Бял списък на детски лекари в Бургас!

  • 638 257
  • 2 590
  •   1
Отговори
# 375
имам телефона на д-р Попов  - уролог0888322558 Частният му кабинет е до турското консулство. Но сигурна ли си, че ти трябва уролог, а не нефролог, защото и на мен са ми взимали стерилна урина и ме изпратиха при нефролог. И те съветвам ако след повторното вземане на стерилна урина няма резултат отиди в София, защото тези бъбречни инфекции са упорити. и не се плаши лекува се, но е добре да се открие причината за това, при мен беше стеснен урутер по рождение и задържане на урина поради тази причина.но сега всичко е наред, не се притеснявай за малкото ще се оправи

# 376
  • Мнения: 496
elenadim80 благодаря ти за съвета. Още не зная дали са бъбреци. Детето се оплаква от щипене и парене като ходи по малка нужда. Много е възпалена "от долу". Съмняват се за замърсяване . Днес дадох урина в І поликлиника а утре ще дам и във Военна болница. Ще търся мнението и на д.р Шивачева ( стига да открия координатите й)

# 377
потърси в Гугъл и запиши списък на лекари в Бургас, трябва да я откриеш. Ще се оправите. Успех

# 378
  • Мнения: 611
. Днес дадох урина в І поликлиника а утре ще дам и във Военна болница. Ще търся мнението и на д.р Шивачева ( стига да открия координатите й)
Ето това открих аз в Гугъл http://www.rlkbs.com/doctor.php?id=1153
Дано ти помогне  Peace

# 379
Намерих това:
Д-р Шивачева тел 0888/318851
ул. Силистра №6
Ако още е актуална информацията

# 380
  • Мнения: 496
БЛАГОДАРЯ ВИ ОТ СЪРЦЕ ЗА ПОМОЩА    bouquet  bouquet  bouquet
Да знаете колко е приятно ,че все още има хора които са готови да ти подадат ръка в нужда.
Все още чакам всички изследвания. Имахме съмнения за бъбреци, но се оказа  цистит. Започнахме антибиотик.
Отново ви благодаря Hug Hug

elenadim80 ,Hriska-piska блгодаря ви , информацията ви е актуална.

Последна редакция: сб, 24 май 2008, 18:46 от peerumi

# 381
  • Мнения: 94
Искам да попитам има ли добър педиатър в Бургас, който да е и хомеопат, и да работи със здравната каса? Моля ви за координати, ако има такъв! Благодаря предварително

# 382
  • Мнения: 3 620
Искам да попитам има ли добър педиатър в Бургас, който да е и хомеопат, и да работи със здравната каса? Моля ви за координати, ако има такъв! Благодаря предварително


има една лекарка, която е и педиатър и хомеопат, преглежда до Борисовата градина , мога да ти кажа точния адрес ако се интересуваш, но доколкото знам не работи със касата

# 383
  • Мнения: 94
А имаш ли представа колко взема на преглед?

# 384
  • Мнения: 3 620
А имаш ли представа колко взема на преглед?


ами първичния преглед е 40 лв. /прегледа продължава около час и половина/ а всеки следващ ако се наложи такъв е по 20 лв.

# 385
  • Мнения: 5 535
Искам да попитам има ли добър педиатър в Бургас, който да е и хомеопат, и да работи със здравната каса? Моля ви за координати, ако има такъв! Благодаря предварително

твърде много искаш Simple Smile такова животно нема
сериозните хомеопати не работят със ЗК.
иначе педиатри-хомеопати сса Спасова, Пейчев...
тази до Борисовата се казва Маргарита Бъчварова

# 386
  • Мнения: 94
Добре, явно, че няма да намерим хомеопат, който да работи и по ЗК. Може ли тогава някоя от по-запознатите мами да ми каже колко излиза горе-долу едно лечение на някакво заболяване при хомеопат, който са посетили. Защото ние сега се лекувахме при Спасова, много сме доволни, овладя гнойна ангина за 2 дни, но е доста скъпичко. Дано не се налага да я посещаваме много често, но досега ни костваше около 100 лева, а ще ни изписва нова схема другата седмица.... Просто не можем да си позволим толкова скъпо лечение, колкото и добро да е за малкия Sad

# 387
  • Мнения: 1 280
         И ние сме при Спасова. Не мога да дам съвет, скъпо е наистина, но искам да кажа, че тъй като само тя лекува малкия, откакто е роден, вече имам всички възможни лекарства и си ходя при нея с торбата  Laughing т.е. вече не давам толкова пари, най-много да се наложи да купя едно две, а и детето все по-рядко боледува  Peace мисълта ми е, че си струва, опитай и  при друг може да взема по-малко за преглед, но по ЗК няма такъв  Peace

# 388
  • Мнения: 3 294
Здравейте искам да попитам за данни на гастроентеролог в Бургас , не се отнася за дете, а за мъжа ми . Благодаря ви предварително .   bouquet

# 389
  • Мнения: 52
Здравейте,момичета!Айде и моя милост да драсне 2-3реда.След около 2 месеца ще се местим да живеем в Бургас,в к-с Изгрев и изках да ви питам,там нейде в района да ми кажете добър педиатър по здравна каса?Мойе и да е и GP,нямам претенций.Извинявам се,ако е имало някаде отговор по въпроса,а аз като тапите-пак ви занимавам newsm03
МЕРСИ НА ВСИЧКИ!!

Общи условия

Активация на акаунт