Какъв съм според зодиака?

  • 3 538
  • 69
  •   1
Отговори
  • Мнения: 363
ОВЕН

1.По-добре не спорете с мен!
2.първо ще го направя, после ще му мисля!
3.Там където останалите спират, аз натискам газта!
4.Ще бъда вечно млад!
5.Набрави го като мен и без това няма да го направиш по-добре!
6.Най-трудното е да изслушаш събеседника докрай!
7.Упорството не е порок!
8.Лесно е да се контролира ситуацията, сложно - собственици!
9.Един Овен е добре, два Овена са много!
10.Не нападам пръв, но не дай Боже да ме засегнат!


ТЕЛЕЦ

1.Не ми е жал за парите, дето похарчих, жалко, че бих толкова път!
2. Не ми трябва чуждо, не пипай моето!
3.И най-лошият мир е по-добър от най-добрата кавга!
4.Не бозпокой този, който се е установил!
5.По-добре красив диван, отколкото красив залез!
6.Яденето е нещо сериозно!
7.Галеното теленце от две майки суче!
8.Когато си втори икономисваш сили!
9.Не мога да понасям запалки еднодневки!
10.Дегустатор - това е истинското ми призвание!


БЛИЗНАЦИ

1.Днес не съм такъв като вчера!
2.Който владее ситуацията, владее и информацията!
3.Един акъл е добре, два - още по-добре, особено ако принадлежат на един и същи човек!
4.Фигаро тук, Фигаро там!
5.Идеята, както и всички продукти, не бива да залежава!
6.Един ТВ в къщата - добре, а три - оше по-добре!
7.Който не е успял, той е закъснял!
8.Движа се по живота като скутер по вода - без да потъвам, но бързо!
9.На пазара не отговарям за пазаруването!
10.Обичам количеството, защото за качеството не ми остава време!


РАК

1.Моят дом е моята крепост!
2.Да глезя другите е истинското ми призвание!
3.От всичко на света най-добре е да запазиш търпение!
4.Този, който умее да чака, постига всичко!
5.Срещай се с приятели в къщи, а не в кафето!
6.Нищо не стопля така душата, както вида на пълен хладилник!
7.По-добре спестявай и търпи, но нещо хубаво купи!
8.Тежко се живее там, където няма къде да се скриеш!
9.Нося навсякъде миналото на гърба си!
10.Нима едно палто се износва за 20 год?!?


ЛЪВ

1.Ще ви поведа към светлата далечна шир!
2.По-добре да помагаш, отколкото да ти помагат!
3.Добри маниери - половин успех!
4.Слънцето свети за Лъвовете!
5.По-добре хубава длъжност и кабинет, отколкото добра заплата!
6.Обичам да печеля много, но и да харча много!
7.По-добре да имаш у вас роял, а не пиано, пък дори и да няма кой да свири на него!
8.Въпреки приветливия си вид, в душата си съм диктатор!
9.Ако ще се прави нещо, да е голямо!
10 Защо ви е слънце, щом аз съм с вас?


ДЕВА

1.С труд и търпение всичко се постига!
2.Скромността краси не само девойката, но и девата!
3.Всеки живее за себе си, но служи на другите!
4.Навсякъде е нужен ред - и в мислите, и в чувствата!
5.Докажи ми определено логично, че сме създадени един за друг!
6.Кривият таван направо ме побърква!
7.В големите мащаби се губя!
8.Не мога да извадя костилките на цяла кофа череши!
9.Във всяка Дева се крие истинска дама!
10.Мухоморката трябва непременно да бие на очи, а бялата гъба и така си е добре!


ВЕЗНИ

1.Без партноьр съм като без ръце!
2.Най-противното нещо е да се спори!
3.Побеждавай съгласявайки се!
4.Принципни са само глупаците!
5.Ще въвлека който и да е в каквото и да е!
6.Красотата ще спаси света!
7.Всичко трябва да се оправи с настроение!
8.Най-трудното е да направиш избор!
9.Не над всички "i" трябва да се постави точка!
10.И сега не знам дали съм за белите или за сините!


СКОРПИОН

1.Жалко е, когато няма кого да ужилиш!
2.Всяко събитие е като дивана: винаги има скрити пружини!
3.За усмивка трябва да има сериозна причина!
4.Можеш да се освободиш от всичко, но не и от собствените си страсти!
5.Пея своите любовни песни на бойното поле!
6.Не всеки може да издържи погледа ми!
7.Моите страсти рядко се показват навън - като акула, рядко излизаща на повърхността!
8.Светът ще пропадне без рицари!
9.Не всички Отел-овци са се появили на този свят!
10.Приличам на кактус - моето  приказно цвете се отваря само за избрани!


СТРЕЛЕЦ

1.Трябва да има много добри хора!
2.На когото съм длъжен прощавам всичко!
3.Най-прекрасната отпуска е околосветско пътешествие!
4.Главното в проблема е неговият мащаб!
5.Не е възможно някой да ми се сърди!
7.Угризение на съвестта ли? Какво е това???
8.Задълженията красят само посредствените хора!
9.Глупаво е да се притесняваш предварително! Дайте да оправим нещата!
10.Който не си изпълнява задълженията, просто трябва да ти изпълнява!


КОЗИРОГ

1.Не съм конче, нито състезателен кон! Аз съм маратонец!
2.И сам воинът е воин!
3.Не нарушавай законите - ще услужиш на някого, но ще хванат теб!
4.На мен ми трябва малко! Моето имущество е огледалото на успехите ми!
5.Животът прилича на влак, който пристига на всяка гара точно по разписание!
6.Приятно е да мислиш за далечни страни, докато си седиш в къщи!
7.Истинският Козирог се познава като коняка по това колко е отлежал!
8.Струва си цял живот да плюеш към върха, пък дори и само, за да плюеш веднъж долу в ниското!
9.Само аз се подмладявам с годините!
10.Бавно, бавно, но като хвана, не пускам!


ВОДОЛЕЙ

1.Колко скучно е да приличаш на другите!
2.Щом съм те измислил, стани тъкав, какъвто искам!
3.Предразсъдъците са измислени от глупаците!
4.Бъдещето просто трябва да бъде прекрасно!
5.Трудно е да бъдеш ангел, но трябва!
6.Доброто намерение е по-важно от добрите дела!
7.За да станеш новатор трябва първо да забравиш за традициите!
8.Секс?!? В живота има и по-важни неща!
9.Първо приятели, после семейство... ако разбира се остане време!
10.Няма по-добър и по-бодър от мене!


РИБИ

1.Да почувстваш е по-важно отколкото да помогнеш!
2.Не мога да се откажа от алкохола - както рибата от водата!
3.Редът е измислен от скучните хора!
4.Не отлагай за утре това, което може да се отложи за вдругиден!
5.Малко ли е, че съм обещал...
6.Да бързаш докато работиш е все едно да гълташ, без да дъвчеш!
7.Готов съм да разбера всички само не и себе си!
8.При бурята върбата се огъва, а дъбът пада!
9.Всички знаят, че съм зает, но малко знаят с какво точно!
10.Не ме притискайте! Ще ви се измъкна като риба!



и понеже всеки очаква да прочете по-горе точно това, което касае лично него, НЕ забравяйте , че съществуват  144  вида от всяка зодия според това къде в индивидуалния хороскоп им се намират Луната и Асцендента. Като прибавим и другите планети барабар с аспектите помежду им и за капак в кой дом се намират - се получава , освен манджа с грозде - и един напълно завършен и уникален характер , който е възможно въобще да не отговаря на описанието Ви...

Последна редакция: пн, 10 мар 2008, 13:39 от софи1914

# 1
  • Мнения: 491
Боже, Божеее... за мен е много вярно!
Лъв съм! Embarassed

# 2
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не съм съгласна с повечето точки за моята зодия- Водолей.

# 3
  • Мнения: 363
Не съм съгласна с повечето точки за моята зодия- Водолей.

аз също съм Водолей и съм напълно съгласна

# 4
  • Linz
  • Мнения: 11 619
За мен...
Цитат
8.Секс?!? В живота има и по-важни неща!
9.Първо приятели, после семейство... ако разбира се остане време!
... ей тия точки са просто абсурдни!...

Цитат
1.Колко скучно е да приличаш на другите!
3.Предразсъдъците са измислени от глупаците!
7.За да станеш новатор трябва първо да забравиш за традициите!
.... а тези са най-вярни.

А за мъжа ми е на 100% вярно (Овен) Peace

# 5
  • Мнения: 170
Аз съм Лъв и май всичко , което е изброено е вярно за мен  Thinking

# 6
  • Мнения: 73
За овена и за рибата не съм съгласна с нищо точно обратното

# 7
  • Мнения: 2 152
Скорпион съм, но половината точки не отговаярт за мен Naughty Naughty
емоционална съм, луда, силен характер,но пък съм отворена за хората и усмивката не слиза от лицето ми


Даже като чета характеристикирте за лъва, се определям много повече като лъв,може би защото всички близки около мен са лъвове и вече заприличвам на тях ooooh! Grinning

# 8
  • София
  • Мнения: 819
Мале, всичко е вярно за мен, кротка офчица съм Twisted Evil

За водолея сте прави, почти нищо не отговаря, освен точки 1 и 3 Peace

# 9
  • Мнения: 2 196
Нещо куцат тези характеристики. Телец съм и обичам да гледам залеза. Пък. Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 42
И аз съм ЛЪВ! Нещата са верни, но има още много да се каже за тази величествена зодия Crazy

# 11
  • Мнения: 25 707
Не съм съгласна с повечето точки за моята зодия- Водолей.

Съгласна съм с повечето точки за моята зодия - Водолей.  Mr. Green
За тази на мъжа ми обаче не съм - може би този зодиак важи само за жени?

# 12
  • Мнения: 606
  Расов Водолей съм. Като от хороскоп излезнал.

# 13
  • Мнения: 2 161
Не съм съгласна за усмивката на скорпиона.За другите неща не възразявам.

# 14
  • Мнения: 2 891
Нещо куцат тези характеристики. Телец съм и обичам да гледам залеза. Пък. Crossing Arms

Аре, недей да лъжеш, не гледаш залеза, а индивида дето е с теб  Mr. Green

# 15
  • Мнения: 803

ВЕЗНИ

1.Без партноьр съм като без ръце! - вярно
2.Най-противното нещо е да се спори! - невярно - обичам да споря
3.Побеждавай съгласявайки се! - отчасти; когато виждам, че споря с глупак, отстъпвам
4.Принципни са само глупаците! - невярно
5.Ще въвлека който и да е в каквото и да е! - вярно
6.Красотата ще спаси света! - не подържам подобно мнение
7.Всичко трябва да се оправи с настроение! - вярно
8.Най-трудното е да направиш избор! - вярно
9.Не над всички "i" трябва да се постави точка! - ?
10.И сега не знам дали съм за белите или за сините! - невярно; винаги съм наясно с позицията си.


