Мииии....Мюзик Айдъл 2 /2/

  • 22 200
  • 614
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 878

Валентинчето е страшна Peace  То изпълнението и в МА беше жестоко, но и интервюто не пада по-долу. Знае ли някой кога ще бъде при Азис, че то такова нещо не е за изпускане. Joy Joy Joy Любимка ми е и това е...

# 16
  • Мнения: 1 666
Стоян Петров (Цонев) ми е доста антипатичен. Въобще метросексуални мъже хич не мога да възприема. Или си мъжкар, или си гей.
Пък и не ми харесва особено как пее. Денислав  ми е любимец Blush

А Денислав не ти ли е метросексуален с тази прическа и супер тесните панталони? На мене направо гейско ми идва излъчването му. Е, хубаво пее, ама не може да ме спечели да му пращам смс-и.

На мен фаворити от мъжете са ми Иван (въпреки че ми идва малко по-лигав отколкото мога да понеса понякога) и Ивайло. При жените за сега нямам.


А защо в анонсите днес обявяват, че довечера Ивана влиза в журито? Ако не е тайна, какъв ще го търси тя там?

# 17
  • Мнения: 11 747
Ох, сега четох това. http://www.novinar.net/?act=news&act1=det&stat=left& … ater=MjU4ODs4MQ==
Не мога да не споделя.

Как може човек да е толкова заблуден към себе си.
Никаква самооценка, никаква самокритика, нищо.  Crazy

нали има една приказка - 'ти го плюеш, то мисли божа роса капе отгоре му'  Много е грозно, ама май такъв е този случай.

# 18
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Тази сутрин в анонса за предаването довечера, разбрах че тази вечер ще пеят само момичетата. Правилно ли съм чула, или само ми се е причуло Wink ?

Ако го карат по американския сценарий, първо ще пеят момичетата, след това момчетата и накрая ще изхвърлят четирима.

# 19
  • Мнения: 11 747
не трябва ли 6-ма да изхвърлят? Сега са 18, а трябва да останат 12. Или ще е 'изненада', понеже са много таланливи, ще отпуснат още 2 места?! Thinking

# 20
  • София
  • Мнения: 1 176
Мария и на мен ми харесва. Соня също одобрявам, пее добре, симпатична е. Мисля, че и двете са от Пловдив. От момичетата определено на тях залагам аз.
А за мъжете какво да кажа!? Не съм впечатлена, Иван чак ме дразни, Денислав за 17 годишен  е нелош избор  Grinning

# 21
  • Мнения: 2 897

А защо в анонсите днес обявяват, че довечера Ивана влиза в журито? Ако не е тайна, какъв ще го търси тя там?

Не думай Shocked Съвсем ще го оплескат CrazyАко е на мястото на Есил,обаче, бива Laughing
Аз четох някъде,че Вили бил против да има фолк певица в журито,трудно го склонили за Есил все пак Thinking

# 22
  • София
  • Мнения: 5 828
Още не мога да им запомня имената, но Иван ми се откроява засега.

Защо не сложиш анкетка с имената?
И примерно снимки на 18-тимата в първото мнение, ако ти се занимава де, Гита Ог  Grinning
   

Последна редакция: пн, 10 мар 2008, 14:07 от Amidala

# 23
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Ето какво пише за Ивана и въобще как ще протекат тази седмица предаванията - http://musicidol.btv.bg/news/view/26
 Wink
Тотални фаворити от мъжета са ми - Иван и Денислав. Очаквам обаче с голямо нетърпение и изпълненията на Дамян /нали ми е градски/ и Тома.  Wink
От мацките - Елена, Соня/малко ме дразни обаче нейното ръкомахане докато пее/ и Ана.  Peace

Последна редакция: пн, 10 мар 2008, 14:53 от kadrokosa

# 24
  • Мнения: 4 324
А някой знае ли имената на всичките 18 момичета и момчета, които довечера ще пеят?
Иначе и аз чух че довечера Ивана влиза в журито .... странно. Да не би довечера да пеят чалга и за това?  

# 25
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
А някой знае ли имената на всичките 18 момичета и момчета, които довечера ще пеят?

Редактирам се - открих имената на всички 18-тима.  Wink

Мъжете:

Иван Ангелов / Айтос/
Стоян Цонев / София/
Денислав Новев / Перник/
Тома Здравков / Пазарджик/
Дамян Попов / Добрич/
Ивайло Донев / Варна/
Ясен / София/
Лазар / София/
Виктор / София/

Жените:

Елена Иванова/ В. Търново/
Мария Илиева
Пламена / Г. Оряховица/
Нора / Г. Оряховица/
Шанел / Варна/
Соня Мембреньо
Деница
Гергана / Благоевград/
Ана / Пловдив/

Последна редакция: пн, 10 мар 2008, 14:10 от kadrokosa

# 26
  • Мнения: 1 878
Още не мога да им запомня имената, но Иван ми се откроява засега.

Защо не сложиш анкетка с имената?
И примерно снимки на 18-тимата в първото мнение, ако ти се занимава де, Гита Ог   Grinning

 newsm74Аууу, това е супер идея! И аз моля за анкетка, Пък после Гита ще има много  Hug Hug Hug  за теб!

# 27
  • София
  • Мнения: 1 020
Хайде и аз да се запиша в новата тема и да подкрепя идеята за анкета.

# 28
  • София
  • Мнения: 5 828
Да, обаче никъде не откривам да са качени имената  Thinking
Даже и на официалната страница, що така  newsm78

# 29
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Да, обаче никъде не откривам да са качени имената  Thinking
Даже и на официалната страница, що така  newsm78

Виж малко по-горе - дадох ги!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт