Бял списък на детски лекари в Бургас!

  • 595 321
  • 2 583
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 81
аз сам много доволна от
д-р Бъчварова
д-р Палазова
д-р ламбов
д-р мигаров
а от гинеколог д-р попов в поморие

# 301
здравейте мами,много съъм доволна от доктор хрусанова-педиатър,др.ставрева-педиатър,др.димитрова-невролог,др.гамишев-гинеколог,др.василева-унг.много добри специалисти. Peace

# 302
  • Мнения: 1 294
здравейте мами,много съъм доволна от доктор хрусанова-педиатър,др.ставрева-педиатър,др.димитрова-невролог,др.гамишев-гинеколог,др.василева-унг.много добри специалисти. Peace
А ти кой доктор си от всичките?

# 303
  • Несебър,България
  • Мнения: 8
Става въпрос за лекарите в Бургас, не за тези в Несебър.
тя е неонатолог в Бургас.става въпрос за Згурова,някой чувал ли е за нея?

# 304
  • в джунглата
  • Мнения: 916



Става въпрос за лекарите в Бургас, не за тези в Несебър.
тя е неонатолог в Бургас.става въпрос за Згурова,някой чувал ли е за нея?
Въобще не съм доволна от Згурова. При нея без антибиотик никога не можеш да се разминеш. Познавам много маики които си водят там децата. На мен ми се наложи да отида 1 път и няма да повторя. Бяхме с гноина ангина, имаше само висока температура без други оплаквания (хрема, кашлица ит.н). Имахме назначено вече лечение със зинат от нашия лекар, но аз бях притеснена много (разболяваше се за първи път на 1г и 1м) че пет дена е с температура и реших да поттърся второ мнение. Та тази лекарка ни изписа капки за нос, капки за уши, противоалергично, сироп за корема да не и се гади, вит с, и сироп за кашлица и това плюс антибиотика които пиехме дотогава. Презастрахова се за всичко.

# 305
  • Мнения: X
,др.ставрева-педиатър,

За Соня Ставрева подкрепям. Много мила и добра жена. И като лекар също съм доволна от нея.

# 306
Здравейте на всички мами аз сам много разочарована от док,Радостина Ганчева когато моята кукла беше на 3месеца, се задави и посиня  тя по телефона без да я е видяла ми изписа антибиотик тогава се обадих на док, Соня Ставрева и тя ми обясни след като я прегледа че няма нищо просто детето се е задавило от тогава когато се разболее ходим при нея и сам много доволна  Peace Heart Eyes

# 307
аз съм много доволна от д-р Ангелов, но той е привърженик на по- силните лекарства, просто се презастрахова.

# 308
az  hodq pri doktor Dragneva ot mnogo vreme i v momenta tq mi sledi bremenosta newsm10

# 309
ne6to obarkah temi4kata no ni6to pak moje da sam v polza na nqkogo newsm03

# 310
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 559
има една млада к......я при новородените как се казва.Егати докторицата как може да я сложат именно там където трябва не да си въртиш задника а да си гледаш работата.

# 311
  • Мнения: 3 016
mama21,това е Колева. Тя май е сбъркала и професията и мястото  . В белия списък слагам единствено д- р Хрусанова .

# 312
  • Мнения: 581
Да за доктор Благинова . кабинета ие н ул. "Цар Симеон"№78. Много добър специалист. Много добри отзиви имам и за доктор Фотева - специалист уши нос гърло . Работи с НЗОК в Поморие. Бяхме с непрекъсната хрема и тя много бързо ни оправи положението  Simple Smile

# 313
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
За белия списък е и д-р Мария Джендова, много съм доволна от тази жена  Peace

# 314
  • Мнения: 11
Аз съм много доволна от док.Калудова. Peace

Общи условия

Активация на акаунт