# 16
  • Мнения: 2 196
Аре, недей да лъжеш, не гледаш залеза, а индивида дето е с теб  Mr. Green
Моля, моля. Това зависи от цената на дивана.Ако ме е сложил върху евтин диван, изобщо няма да го погледна. Mr. Green

# 17
  • Мнения: 804
Козирог съм и написаното е почти точно.
А това за коняка и подмладяването - абсолютна истина.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 176
5.Срещай се с приятели в къщи, а не в кафето!
Не го разбрах това.
10.Нима едно палто се износва за 20 год?!?
Ако съм мулец ще го кажа, но не съм.

7.По-добре спестявай и търпи, но нещо хубаво купи!
И пресметлива скръндза ме изкараха.

 Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 3 423
Цитат
7.Моите страсти рядко се показват навън - като акула, рядко излизаща на повърхността!
10.Приличам на кактус - моето  приказно цвете се отваря само за избрани!

Считайте се за привилегировани и
си вдигнете самочувствието, моля!

# 20
  • Мнения: 1 813




ДЕВА

1.С труд и търпение всичко се постига! -  Peace
2.Скромността краси не само девойката, но и девата! -  newsm78
3.Всеки живее за себе си, но служи на другите! -  Thinking
4.Навсякъде е нужен ред - и в мислите, и в чувствата! -  Peace Peace Peace
5.Докажи ми определено логично, че сме създадени един за друг! -  Heart Eyes Peace
6.Кривият таван направо ме побърква! -  #Cussing out #Cussing out Вярно ееее!!!
7.В големите мащаби се губя! -  newsm78
8.Не мога да извадя костилките на цяла кофа череши! -  Peace
9.Във всяка Дева се крие истинска дама! -  Peace
10.Мухоморката трябва непременно да бие на очи, а бялата гъба и така си е добре!  Simple Smile


# 21
  • Мнения: 281
Четох най-вече за скорпион(аз) и телец(мъжо)....
Е такива сме си newsm62.

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не бях срещала водолеи, които да не си падат много по секса. Хеле пък мъже! Но никога не е късно човек да научи нещо ново.

В описанието на всяка зодия откривам нещо за себе си.

# 23
  • София
  • Мнения: 819
Не бях срещала водолеи, които да не си падат много по секса. Хеле пък мъже!

Сигурно, защото ако откриеш, няма да са водолеи Laughing

# 24
  • Мнения: 1 165
ОВЕНДЕВИЗ : АЗ СЪМ
Планета - Марс : Управлява 1 дом : Огнен , Кардинален , Мъжки
Хващам се на бас с теб - ако си Овен , че няма да прочетеш тази страница до край !!
Общи приказки - Луд за връзване
Овена е най общо казано опасна муцуна . Притежава горещ - направо изпепеляващ темперамент . Амбициозен . Импулсивен . Нетърпелив . Свеж . Борбен . Упорит . Артистичен . Чаровен . Много силен и нахакан . Той е първенец в зодиака и по природа си е роден лидер . Притежава силно развито чувство за хумор . Освен че е върл купонджия и веселяк , също така е и бесен скандалджия . Интересното е че малко след скандала се държи с теб сякаш нищо не е станало . Значи за него подобно поведение е напълно в реда на нещата . Не всеки може да понесе такъв стил на общуване и докато жертвата е изпаднала в дълбока депресия и размишления - Овена изведнъж се появява и изтърсва неква смешна и забавна щуротия , като те обърква още повече . Ти тъкмо си набрал кураж и си събрал необходимите доводи за да му кажеш , че не е бил прав . Обича да се е**ва с другите и не го е страх от конфронтации и силни преживявания. Ненавижда скуката и самотата . Лесно се влюбва и може да бъде много ревнив и откачен . Бори се за правата си до нива граничещи с нахалство . Притежава завидна доза смелост често граничеща с безумие. Изключително емоционален и активен . Луд умора нема е израз , който сякаш е създаден за да го опише в едно изречение .

Добри черти - Квооо ???
Не !! Все пак Овена си има своите достойнства и те не са никак маловажни . Едно от най силните е , че тези хора са страхотни приятели . Не им е познато малодушието и не се предават до последния си дъх . Притежават изключително силен и твърд характер . Независимо от пола Овена е страхотен мъжкар по душа и поведение. Ако ти е приятел то тогава можеш да си спокоен , че има на кой да разчиташ . Докато другите увъртат и се чудят какво да измислят Овена вече работи по разрешаване на проблемите ти . Когато има яко кинти винаги ще ги сподели . Не забравя кога имаш рожден ден , имен ден и други важни за теб дати и винаги е готов да ти направи подарък или най малкото да ти звънне на Жи Ци Ема или да ти пусне ташаклийски SMS . В тежки ситуации не само че запазва самообладание , но веднага се впуска с всички сили да се бори с проблема и ако зависи единствено от него - винаги успява . С лекота печели уважение . Склонен да прояви истинска героичност . Ако стане свидетел на някакъв инцидент или пожар , незабавно се впуска с всички сили да спасява застрашените с неизчерпаемите си енергия , смелост , себеотрицание , сила и мощ на които и Скорпиона може да завиди . Много от качествата му могат да бъдат възприети и като добри и като лоши - много зависи от ситуацията и гледната точка . Не е мързелив и общо взето пали от четвърт - в смисъл ако искаш някой да те подкрепи в някое начинание то Овена е най подходящия индивид . Дори да го помолиш да убиете някой за да му гепите мотоциклета за да отпрашите в неизвестна посока или да оберете близкия клон на някоя банка . Ако си търсиш компания за някое нередовно и екстремно изживяване то отново Овена ще е първия заинтригуван . Дори след кратко време ще се чудиш - кой беше инициатора - по дяволите...кво прави тоя бе , няма ли кой да го спре ...Чакай чакай не , - неееееее.... айдееее.. !!

