Какъв съм според зодиака?

  • 3 528
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 803

ВЕЗНИ

1.Без партноьр съм като без ръце! - вярно
2.Най-противното нещо е да се спори! - невярно - обичам да споря
3.Побеждавай съгласявайки се! - отчасти; когато виждам, че споря с глупак, отстъпвам
4.Принципни са само глупаците! - невярно
5.Ще въвлека който и да е в каквото и да е! - вярно
6.Красотата ще спаси света! - не подържам подобно мнение
7.Всичко трябва да се оправи с настроение! - вярно
8.Най-трудното е да направиш избор! - вярно
9.Не над всички "i" трябва да се постави точка! - ?
10.И сега не знам дали съм за белите или за сините! - невярно; винаги съм наясно с позицията си.


# 16
  • Мнения: 2 196
Аре, недей да лъжеш, не гледаш залеза, а индивида дето е с теб  Mr. Green
Моля, моля. Това зависи от цената на дивана.Ако ме е сложил върху евтин диван, изобщо няма да го погледна. Mr. Green

# 17
  • Мнения: 804
Козирог съм и написаното е почти точно.
А това за коняка и подмладяването - абсолютна истина.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 176
5.Срещай се с приятели в къщи, а не в кафето!
Не го разбрах това.
10.Нима едно палто се износва за 20 год?!?
Ако съм мулец ще го кажа, но не съм.

7.По-добре спестявай и търпи, но нещо хубаво купи!
И пресметлива скръндза ме изкараха.

 Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 3 423
Цитат
7.Моите страсти рядко се показват навън - като акула, рядко излизаща на повърхността!
10.Приличам на кактус - моето  приказно цвете се отваря само за избрани!

Считайте се за привилегировани и
си вдигнете самочувствието, моля!

# 20
  • Мнения: 1 813




ДЕВА

1.С труд и търпение всичко се постига! -  Peace
2.Скромността краси не само девойката, но и девата! -  newsm78
3.Всеки живее за себе си, но служи на другите! -  Thinking
4.Навсякъде е нужен ред - и в мислите, и в чувствата! -  Peace Peace Peace
5.Докажи ми определено логично, че сме създадени един за друг! -  Heart Eyes Peace
6.Кривият таван направо ме побърква! -  #Cussing out #Cussing out Вярно ееее!!!
7.В големите мащаби се губя! -  newsm78
8.Не мога да извадя костилките на цяла кофа череши! -  Peace
9.Във всяка Дева се крие истинска дама! -  Peace
10.Мухоморката трябва непременно да бие на очи, а бялата гъба и така си е добре!  Simple Smile


# 21
  • Мнения: 281
Четох най-вече за скорпион(аз) и телец(мъжо)....
Е такива сме си newsm62.

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не бях срещала водолеи, които да не си падат много по секса. Хеле пък мъже! Но никога не е късно човек да научи нещо ново.

В описанието на всяка зодия откривам нещо за себе си.

# 23
  • София
  • Мнения: 819
Не бях срещала водолеи, които да не си падат много по секса. Хеле пък мъже!

Сигурно, защото ако откриеш, няма да са водолеи Laughing

# 24
  • Мнения: 1 165
ОВЕНДЕВИЗ : АЗ СЪМ
Планета - Марс : Управлява 1 дом : Огнен , Кардинален , Мъжки
Хващам се на бас с теб - ако си Овен , че няма да прочетеш тази страница до край !!
Общи приказки - Луд за връзване
Овена е най общо казано опасна муцуна . Притежава горещ - направо изпепеляващ темперамент . Амбициозен . Импулсивен . Нетърпелив . Свеж . Борбен . Упорит . Артистичен . Чаровен . Много силен и нахакан . Той е първенец в зодиака и по природа си е роден лидер . Притежава силно развито чувство за хумор . Освен че е върл купонджия и веселяк , също така е и бесен скандалджия . Интересното е че малко след скандала се държи с теб сякаш нищо не е станало . Значи за него подобно поведение е напълно в реда на нещата . Не всеки може да понесе такъв стил на общуване и докато жертвата е изпаднала в дълбока депресия и размишления - Овена изведнъж се появява и изтърсва неква смешна и забавна щуротия , като те обърква още повече . Ти тъкмо си набрал кураж и си събрал необходимите доводи за да му кажеш , че не е бил прав . Обича да се е**ва с другите и не го е страх от конфронтации и силни преживявания. Ненавижда скуката и самотата . Лесно се влюбва и може да бъде много ревнив и откачен . Бори се за правата си до нива граничещи с нахалство . Притежава завидна доза смелост често граничеща с безумие. Изключително емоционален и активен . Луд умора нема е израз , който сякаш е създаден за да го опише в едно изречение .

Добри черти - Квооо ???
Не !! Все пак Овена си има своите достойнства и те не са никак маловажни . Едно от най силните е , че тези хора са страхотни приятели . Не им е познато малодушието и не се предават до последния си дъх . Притежават изключително силен и твърд характер . Независимо от пола Овена е страхотен мъжкар по душа и поведение. Ако ти е приятел то тогава можеш да си спокоен , че има на кой да разчиташ . Докато другите увъртат и се чудят какво да измислят Овена вече работи по разрешаване на проблемите ти . Когато има яко кинти винаги ще ги сподели . Не забравя кога имаш рожден ден , имен ден и други важни за теб дати и винаги е готов да ти направи подарък или най малкото да ти звънне на Жи Ци Ема или да ти пусне ташаклийски SMS . В тежки ситуации не само че запазва самообладание , но веднага се впуска с всички сили да се бори с проблема и ако зависи единствено от него - винаги успява . С лекота печели уважение . Склонен да прояви истинска героичност . Ако стане свидетел на някакъв инцидент или пожар , незабавно се впуска с всички сили да спасява застрашените с неизчерпаемите си енергия , смелост , себеотрицание , сила и мощ на които и Скорпиона може да завиди . Много от качествата му могат да бъдат възприети и като добри и като лоши - много зависи от ситуацията и гледната точка . Не е мързелив и общо взето пали от четвърт - в смисъл ако искаш някой да те подкрепи в някое начинание то Овена е най подходящия индивид . Дори да го помолиш да убиете някой за да му гепите мотоциклета за да отпрашите в неизвестна посока или да оберете близкия клон на някоя банка . Ако си търсиш компания за някое нередовно и екстремно изживяване то отново Овена ще е първия заинтригуван . Дори след кратко време ще се чудиш - кой беше инициатора - по дяволите...кво прави тоя бе , няма ли кой да го спре ...Чакай чакай не , - неееееее.... айдееее.. !!

Лоши черти Тук звездите са проявили необичайна щедрост...
Овена е човек на крайностите , притежава състезателен дух и е в непрекъснато съревнование с някого. Лаком . Егоцентричен . Нетърпелив . Брутален и несъобразителен . Гадно копеле . Рогат добитък . Юрка себе си , новобранците и се опитва да стори същото дори с началниците . У сека манджа - меродия . Притеснява другите със своите проблеми . Натрапва си възгледите , музиката , присъствието и кво ли не още . Изисква безпрекословно подчинение и уважение , дори страхопочитание . Притежава болезнено влечение към лидерство . Във всяка ситуация се стреми да привлече вниманието върху себе си . Вре се къде не му е работа и дори да не е в час се прави на голем отворенгяс и си мисли че само той знае как трябва да се направи нещо и че той е най способен на това . Не се и опитвай да му противоречиш , защото в крайна сметка пак ще стане неговото ,а имаш възможност да се съгласиш преди да е станало късно и прекалено опасно за теб и в частност за твоето здраве и нерви . Ако реши , че мебелите не са подредени по подходящ начин без да му мисли става и започва грандиозно разместване и вместо да те попита за идеи , изведнъж те изкарва от объркването и учудването в които си изпаднал със следните думи - Аре бе кво зяпаш като изтърсак ? - гепи скапания диван щото искам да го преместиме . Тъкмо обаче го занасяте в един ъгъл и ти сядаш да отдъхнеш , но не си познал . Още в следващия миг Овена - Аа - не ! Аре бе скапаняк , мързел - веднага легна ! глей , че така не е добре ставай !! Лошото е , че те пита за мнение , но каквото и да кажеш не си мисли , че ще бъде взето под внимание . Толкова импулсивен и емоционален , че първо действа и после може и да започне да мисли , но Сори братче - твърде късно...Не търпи отказ. Склонен към насилие. Когато не се чувства добре - всички разбират за това и биват подканени по категоричен начин да споделят съчувствието си и да предложат помощта си . Овена прекалява с всичко и с всеки във всяка област. Разбира се в някои лоши черти могат да се намерят и достойнства - зависи от гледната точка и дадената ситуация . Една дама която я е подгонила нимфоманията едва ли ще има нещо напротив този да прекали с нея. Или пък там където има риск и е нужна повечко смелост и решителност , докато Девата анализира , Везната се коле**е , Козирога вика - Чекай малко , Водолея не знае за какво става въпрос , Овена вече е предприел първата стъпка и често бива възнаграден . Той е първооткривател , но винаги се стреми да е преди всички и е склонен да прояви своята несъобразителност , тираничност и страхотна липса на дипломатичност .... Друго лошо нещо в характера на Овена е , че е доста праволинеен и вродения му инат е непоносим . Невъзможно е лесно да го убедиш в нещо ако той вече си има изградено мнение по въпроса , каквито и доводи и доказателства да извадиш - просто забрави . Оно си рупа ли рупа...Нещо повече - макар да разполага с неверни данни или да има някакви погрешни схващания ( например , че земята е плоска или още по зле - , че аз разбирам от Астрология ) - той с охота се прави на много отворен и не пропуска да предаде урок по обща култура на компанията или децата около него...Разбира се в последвалия спор с някой , победител отново е той - често и с нокаут - но все пак победител .... , а това за него е много важно . . . . .
Позволих си да пиша толкова много лоши работи за Овена , защото съм много смел !.... и още нещо - ако все още четеш - само ще ти кажа , че за да накараш някой Овен да направи нещо - просто трябва да използуваш тънко подстрекателство и само глей кво става после ...

