Бял списък на детски лекари в Бургас!

  • 595 790
  • 2 583
  •   1
Отговори
# 285
Моля помогнете Трябва ми добър педиатър в София.Малката ми принцеса не е добре почти от месец.Каде ли не ходихме и какви ли не мнения не чухме...разногледи сме вече.Първо при личната,оттам при Каспарян,Ламбов,консултирахме се и с  проф.Кунев,ходихме и при лицевочелюстен хирург,при Парунов-каде ли не...и всащност незнаем какво точно и има .Различни мнения,на кого да вярваш?!А всъщност тя е с отток на лявата бузка точно пред ухото и същевременно и с както казаха ,,псевдокиста,, под езичето Дефакто се оказва ,че ни предстоят 2 операции .Едната на псевдокистата и  втора на сливиците,защото Парунов каза  че оттока е от тях,Кунев пък каза че едното няма нищо общо с другото и дори и да се извадят това с нищо няма да и помогне и т.н.оБЩО ВЗЕТО ПОБЪРКАЛИ СМЕ СЕ
МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ  КАЖЕТЕ МИ ПРИ КОИ ПЕДИАТЪР ДА ОТИДА В СОФИЯ? ТРЪГВАМЕ В НЕДЕЛЯ
 

# 286
  • Мнения: 1 280
          Миличка влез в здравния справочник и разгледай софийските темички. Питай там. По добре ще те насочат от нас тука. Пожелавам ви спокойствие и дано всичко се оправи бързо

# 287
  • Мнения: 3 621
Моля помогнете Трябва ми добър педиатър в София.Малката ми принцеса не е добре почти от месец.Каде ли не ходихме и какви ли не мнения не чухме...разногледи сме вече.Първо при личната,оттам при Каспарян,Ламбов,консултирахме се и с  проф.Кунев,ходихме и при лицевочелюстен хирург,при Парунов-каде ли не...и всащност незнаем какво точно и има .Различни мнения,на кого да вярваш?!А всъщност тя е с отток на лявата бузка точно пред ухото и същевременно и с както казаха ,,псевдокиста,, под езичето Дефакто се оказва ,че ни предстоят 2 операции .Едната на псевдокистата и  втора на сливиците,защото Парунов каза  че оттока е от тях,Кунев пък каза че едното няма нищо общо с другото и дори и да се извадят това с нищо няма да и помогне и т.н.оБЩО ВЗЕТО ПОБЪРКАЛИ СМЕ СЕ
МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ  КАЖЕТЕ МИ ПРИ КОИ ПЕДИАТЪР ДА ОТИДА В СОФИЯ? ТРЪГВАМЕ В НЕДЕЛЯ
 

По- добре попитай в софийския бял списъм с лекари. Много правилно сте решили да отидете в София пожелавам ви късмет и скоро малката ти принцеса да е добре  Praynig Hug

# 288
  • Мнения: 995
Момичетата са те посъветвали правилно. Питай софиянките. Късмет Peace

# 289
  • Мнения: 189
Моля помогнете Трябва ми добър педиатър в София.Малката ми принцеса не е добре почти от месец.Каде ли не ходихме и какви ли не мнения не чухме...разногледи сме вече.Първо при личната,оттам при Каспарян,Ламбов,консултирахме се и с  проф.Кунев,ходихме и при лицевочелюстен хирург,при Парунов-каде ли не...и всащност незнаем какво точно и има .Различни мнения,на кого да вярваш?!А всъщност тя е с отток на лявата бузка точно пред ухото и същевременно и с както казаха ,,псевдокиста,, под езичето Дефакто се оказва ,че ни предстоят 2 операции .Едната на псевдокистата и  втора на сливиците,защото Парунов каза  че оттока е от тях,Кунев пък каза че едното няма нищо общо с другото и дори и да се извадят това с нищо няма да и помогне и т.н.оБЩО ВЗЕТО ПОБЪРКАЛИ СМЕ СЕ
МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ  КАЖЕТЕ МИ ПРИ КОИ ПЕДИАТЪР ДА ОТИДА В СОФИЯ? ТРЪГВАМЕ В НЕДЕЛЯ
 

Здравейте и от нас!

Ще се опитаме и ние да помогнеме,ако можем.След като прочетох за какво става въпрос мисля,че нямате нужда от педиатър.Според мене ви трябва мнението на хирург или на черепно-лицев хирург.
Искам да те посъветвам следното: В София за деца е много добра болница Токуда,имат страшни специалисти и апаратура,а и работят с здравната каса,за да отидеш ти трябва едно направление от личния ти лекар и да си запишеш час по телефона за съответното отделение.Като второ предложение ти давам детската болница,до ВМА,специалистите там пак са много добри.
Ако ми напишеш диагнозите на детето може да се ориентирам и да ти препоръчам и други клиники.
Аз работя като асистент в медицински център и затова се надявам с диагнозите да ми е по лесно.


Поздрави и се надяваме всичко да се оправи колкото се може по бързо! Praynig

# 290
Искрено ви благодарим за навременните отговори ,благодаря ви че веднага се отзовахте на нашия зов за помощ . Направих това ,което сте ме посъветвали, до момента бях в белия списък на София.А относно диагнозите:водеща е ,,остър тонзилит,,а придружаващата диагноза е:локализирано увеличение на лимфните възли още веднаж много ви благодаря Simple Smile

# 291
  • Мнения: 46
нека сега и аз да дам моето мнение за педиатър!доктор с главно Д и жена с главно Ж е доктор Стиляна Томова тя е завеждащ отделението по неонатология и е наи-добрата специелистка според мен.по добар педиятър за мен няма .отзовава се по всяко време на ноща!няма да сгрешите при избора си с нея!гаранция!!!!

# 292
  • Мнения: 53
Кайете нещо за LifeHospital. Някой ходил ли е там? Как са докторите?

# 293
  • Мнения: 9
Така и не разбрах адреса на др.Маргарита Димитрова. Може ли някой да го напише.
А някакви препоръки за педиатър в "Славейков" или в района?

# 294
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 567
има го малко по-назад в темата

# 295
  • Мнения: 1 280
Така и не разбрах адреса на др.Маргарита Димитрова. Може ли някой да го напише.
А някакви препоръки за педиатър в "Славейков" или в района?
     

        ул. "Поп Георги" 7

# 296
  • Мнения: 70
Имате ли впчетления за др Миразчийска? Работи в 4 поликлиника...Днес поговорихме набързо , ама не получих представа за нея като специалист..Скоро ще се обебвам, така , че ще чакам да споделите мнение....

# 297
  • Мнения: 14
Здравейте всички от Бургас! Имам син на 7 години и съответно до сега съм успяла да натрупам впечатления от много бургаски лекари. Изключително доволна съм от д-р Благинова, д-р Маргарита Димитрова, д-р Джокло / хомеопат/, но винаги съм ходила само в частните им кабинети. Ако се интересувате, имам им координатите.

# 298
Здравейте интересуваме д-р Христов -ортопед в Бургас дали работи с касата,за да знам как да процедираме .Имам намерение да закарам синът ми койро е на 3 г на преглед при него .благодаря ви предварително

# 299
  • в джунглата
  • Мнения: 916
д-р Христов работи с здравната каса, тел на които можеш да запишеш час е 056 918631

Общи условия

Активация на акаунт