Лоши черти Тук звездите са проявили необичайна щедрост...
Овена е човек на крайностите , притежава състезателен дух и е в непрекъснато съревнование с някого. Лаком . Егоцентричен . Нетърпелив . Брутален и несъобразителен . Гадно копеле . Рогат добитък . Юрка себе си , новобранците и се опитва да стори същото дори с началниците . У сека манджа - меродия . Притеснява другите със своите проблеми . Натрапва си възгледите , музиката , присъствието и кво ли не още . Изисква безпрекословно подчинение и уважение , дори страхопочитание . Притежава болезнено влечение към лидерство . Във всяка ситуация се стреми да привлече вниманието върху себе си . Вре се къде не му е работа и дори да не е в час се прави на голем отворенгяс и си мисли че само той знае как трябва да се направи нещо и че той е най способен на това . Не се и опитвай да му противоречиш , защото в крайна сметка пак ще стане неговото ,а имаш възможност да се съгласиш преди да е станало късно и прекалено опасно за теб и в частност за твоето здраве и нерви . Ако реши , че мебелите не са подредени по подходящ начин без да му мисли става и започва грандиозно разместване и вместо да те попита за идеи , изведнъж те изкарва от объркването и учудването в които си изпаднал със следните думи - Аре бе кво зяпаш като изтърсак ? - гепи скапания диван щото искам да го преместиме . Тъкмо обаче го занасяте в един ъгъл и ти сядаш да отдъхнеш , но не си познал . Още в следващия миг Овена - Аа - не ! Аре бе скапаняк , мързел - веднага легна ! глей , че така не е добре ставай !! Лошото е , че те пита за мнение , но каквото и да кажеш не си мисли , че ще бъде взето под внимание . Толкова импулсивен и емоционален , че първо действа и после може и да започне да мисли , но Сори братче - твърде късно...Не търпи отказ. Склонен към насилие. Когато не се чувства добре - всички разбират за това и биват подканени по категоричен начин да споделят съчувствието си и да предложат помощта си . Овена прекалява с всичко и с всеки във всяка област. Разбира се в някои лоши черти могат да се намерят и достойнства - зависи от гледната точка и дадената ситуация . Една дама която я е подгонила нимфоманията едва ли ще има нещо напротив този да прекали с нея. Или пък там където има риск и е нужна повечко смелост и решителност , докато Девата анализира , Везната се коле**е , Козирога вика - Чекай малко , Водолея не знае за какво става въпрос , Овена вече е предприел първата стъпка и често бива възнаграден . Той е първооткривател , но винаги се стреми да е преди всички и е склонен да прояви своята несъобразителност , тираничност и страхотна липса на дипломатичност .... Друго лошо нещо в характера на Овена е , че е доста праволинеен и вродения му инат е непоносим . Невъзможно е лесно да го убедиш в нещо ако той вече си има изградено мнение по въпроса , каквито и доводи и доказателства да извадиш - просто забрави . Оно си рупа ли рупа...Нещо повече - макар да разполага с неверни данни или да има някакви погрешни схващания ( например , че земята е плоска или още по зле - , че аз разбирам от Астрология ) - той с охота се прави на много отворен и не пропуска да предаде урок по обща култура на компанията или децата около него...Разбира се в последвалия спор с някой , победител отново е той - често и с нокаут - но все пак победител .... , а това за него е много важно . . . . .
Позволих си да пиша толкова много лоши работи за Овена , защото съм много смел !.... и още нещо - ако все още четеш - само ще ти кажа , че за да накараш някой Овен да направи нещо - просто трябва да използуваш тънко подстрекателство и само глей кво става после ...

Партньорство - Бързо бегайте ... !
Най добре се разбират с другите два огнени знака Лъв и Стрелец
Особено със Стрелец - защото и двамата са откачена работа , авантюристи , искрени , прями и копнеят за приключения и лудории. Не канете такава двойка на купон - ще съжалявате...Опасност от пожар , среднощен скандал със съседите и полицията , музика - яко , Волумето на мах и къркане до сутринта... Ако има непознати - каубойска среща 1-ва серия и после Болница на края на града - Овена със сигурност ще е този , който неква бутилка го е целнала в главата докато Стрелеца се е разминал с всички летящи предмети и юмруци и.т.н... Въобще тези двамата са си лика прилика и нямат проблеми като са сами заедно . Подстрекават се взаимно и се надпреварват , кой е по луд и отворен . Не така стоят работите с Лъва . Макар да се кльопат те се борят по между си за лидерство и често влизат в пререкания и скандалчета . Всъщност с лекота достигат до развръзки които отговарят на определението - Грандиозен скандал , но за всеобщо учудване след броени минути можеш да ги видиш в едни прекрасни взаимоотношения и преливащи от топли чувства . Хубавото е ,че не влагат злоба когато са в конфликт , а изпитват взаимно уважение и често създават много сериозна връзка . Двамата обичат удоволствията и им се наслаждават с огромна енергия . По принцип Овена се старае да доминира във всяка една област - така че и в партньрството , пък и въобще във всякакъв род взаимоотношения той ще го прави . Ако си слабохарактерна душичка и можеш да търпиш издевателствата му и си съгласен да бъдеш юркан не си мисли , че той дълго време ще е доволен от теб и ще се възползува . Тук идва на ред един парадокс и той е характерен за огнените знаци . Вместо това той ще те намрази и ще те презира заради овчедушието ти . Овена обича и харесва силните и агресивни хора и макар да му се дръвчиш и да спориш с него той няма да те мрази за тази ти проява , а по скоро би проявил уважение и току виж се съгласил с теб . Разбира се Овен и Овен също е една добра партия , но и тук ще става горещо по често от при която и да била друга комбинация в целия зодиак . Защо ли ??? Ами много е просто - Един Овен е равно на проблем - представете си сега двама от тези на едно място.
С другите не се получава номера - като изключим Скорпиона донякъде и чат пат с въздушите Близнаци , Везни и Водолей
С останалите е пълна скръб и се получава първите няколко дни или месеци - после идват неприятностите.. , а участва ли Овен - то гаранцията че те ще са големи - е пълна .

