
получих цвете
но това не ме впечатлява особено
има по- важни неща в живота, от подаръците

# 27
  • Мнения: 1 844
че как без подарък?  Crossing Armsтова си е все пак празник.едно на ръка,че всеки ден жената трябва да е уважавана и обичана.
аз си получих подарък,избрах си хубави дрешки,хубав букет,избрах къде искам да отидем вечерта.
това си е ден на жената,трябва да се направи жест.
хубавото е,че за мен всеки ден е ден на жената и на любимата-случила съм на мъж. Hug

# 28
  • Мнения: 223
Аха, значи се слага на кантар: или внимание и уважение всеки ден (и няма нужда от подаръци и изненади), или цвете подарък на празниците (ама без добро отношение през другото време). Абе какви са тези глупости Laughing А не може ли и уважение и внимание всеки ден, и подарък (цвете) за празниците? Може, разбира се. Другото са дървени философии и замазване на очи.

# 29
  • Мнения: 606
  Нищичко не ми подариха!  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт