Аборт

  • 11 945
  • 123
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 406


Божеее, имам 2 дъщери и ако някоя "лекарка" или каквато и да е там им предложи подобно нещо, ще я разкъсам с голи ръце...

подозирам, че има опасност майката да предприеме същото към дъщеря си, затова момичето не иска да й каже...

# 76
  • Мнения: 4 965
ее, а вие какво предлагате, да върнат момичето и да отиде на черно? ! на мен ми се вижда по- добре с декларация в токуда... Rolling Eyes

Не, но може (вместо да я учи как да фалшифицира подписи) да поговори с нея, да я посъветва да говори с родителите си, ако щете - да потърси майка й.




Божеее, имам 2 дъщери и ако някоя "лекарка" или каквато и да е там им предложи подобно нещо, ще я разкъсам с голи ръце...

подозирам, че има опасност майката да предприеме същото към дъщеря си, затова момичето не иска да й каже...


Аааа, нямах предвид дъщерите ми, а лекарката. Децата си бих подкрепила за всяко едно тяхно решение, дори и да не е по вкуса ми.

# 77
  • Мнения: 4 406
аз съм склонна да виня майката. ако бяха достатъчно близки, нямаше да се стигне до тези дискусии.
надявам се децата ми да могат да ми се доверяват за всичко.

# 78
  • Мнения: 3 268
Чудя се защо е толкова къса паметта ни,че и ние сме били млади и сме правили грешки.Скачате,все едно кой знае какво е сатанало!Момичето е правило секс,както и всички вас,дето я нападате,но е забременяла,без да го желае.Случва се и в най-добрите семейства,дето се вика.И сега да го роди на 17,така ли!?Виждам,че е интелигентно момиче и ще си реши проблема в болница.Оставете я вече на мира!

# 79
  • Мнения: 4 555
stefani6, какво ти става?
Не видях нито едно мнение, което да агитира за раждане, а дори и да е имало такова, едва ли може да е обобщаващо за всички, писали в тази тема.
По-полека с вятърните мелници!

Относно момичето, не й съчувствам. Аз съм твърдо за правото на аборт, но не да се прави така, все едно отиваме на фризьор да си сменим прическата. Според мен тя изобщо не осъзнава какво прави и най-голямото и притеснение е майка и да не разбере.

# 80
  • Мнения: 4 406
stefani6, нали се сещаш, че тук всички сме моралистки- никоя не е правила такива неща  Laughing Laughing
хайде, момичето вече си е решило проблема или поне е на път да го направи. май не й помогнахме много... newsm78

# 81
  • Мнения: 3 092
аз съм склонна да виня майката. ако бяха достатъчно близки, нямаше да се стигне до тези дискусии.
надявам се децата ми да могат да ми се доверяват за всичко.
оооооооооооооо моля те ! Не можеш да бъдеш сигурна че колкото и да са близки децата ти с теб това няма или не може да им се случи .
Факт е че когато хората правят секс майките не им стоят над главите ....извинявай ама не можеш да имаш пълен контрол над живота на детето си .

# 82
  • Мнения: 3 268
stefani6, какво ти става?
Не видях нито едно мнение, което да агитира за раждане, а дори и да е имало такова, едва ли може да е обобщаващо за всички, писали в тази тема.
По-полека с вятърните мелници!

Относно момичето, не й съчувствам. Аз съм твърдо за правото на аборт, но не да се прави така, все едно отиваме на фризьор да си сменим прическата. Според мен тя изобщо не осъзнава какво прави и най-голямото и притеснение е майка и да не разбере.
Карина,не си мисли,че тя се чувства така,все едно отива на фризьор.Не знаеш какво е в душата й.Имам син на нейната възрас,та тя е още дете,толкова е уязвима.Аз пък й съчувствам и желай всичко да се оправи и да продължи напред.

# 83
  • Мнения: 48 103
не видях някоя друга да е била на нейно място, освен мен
не знаете какво си мислиш в този момент, нито пък какви са реакциите на  майката/а то има и майки, и майки/
съгласна съм, че ако са били  по- близки е можело  и да не се стигне до тук, но явно че не са близки, така че това няма д аги сближи

# 84
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Според мен тя изобщо не осъзнава какво прави и най-голямото и притеснение е майка и да не разбере.

и аз така мисля...
Ако сподели с майката, може да се съсредоточи точно в/у бременността си, премахването й и последиците от това деяние (не дай Бог да има такива).

mamavassi - по-кротко. Не са нужни байряци и здрав разум.

# 85
  • Мнения: 750
Не мисля, че не го съзнава. Тя не е на 12, а на 17 - тоест е достатъчно зряла, за да осъзнае някои неща.

Но хайде, момичета, темата не е затова да обсъждаме осъзнава ли го или не, близки ли са с майка си или не. Честно казано напълно се поставям на мястото на момичето и разбирам страха и от реакцията на майка и....имам си едно такова "животно" вкъщи.

# 86
  • Мнения: 4 406
Не можеш да бъдеш сигурна че колкото и да са близки децата ти с теб това няма или не може да им се случи .
напълно е възможно да се случи, но ми се иска аз да мога да помогна на детето си, изпаднало в беда. няма ли да е тъжно то да търси помощ от виртуални НЕпознати? това означава, че знае, че не може да разчита на мен.
вашите деца могат ли да разчитат на вас?

# 87
  • Мнения: 3 092

вашите деца могат ли да разчитат на вас?
малка е , за да зман и искрено се надявам да може .
Аз мога да разчитам на майка ми , за което съм и безкрайно благодарна .
Уважавам и подкрепям тази близост , но за жалост понякога отсъства . Sad
a.velcheva и аз мисля че момичето осъзнава какво се случва и мисля мами да спрем с дискусиите си по тази тема .
Съгласни ! Peace

# 88
  • Мнения: 1 171
Щом си решила да не говориш с майка ти, дано всичко да мине нормално, без усложнения, та да и спестиш притесненията на жената. Но ако един ден (не дай си Боже) това се случи с дъщеря ми, аз ще искам да знам, ще и помогна и ще и простя Peace

# 89
  • Мнения: 4 965
... Но ако един ден (не дай си Боже) това се случи с дъщеря ми, аз ще искам да знам, ще и помогна и ще и простя Peace

Това е и моето мнение. Peace

Общи условия

Активация на акаунт