Секс , Любов и Свалки - Аре - къде ?
МЪЖище - ( Овен ) , ( Коч )
Естествено , тоя е активен и в тази област . Попада в категорията - хора с гореща кръв . Привлича дамите силно и безпардонно . Излъчва онзи примитивизъм и агресия от които на женичките им става топло между крачоците още при визуалния контакт . Когато обърнат внимание на бабаитските му прояви и рицарските маниери , някои направо се предават . За разлика от Скорпиона и особено Телеца , които предпочитат по бавен и дълъг секс , той се справя бързо и дори на втория и третия път продължава да е напорист и енергичен . По време на акта е толкова страстен и горещ , че партньорката му е склонна да мисли , че тоя ще се скапе и ще вземе да свърши преди настъпването на оргазма . Често изразява своите емоции и издава стонове и възклицания . Тъй като Овните са егоцентрични по природа и се стремят към лидерство , то и тук не очаквай да е по различно . Ако пък се е застоял пред телевизора гледайки XXL и си е харесал някоя по особена поза или нестандартни решения - дупе да ти е яко - нема мира и спокойствие докато не ти го сложи . Дори това че си заспала няма да го спре , а дори би го възбудило още повече , отчитайки факта че за него това вече си е и така нужното му живо предизвикателство . Много трябва да внимават младите и привлекателни девойки ако са облечени по еротично и са на купон в присъствието на подпийнал тийнейджър от тази зодия . Полицейските хроники и досиета бъкат от случаи за изнасилване и то кой мислиш че води убедително първенството в тази категория - разбира се , - как се досети ? Този печален рекорд го е откъснал на огромна преднина пред втория - Скорпиона . Често му се налага да лъска бастуна , защото няма търпение и докато му е пресен спомена или впечатленията , търси начин да удовлетвори нуждата си . Когато обаче му писне от Мара с петте баджака - много внимавай да не се навеждаш в негово присъствие , независимо от пола . В бързината се случват секви инциденти . По принцип Овена не би се смутил да прави и групов секс - стига разбира се жена му да не участва в оргията , защото е адски ревнив . Шведската тройка му е любима , защото знае , че не е обикновен , а по скоро мъж за две жени ....че и нагоре..
ЖЕНА - ( Овца ) , ( Пич )
Овенките чат пат забравят за позата на възпитаната дама и току виж те яхнали и влезли в ролята на мъжа . Те са много жизнени , чаровни , весели и обаятелни . Трудно е да им устоиш , а още по невъзможно да отклониш предложението им за интимна близост . Това предложение в много често се свежда до награбване и сдъвкване без излишно плямпане и омагьосване . В повечето случаи те са инициаторки на любовния акт и нема отърване . Обичат да командват и да контролират темпото , от което обикновено ти се завива свят . Докато не ти изгърмят бушоните си на пънгара братче . Няма не искам - няма недей . Като хора на крайностите много ги кефи , както изключително нежната , така и по грубата тактика . Златна среда и компромисен вариант няма . Те се мятат от едната крайност в другата , но по често именно в по яката . Дамата Овен се радва на богато въображение , еротичен заряд и импулс , като често е готова за секс още докато забързано те влачи под мишница към леглото . Може и да има любовна предигра , но един бой с възглавници например е далеч по възбуждащ за нея отколкото някакви лигавщини и любовни обяснения . Обожава по твърдия , непринуден контакт . Не садо-мазо изпълненията ,а просто съчетаването на удоволствието от секса и демонстрацията на някаква първична сила и мъжественост . Е понякога и те не знаят кво искат . Ако им тръгнеш по напористо - ще кажат , че си некъв тъп аборигенски изрод , ако се направиш на прекалено романтичен , нежен и мил ще кажат , че си егати скапания лигльо - абе трудно е , затова не е зле да се нагодиш към нейния ритъм и настроение ,а тя със сигурност ще ти покаже какво очаква от теб и бъди сигурен , че ще ти отвее плевата .... Падат си по брадати и космати мъже . Впечатляват се от мускулести , с убийствено чувство за хумор , смели , артистични , авторитетни , решителни и прями мъже . Когато решиш да сваляш жена Овен никога не я карай да чака - много мрази - много . Всъщност от теб се иска малко инициативност , пламък в очите , много чар , изобилие от страст и готовност . Ако тя те хареса няма да ти се наложи да се обясняваш като ученичка . Тази прекрасна дама ще прояви изтънченост на Фадрома разбивайки на пух и прах евентуалната конкуренция и без капка коле**ние ще те забоде за отрицателно време . Интересното при тези готини жени е че не си падат по груповите изпълнения когато са трезви , но по време на секс в момент на бурна страст и леко подпийнали ако случайно влезе още някой в стаята - може да бъде заставен или поканен да се включи или дори направо изнасилен без значение от какъв пол е . Много често ти гепва ръчоците и ги насочва там където иска да бъде пипана и дори показва нужната сила с която да го правиш - а бъди сигурен , че ще ти трябва доста сила и енергия . Може да те награби за кратуната и да ти я завре между гърдите си притискайки я толкова силно , че не можеш да гъкнеш камо ли да я надигнеш с цел възроптаване . Зърната и са чувствителни и обожава да я хапеш много силно , по тях . Рядко самият ти можеш да се отървеш без драскотина . Целия си в следи от нокти и страстни ухапвания . Обичат да ги галиш по главичката , муцуната и джуките та чак и по ушите .... е може да ги погалиш и между крачоците де , но не е безопасно , а когато проникнеш дълбоко в нея е препоръчително да я награбиш яко за гъза и да я притиснеш много много силно...