Партньорство - Бързо бегайте ... !
Най добре се разбират с другите два огнени знака Лъв и Стрелец
Особено със Стрелец - защото и двамата са откачена работа , авантюристи , искрени , прями и копнеят за приключения и лудории. Не канете такава двойка на купон - ще съжалявате...Опасност от пожар , среднощен скандал със съседите и полицията , музика - яко , Волумето на мах и къркане до сутринта... Ако има непознати - каубойска среща 1-ва серия и после Болница на края на града - Овена със сигурност ще е този , който неква бутилка го е целнала в главата докато Стрелеца се е разминал с всички летящи предмети и юмруци и.т.н... Въобще тези двамата са си лика прилика и нямат проблеми като са сами заедно . Подстрекават се взаимно и се надпреварват , кой е по луд и отворен . Не така стоят работите с Лъва . Макар да се кльопат те се борят по между си за лидерство и често влизат в пререкания и скандалчета . Всъщност с лекота достигат до развръзки които отговарят на определението - Грандиозен скандал , но за всеобщо учудване след броени минути можеш да ги видиш в едни прекрасни взаимоотношения и преливащи от топли чувства . Хубавото е ,че не влагат злоба когато са в конфликт , а изпитват взаимно уважение и често създават много сериозна връзка . Двамата обичат удоволствията и им се наслаждават с огромна енергия . По принцип Овена се старае да доминира във всяка една област - така че и в партньрството , пък и въобще във всякакъв род взаимоотношения той ще го прави . Ако си слабохарактерна душичка и можеш да търпиш издевателствата му и си съгласен да бъдеш юркан не си мисли , че той дълго време ще е доволен от теб и ще се възползува . Тук идва на ред един парадокс и той е характерен за огнените знаци . Вместо това той ще те намрази и ще те презира заради овчедушието ти . Овена обича и харесва силните и агресивни хора и макар да му се дръвчиш и да спориш с него той няма да те мрази за тази ти проява , а по скоро би проявил уважение и току виж се съгласил с теб . Разбира се Овен и Овен също е една добра партия , но и тук ще става горещо по често от при която и да била друга комбинация в целия зодиак . Защо ли ??? Ами много е просто - Един Овен е равно на проблем - представете си сега двама от тези на едно място.
С другите не се получава номера - като изключим Скорпиона донякъде и чат пат с въздушите Близнаци , Везни и Водолей
С останалите е пълна скръб и се получава първите няколко дни или месеци - после идват неприятностите.. , а участва ли Овен - то гаранцията че те ще са големи - е пълна .

