Бял списък на детски лекари в Бургас!

  • 596 240
  • 2 583
  •   1
Отговори
# 165
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 568
Бербенлиева е срещу входа на Велека-там е детска консултация заедно със Стоичкова работят

# 166
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Бербенлиева е срещу входа на Велека-там е детска консултация заедно със Стоичкова работят
Стоичкова мисля че  е в   маичинство в момента, за Бербенлиева подкрепям  мнението че  е добър педиатър за града ни. Hug
Вили

# 167
  • Бургас
  • Мнения: 702
Стоичкова не е в майчинство от една година. Тръгна на работа още на 3-4тия месец на детето.
Ние сме при нея, но нещо не съм доволна напоследък: много й се свидят направленията, не сме ходили на ортопед нито веднъж, макар че има наредба, която казва, че на 1-вия и на 4-тия месец трябва да се направи преглед. Въпреки че я попитах специално, ми отказа. Също взема пари за консултация на бебе. Давам й, защото не искам да правя скандали за 2 лева, но не й прави чест просто. Подозирам проблем при малката и сега съм решила да ходя в Св.София на частно. Ако се окаже, че има клинична пътека за това, сменям я директно, защото й говоря вече от 3 месеца, а тя все ме отсвирва по някакъв начин. Последното беше, че това не се поема от ЗК.

# 168
  • Мнения: 141
Стоичкова не е в майчинство от една година. Тръгна на работа още на 3-4тия месец на детето.
Ние сме при нея, но нещо не съм доволна напоследък: много й се свидят направленията, не сме ходили на ортопед нито веднъж, макар че има наредба, която казва, че на 1-вия и на 4-тия месец трябва да се направи преглед. Въпреки че я попитах специално, ми отказа. Също взема пари за консултация на бебе. Давам й, защото не искам да правя скандали за 2 лева, но не й прави чест просто. Подозирам проблем при малката и сега съм решила да ходя в Св.София на частно. Ако се окаже, че има клинична пътека за това, сменям я директно, защото й говоря вече от 3 месеца, а тя все ме отсвирва по някакъв начин. Последното беше, че това не се поема от ЗК.
като ще си плащаш,по-добре иди в новата клиника LIFE в Изгрев и потърси д-р Налбантов или в поликлиника Бургас с-у х-л Космос при д-р Заиков.За съжаление друг свястен ортопед в този град няма.Ти си решаваш,но все пак става въпрос за детенце.

# 169
  • Бургас
  • Мнения: 702
Не, не съм се изразила кято трябва, авно. Не става дума за ортопедичен проблем. Това за ортопеда само го дадох като пример.
Сега се притеснявам, че може би има непоносимост към глутен. За изясняване е необходимо да се направи кансултация с гастроентролог или може би алерголог. И аз не знам. Има и кръвни тестове, които отчитат чувствителност, ако има такава. Свързах се с майки на деца с такъв проблем тук, във форума, но не са от Бургас. Разбрах, че има тест, който струва 100лв. Но трябва някой да ми каже къде може да се направи.

# 170
  • Мнения: 748
Д-р Калудова е най добрата за мен.Лечението го провежда индивидуално ,според детето ,а не на всички едно и също.А антибиотик в краен случай ,така с лека ръка не изписва лекарства.

# 171
  • Мнения: 503
Маргарита Димитрова

ДР Джокло -хомеопат

# 172
никой не споменава за д-р Згурова,какво знаете за нея.има кабинет в Несебър

# 173
  • Мнения: 139
Става въпрос за лекарите в Бургас, не за тези в Несебър.

# 174
  • Мнения: 58
Здравейте Wink Смятам да водя бебка при д-р Димитрова, но бихте ли ми дали координатите и. Телефона го видях, но къде е кабинета и и колко струва преглед при нея не разбрах. Благодаря предварително Simple Smile

# 175
  • Бургас
  • Мнения: 3 082
Здравейте Wink Смятам да водя бебка при д-р Димитрова, но бихте ли ми дали координатите и. Телефона го видях, но къде е кабинета и и колко струва преглед при нея не разбрах. Благодаря предварително Simple Smile
ако отидеш с направление от личния лекар прегледа не се заплаща. Иначе: 15 лв преглед, 20 лв: преглед и имунизация, 30 лв. е преглед в дома на пациента. Кабинета се намира на ул. Поп Георги (пресечка на Цар Симеон), в кооперацията, където е и кабинета на д-р Дорийска.

Последна редакция: пт, 02 ное 2007, 12:58 от LaDiDa

# 176
Zdraveite i ot men
ot skoro sme v grada i giveem  blizko do Borisovata gradinka.Njakoi znae li dobar semeen lekar v okolnostta pri kogoto da se zapischem.
Blagodarja vi predvaritelno za pomoschtta

# 177
  • Мнения: 139
Кабинетът на Дорийска е на ул. Поп Георги не Грую. За възраждане - Караджова

# 178
  • Мнения: 5 539
Zdraveite i ot men
ot skoro sme v grada i giveem  blizko do Borisovata gradinka.Njakoi znae li dobar semeen lekar v okolnostta pri kogoto da se zapischem.
Blagodarja vi predvaritelno za pomoschtta
Д-р Караджова, ул. Левски 103, лекарска къща Възраждане. Отскоро се преместихме при нея и сме много доволни. Много мила и отзивчива жена, а като лекар си гледа съвестно работата.

# 179
Blagodarja mnogo za infoto i nepremenno schte se vazpolzvam ot dr.Karadgova
Otnovo-blagodarja

Общи условия

Активация на акаунт