Съвети и молби
Овена не приема съвети от никой щото се има за много отворен , но все пак :
Опитай се да подтискаш агресията , егоцентризма , хиперактивността и прекалената прямост . Не всеки може да ги понесе . Пробвай се да дадеш малко повече свобода на партньорите си пък и на околните въобще . Винаги - ама винаги брой поне до 10 и то бавно - не по твоя си там овенски начин .! Знам , че имаш много акъл - ми използвай го и за мислене . Сети се само колко много грешки в живота ти се дължат на прибързани действия . Хиляди ли каза ?? . . - Защо наруга онзи човечец - той тъкмо бе понечил да ти се извини за небрежността си че те настъпи по крачока . Беше без да иска ? И пак си правил семейни скандали . Поспадна ли ти кръвното налягане ?. Мина ли ти главата ?. А оправи ли ти се пръста от последното изгаряне на котлона .
Всъщност от къде изкара толкова търпение , че да прочетеш всичките тези врели некипели.?
И накрая - не забравяй , че съществуват 144 вида Овенчовци според това къде в индивидуалния хороскоп им се намират Луната и Асцендента. Като прибавим и другите планети барабар с аспектите помежду им и за капак в кой дом се намирт - се получава , освен манджа с грозде - и един напълно завършен и уникален характер , който е възможно въобще да не отговаря на описанието за Овен...


Ех - Защо звездите са ви създали така съблазнителни ?
Страницата все още не е завършена , но понеже съм адски нетърпелив си позволих да я публикувам в този и окастрен и откровено просташки вид . Скоро ще има много допълнения и Х3 ( екстри ) от рода на - снимки на известни личности и звездните карти на някои от тях ..


 Grinning Grinning Grinning Напълно съм съгласна с определенията за Овена!Най-малкото, защото не го прочетох до края...
Източник:http://www.bganzeige.de/blog/2008/02/12/%D1%81%D0%BC%D0%B5%D1%88 … 0%B8%D0%B0%D0%BA/

# 25
  • София
  • Мнения: 819

Аз съм го чела цялото, умрях от смях, автора сигурно си е мислил за мен, докато пише Crazy

# 26
  • Мнения: 2 152
А да тоя зодиак е уникален, какви неща пише леле,лелее Grinning Joy

# 27
  • София
  • Мнения: 819
А да тоя зодиак е уникален, какви неща пише леле,лелее Grinning Joy

Виж, там вече са познали доста неща и за водолеите Joy

# 28
  • Мнения: X
Това за водолея е абсолютно вярно,пък и за козирога,доколкото мога да бъда обективна...

# 29
  • Мнения: 4 451
Развесели ме темата ти. Като един типичен представител на зодия Лъв, смятам написаното за абсолютно точно. особено точка 6. Mr. Green

# 30
  • Мнения: 81
и за мен всичко е вярно -везни сам

# 31
  • Мнения: 25 707
Не бях срещала водолеи, които да не си падат много по секса.

Ох, на косъм бях да те открехна, че човек расте и се развива, и в определени периоди от живота му сексът спира да играе главната роля, но се сетих, че няма да ми повярваш.
Затова няма да ти го кажа!   smile3505

# 32
  • Мнения: 363
Не бях срещала водолеи, които да не си падат много по секса. Хеле пък мъже! Но никога не е късно човек да научи нещо ново.



ако си водолей, мога да ти пратя мн точно описание! за овен и дева - също!
и пак ако си водолей би трябвало да знаеш,че сексът НЕ е водещото във връзката!!!

Последна редакция: пн, 10 мар 2008, 13:44 от софи1914

# 33
  • Мнения: 2 897

За водолея сте прави, почти нищо не отговаря, освен точки 1 и 3 Peace

 Peace



# 34
  • Плевен
  • Мнения: 857
Рак съм, абсолютно вярно, все едно аз съм си го писала.

# 35
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
нищо от  написаното за рибата не  е вярно по скоро клони за рака

# 36
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
КОЗИРОГ

1.Не съм конче, нито състезателен кон! Аз съм маратонец!
2.И сам воинът е воин!
3.Не нарушавай законите - ще услужиш на някого, но ще хванат теб!
4.На мен ми трябва малко! Моето имущество е огледалото на успехите ми!
5.Животът прилича на влак, който пристига на всяка гара точно по разписание!
6.Приятно е да мислиш за далечни страни, докато си седиш в къщи!
7.Истинският Козирог се познава като коняка по това колко е отлежал!
8.Струва си цял живот да плюеш към върха, пък дори и само, за да плюеш веднъж долу в ниското!
9.Само аз се подмладявам с годините!
10.Бавно, бавно, но като хвана, не пускам!


Като се позамислих  newsm78 доста сходни неща открих в характера си  Shocked

# 37
  • Мнения: 6 029
Ох леле, за рибите всичко е вярно.
Ужас, срам. Мързелива пияница  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 38
  • Мнения: 363

Ужас, срам. Мързелива пияница  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

споко!!!  Peace Peace Peace
аз па съм мръсна пияница!  Joy Joy Joy

# 39
  • Мнения: 5 940
ВОДОЛЕЙ

1.Колко скучно е да приличаш на другите! - да, доста неприятно е

2.Щом съм те измислил, стани такъв къвто искам! -това по-скоро обърнато към водолея сам по себе си като реши да се измисля
3.Предразсъдъците са измислени от глупаците!-аха
4.Бъдещето просто трябва да бъде прекрасно!-задължително
5.Трудно е да бъдеш ангел, но трябва! -  е не съвсем

6.Доброто намерение е по-важно от добрите дела!  Simple Smile
7.За да станеш новатор трябва първо да забравиш за традициите!-не съм убедена съвсем
8.Секс?!? В живота има и по-важни неща! -е това сигурно е за рибите
9.Първо приятели, после семейство... ако разбира се остане време! -и това е за рибите
10.Няма по-добър и по-бодър от мене! -  Laughing


# 40
  • Мнения: 6 029

8.Секс?!? В живота има и по-важни неща! -е това сигурно е за рибите





Не е вярно  Naughty С колко риби си спала?

# 41
  • Мнения: 5 940

8.Секс?!? В живота има и по-важни неща! -е това сигурно е за рибите





Не е вярно  Naughty С колко риби си спала?
С нито една в интерес на истината, просто се помайтапих, че е за следващата зодия.

# 42
  • Мнения: 9 814
Е, явно аз не съм типична риба  Embarassed

# 43
  • Мнения: 19 326
Аз съм рак и по вече от половината неща  не са верни за мен.

# 44
  • Мнения: 515
ОВЕНДЕВИЗ : АЗ СЪМ
 Grinning Grinning Grinning Напълно съм съгласна с определенията за Овена!Най-малкото, защото не го прочетох до края...
Източник:http://www.bganzeige.de/blog/2008/02/12/%D1%81%D0%BC%D0%B5%D1%88 … 0%B8%D0%B0%D0%BA/

 И аз съм напълно съгластна все едно за мен са го писали ... Laughing Laughing

Това също  Laughing

ОВЕН

1.По-добре не спорете с мен!
2.първо ще го направя, после ще му мисля!
3.Там където останалите спират, аз натискам газта!
4.Ще бъда вечно млад!
5.Набрави го като мен и без това няма да го направиш по-добре!
6.Най-трудното е да изслушаш събеседника докрай!
7.Упорството не е порок!
8.Лесно е да се контролира ситуацията, сложно - собственици!
9.Един Овен е добре, два Овена са много!
10.Не нападам пръв, но не дай Боже да ме засегна

# 45
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239


5.Срещай се с приятели в къщи, а не в кафето!

10.Нима едно палто се износва за 20 год?!?



Тия двете не са за мене, точно наобратно съм - не ми се слугинства вкъщи и посрещам гостите си навън Mr. Green
А по повод на палтото - може би се има предвид 2 месеца... Crazy

# 46
  • София
  • Мнения: 399
 Браво, повечето неща са верни и не само за моята зодия. Peace

# 47
  • Мнения: 6 998
И като не забравям, че и слънцето, и асцендентът ми са в Рак, бих казала, че


1.Моят дом е моята крепост! - това е вярно, случвало ми се е да изкарам повече от седмица без да си покажа носа навън и си ми е много приятно да си стоя вкъщи.
2.Да глезя другите е истинското ми призвание!- ъъъъъъъ, не, не ми е това призванието. По-скоро да ме глезят мен (и Венера в Лъв, все пак)
3.От всичко на света най-добре е да запазиш търпение! - да, потресаващо търпелива съм, чак аз си се дразня на моменти
4.Този, който умее да чака, постига всичко! - съгласна съм
5.Срещай се с приятели в къщи, а не в кафето! -  newsm78 Зависи от приятелите и от това в чия къща ще се срещаме  Mr. Green Предпочитам в тяхната.
6.Нищо не стопля така душата, както вида на пълен хладилник! - Аха, има нещо вярно. Само че е важно с какво е пълен, дразня се на разни салами и кренвирши и лютеници и такива...бързи неща.
7.По-добре спестявай и търпи, но нещо хубаво купи! - аха, тъй правя аз.
8.Тежко се живее там, където няма къде да се скриеш! - мда, вярно е.
9.Нося навсякъде миналото на гърба си! -ох, да, и това не е хубаво, постоянно сравнявам ситуации от миналото със ситуации от сегашното, мисля си защо съм направила това, а не друго, а какво щеше да бъде, ако еди - какво си...Да не говоря за умопомрачаващата ми страст по стари снимки...
10.Нима едно палто се износва за 20 год?!?- аха, направо се сетих за баща ми и за прословутите му 20годишни маратонки, които слагаше точно 2-3 пъти годишно, но беше горд, че са изтраяли толкова (и той е Рак). Аз също обичам да нося старите си дрехи. Всъщност не се се сещам, че са ми нужни нови, добре че майка ми и леля ми се сещат.

# 48
  • Мнения: 3 622
Много верни неща  Peace

# 49
  • Мнения: 183
Боже, Божеее... за мен е много вярно!
Лъв съм! Embarassed
Peace

# 50
  • Мнения: 1 226
Близнаци.Има какво да се добави.

# 51
  • Мнения: 212
Лъвица съм:)Въпреки,че съм доста скептично настроена към тези неща,всичко написано съвпада с моя характер.