Секс , Любов и Свалки - Аре - къде ?
МЪЖище - ( Овен ) , ( Коч )
Естествено , тоя е активен и в тази област . Попада в категорията - хора с гореща кръв . Привлича дамите силно и безпардонно . Излъчва онзи примитивизъм и агресия от които на женичките им става топло между крачоците още при визуалния контакт . Когато обърнат внимание на бабаитските му прояви и рицарските маниери , някои направо се предават . За разлика от Скорпиона и особено Телеца , които предпочитат по бавен и дълъг секс , той се справя бързо и дори на втория и третия път продължава да е напорист и енергичен . По време на акта е толкова страстен и горещ , че партньорката му е склонна да мисли , че тоя ще се скапе и ще вземе да свърши преди настъпването на оргазма . Често изразява своите емоции и издава стонове и възклицания . Тъй като Овните са егоцентрични по природа и се стремят към лидерство , то и тук не очаквай да е по различно . Ако пък се е застоял пред телевизора гледайки XXL и си е харесал някоя по особена поза или нестандартни решения - дупе да ти е яко - нема мира и спокойствие докато не ти го сложи . Дори това че си заспала няма да го спре , а дори би го възбудило още повече , отчитайки факта че за него това вече си е и така нужното му живо предизвикателство . Много трябва да внимават младите и привлекателни девойки ако са облечени по еротично и са на купон в присъствието на подпийнал тийнейджър от тази зодия . Полицейските хроники и досиета бъкат от случаи за изнасилване и то кой мислиш че води убедително първенството в тази категория - разбира се , - как се досети ? Този печален рекорд го е откъснал на огромна преднина пред втория - Скорпиона . Често му се налага да лъска бастуна , защото няма търпение и докато му е пресен спомена или впечатленията , търси начин да удовлетвори нуждата си . Когато обаче му писне от Мара с петте баджака - много внимавай да не се навеждаш в негово присъствие , независимо от пола . В бързината се случват секви инциденти . По принцип Овена не би се смутил да прави и групов секс - стига разбира се жена му да не участва в оргията , защото е адски ревнив . Шведската тройка му е любима , защото знае , че не е обикновен , а по скоро мъж за две жени ....че и нагоре..
ЖЕНА - ( Овца ) , ( Пич )
Овенките чат пат забравят за позата на възпитаната дама и току виж те яхнали и влезли в ролята на мъжа . Те са много жизнени , чаровни , весели и обаятелни . Трудно е да им устоиш , а още по невъзможно да отклониш предложението им за интимна близост . Това предложение в много често се свежда до награбване и сдъвкване без излишно плямпане и омагьосване . В повечето случаи те са инициаторки на любовния акт и нема отърване . Обичат да командват и да контролират темпото , от което обикновено ти се завива свят . Докато не ти изгърмят бушоните си на пънгара братче . Няма не искам - няма недей . Като хора на крайностите много ги кефи , както изключително нежната , така и по грубата тактика . Златна среда и компромисен вариант няма . Те се мятат от едната крайност в другата , но по често именно в по яката . Дамата Овен се радва на богато въображение , еротичен заряд и импулс , като често е готова за секс още докато забързано те влачи под мишница към леглото . Може и да има любовна предигра , но един бой с възглавници например е далеч по възбуждащ за нея отколкото някакви лигавщини и любовни обяснения . Обожава по твърдия , непринуден контакт . Не садо-мазо изпълненията ,а просто съчетаването на удоволствието от секса и демонстрацията на някаква първична сила и мъжественост . Е понякога и те не знаят кво искат . Ако им тръгнеш по напористо - ще кажат , че си некъв тъп аборигенски изрод , ако се направиш на прекалено романтичен , нежен и мил ще кажат , че си егати скапания лигльо - абе трудно е , затова не е зле да се нагодиш към нейния ритъм и настроение ,а тя със сигурност ще ти покаже какво очаква от теб и бъди сигурен , че ще ти отвее плевата .... Падат си по брадати и космати мъже . Впечатляват се от мускулести , с убийствено чувство за хумор , смели , артистични , авторитетни , решителни и прями мъже . Когато решиш да сваляш жена Овен никога не я карай да чака - много мрази - много . Всъщност от теб се иска малко инициативност , пламък в очите , много чар , изобилие от страст и готовност . Ако тя те хареса няма да ти се наложи да се обясняваш като ученичка . Тази прекрасна дама ще прояви изтънченост на Фадрома разбивайки на пух и прах евентуалната конкуренция и без капка коле**ние ще те забоде за отрицателно време . Интересното при тези готини жени е че не си падат по груповите изпълнения когато са трезви , но по време на секс в момент на бурна страст и леко подпийнали ако случайно влезе още някой в стаята - може да бъде заставен или поканен да се включи или дори направо изнасилен без значение от какъв пол е . Много често ти гепва ръчоците и ги насочва там където иска да бъде пипана и дори показва нужната сила с която да го правиш - а бъди сигурен , че ще ти трябва доста сила и енергия . Може да те награби за кратуната и да ти я завре между гърдите си притискайки я толкова силно , че не можеш да гъкнеш камо ли да я надигнеш с цел възроптаване . Зърната и са чувствителни и обожава да я хапеш много силно , по тях . Рядко самият ти можеш да се отървеш без драскотина . Целия си в следи от нокти и страстни ухапвания . Обичат да ги галиш по главичката , муцуната и джуките та чак и по ушите .... е може да ги погалиш и между крачоците де , но не е безопасно , а когато проникнеш дълбоко в нея е препоръчително да я награбиш яко за гъза и да я притиснеш много много силно...