# 52
  • Мнения: 14
1.Жалко е, когато няма кого да ужилиш!
Само това не е вярно за мене ,всичко друго  е абсолютно точно. Joy

# 53
  • Мнения: 17 546
ВЕЗНИ

1.Без партноьр съм като без ръце! - така е
2.Най-противното нещо е да се спори! - не, обичам спора, но с достойни противници
3.Побеждавай съгласявайки се! - никога
4.Принципни са само глупаците! - не е вярно
5.Ще въвлека който и да е в каквото и да е! - не е вярно
6.Красотата ще спаси света! - не съм убедена
7.Всичко трябва да се оправи с настроение! - да
8.Най-трудното е да направиш избор! - да, трудно е
9.Не над всички "i" трябва да се постави точка! - все ми е тая и с точка и без точка
10.И сега не знам дали съм за белите или за сините! - девизът на зодията бил "Колебая се" как може да искате от мен да знам!? Mr. Green

И това лично и само от моя гледна точка, и отнасящо се конкретно за мен.

# 54
  • Мнения: 3 750
За овена и за рибата не съм съгласна с нищо точно обратното
Аз пък мисля, че е съвсем точно! Wink

# 55
  • Мнения: 2 386
Споко, мацки, нищо не е вярно за рибите.. Whistling Whistling Whistling
Нали сме последни, умората на астролога си казва думата и все кофти неща чета за зодията ни. Mr. Green

# 56
  • Мнения: 39
Аз съм стрелец и май съм такава,даже и по-зле.

# 57
  • Мнения: 3 675
Какво да се прави-аз съм дева и всички са ми криви, ама много криви. #Cussing out

# 58
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Когато се дават подобни характеристики на слънчевия знак винаги има разминавания и несъответствия, защото голямо влияние оказва и разположението на другите планети в хороскопа.
Цитирам от смешния хороскоп, който ме разсмя до сълзи, но е писан от много добър астролог: smile3521

и не забравяй, че съществуват 144 вида овни/телци/близнаци/раци/...и т.н. според това къде в индивидуалния хороскоп им се намират Луната и Асцендента.

# 59
  • varna
  • Мнения: 404
аз съм овен-за мен всичко съвпада

# 60
  • Мнения: 231
Споко, мацки, нищо не е вярно за рибите.. Whistling Whistling Whistling
Нали сме последни, умората на астролога си казва думата и все кофти неща чета за зодията ни. Mr. Green

Добре че и ти се успокояваш като мен  bouquet

# 61
  • Мнения: 677
ВЕЗНИ

1.Без партноьр съм като без ръце!                              Е, точно тогава най-ми трябват.          
2.Най-противното нещо е да се спори!                       Да, бе, да...
3.Побеждавай съгласявайки се!                                   Може.
4.Принципни са само глупаците!                                 Така е.
5.Ще въвлека който и да е в каквото и да е!              Точно така.
6.Красотата ще спаси света!                                        Мноо ясно.
7.Всичко трябва да се оправи с настроение!              Да, разбира се.
8.Най-трудното е да направиш избор!                        Да, мамка му!
9.Не над всички "i" трябва да се постави точка!         Така е, но не съм сигурен точно над кои да и над кои не.
10.И сега не знам дали съм за белите или за сините! Ми, не знам, объркахте ме.

П.П. Сега видях, само везните отговаряме по този начин, ха!

# 62
  • Мнения: 17 409
Аре, и аз кат вас да отговоря, че ви харесвам Grinning
СКОРПИОН

1.Жалко е, когато няма кого да ужилиш!   НЯма ужилени без прична
2.Всяко събитие е като дивана: винаги има скрити пружини!  Да
3.За усмивка трябва да има сериозна причина!  Глупости!
4.Можеш да се освободиш от всичко, но не и от собствените си страсти! Това ми е малко клиширано, ама да кажем- да
5.Пея своите любовни песни на бойното поле! Не знам как да отговоря тука...
6.Не всеки може да издържи погледа ми!  Ми...май да
7.Моите страсти рядко се показват навън - като акула, рядко излизаща на повърхността! Вярно
8.Светът ще пропадне без рицари!  Чак пък...
9.Не всички Отел-овци са се появили на този свят!
10.Приличам на кактус - моето  приказно цвете се отваря само за избрани! ПАк тъпо клише, но втози дух- да

# 63
  • Мнения: 487
ОВЕН

1.По-добре не спорете с мен!
2.първо ще го направя, после ще му мисля!
3.Там където останалите спират, аз натискам газта!
4.Ще бъда вечно млад!
5.Набрави го като мен и без това няма да го направиш по-добре!
6.Най-трудното е да изслушаш събеседника докрай!
7.Упорството не е порок!
8.Лесно е да се контролира ситуацията, сложно - собственици!
9.Един Овен е добре, два Овена са много!
10.Не нападам пръв, но не дай Боже да ме засегнат!

Това съм аз! Mr. Green

# 64
  • Мнения: 468
Аз съм водолей .Повечето неща са верни , но това за секса и семейството поне за мен НЕ са верни.

# 65
  • София
  • Мнения: 2 381
За Стрелец повечето неща отговарят.  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 649
С нищо от тези не съм съгласна!

# 67
  • Мнения: 824
Съгласна съм с написанато за Козирога.

# 68
  • София
  • Мнения: 5 738
Съгласна и аз Mr. Green

# 69
  • Мнения: 1 418

ВЕЗНИ

1.Без партноьр съм като без ръце! - вярно
2.Най-противното нещо е да се спори! - невярно - обичам да споря
3.Побеждавай съгласявайки се! - отчасти; когато виждам, че споря с глупак, отстъпвам
4.Принципни са само глупаците! - невярно
5.Ще въвлека който и да е в каквото и да е! - вярно
6.Красотата ще спаси света! - не подържам подобно мнение
7.Всичко трябва да се оправи с настроение! - вярно
8.Най-трудното е да направиш избор! - вярно
9.Не над всички "i" трябва да се постави точка! - ?
10.И сега не знам дали съм за белите или за сините! - невярно; винаги съм наясно с позицията си.



1 към 1!

Общи условия

Активация на акаунт