Съвети и молби
Овена не приема съвети от никой щото се има за много отворен , но все пак :
Опитай се да подтискаш агресията , егоцентризма , хиперактивността и прекалената прямост . Не всеки може да ги понесе . Пробвай се да дадеш малко повече свобода на партньорите си пък и на околните въобще . Винаги - ама винаги брой поне до 10 и то бавно - не по твоя си там овенски начин .! Знам , че имаш много акъл - ми използвай го и за мислене . Сети се само колко много грешки в живота ти се дължат на прибързани действия . Хиляди ли каза ?? . . - Защо наруга онзи човечец - той тъкмо бе понечил да ти се извини за небрежността си че те настъпи по крачока . Беше без да иска ? И пак си правил семейни скандали . Поспадна ли ти кръвното налягане ?. Мина ли ти главата ?. А оправи ли ти се пръста от последното изгаряне на котлона .
Всъщност от къде изкара толкова търпение , че да прочетеш всичките тези врели некипели.?
И накрая - не забравяй , че съществуват 144 вида Овенчовци според това къде в индивидуалния хороскоп им се намират Луната и Асцендента. Като прибавим и другите планети барабар с аспектите помежду им и за капак в кой дом се намирт - се получава , освен манджа с грозде - и един напълно завършен и уникален характер , който е възможно въобще да не отговаря на описанието за Овен...


Ех - Защо звездите са ви създали така съблазнителни ?
Страницата все още не е завършена , но понеже съм адски нетърпелив си позволих да я публикувам в този и окастрен и откровено просташки вид . Скоро ще има много допълнения и Х3 ( екстри ) от рода на - снимки на известни личности и звездните карти на някои от тях ..


 Grinning Grinning Grinning Напълно съм съгласна с определенията за Овена!Най-малкото, защото не го прочетох до края...
Източник:http://www.bganzeige.de/blog/2008/02/12/%D1%81%D0%BC%D0%B5%D1%88 … 0%B8%D0%B0%D0%BA/

# 25
  • София
  • Мнения: 819

Аз съм го чела цялото, умрях от смях, автора сигурно си е мислил за мен, докато пише Crazy

# 26
  • Мнения: 2 152
А да тоя зодиак е уникален, какви неща пише леле,лелее Grinning Joy

# 27
  • София
  • Мнения: 819
А да тоя зодиак е уникален, какви неща пише леле,лелее Grinning Joy

Виж, там вече са познали доста неща и за водолеите Joy

# 28
  • Мнения: X
Това за водолея е абсолютно вярно,пък и за козирога,доколкото мога да бъда обективна...

# 29
  • Мнения: 4 451
Развесели ме темата ти. Като един типичен представител на зодия Лъв, смятам написаното за абсолютно точно. особено точка 6. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт