Бял списък на детски лекари в Бургас!

  • 638 272
  • 2 590
  •   1
Отговори
# 750
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Аз съм много доволна от др Коларова,супер внимателна и отзивчива по всяко време,ходи на домашни посещения.И двете ми деца са при нея и съм нямала проблеми.В МБАЛ работи в педиатрията завеждащ отделение е.  Peace

# 751
  • Мнения: 7 182
Здравейте! Някой има ли отзиви за д-р Александрова, работи в ДКЦ-то до Старата поща и в Св. София?

А за д-р Василева от ДКЦ- то срещу Краставицата?

Последна редакция: сб, 25 апр 2009, 18:54 от Lady Marmalade

# 752
  • Мнения: 814
Аз съм много доволна от др Коларова,супер внимателна и отзивчива по всяко време,ходи на домашни посещения.И двете ми деца са при нея и съм нямала проблеми.В МБАЛ работи в педиатрията завеждащ отделение е.  Peace

 На кое отделение е завеждащ Др. Коларова newsm78?

# 753
  • Мнения: 3 016
Ох ,само като и чуя името на тази Коларова и откачам. Сложила съм я в черния списък .

# 754
  • Мнения: 7
Nie sme pri doktor Radostina Gan4eva i neshto sam razo4arovana ot neq.Moqta dashterq e 1.6g.i vinagi e lekuva sas antibiotici.Az sam mnogo protiv tqh...ina4e e narazpolojenie po vsqko vreme i naistina e usmihnata jena,a sestrata e mnogo studena.Otnoshenieto i kam pacientite e ne4oveshko.Mislq juni mesec da smenqm li4nata lekarka na dashterq mi.Obrashtam se kam vsi4ki maiki s nadejdata da mi pomognete i da mi prepora4ate detski pediatar homeopat ot Burgas,k-s,,Meden Rudnik,,.Moi priqtelki mi prepora4vat d-r Goranova.Nqkakvi otzivi za neq? Blagodarq vi predvaritelno za sadeistvieto.

# 755
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Аз съм много доволна от др Коларова,супер внимателна и отзивчива по всяко време,ходи на домашни посещения.И двете ми деца са при нея и съм нямала проблеми.В МБАЛ работи в педиатрията завеждащ отделение е.  Peace

 На кое отделение е завеждащ Др. Коларова newsm78?
На неонтология а за недоволните всеки има мнение нали се сещате

# 756
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Ох ,само като и чуя името на тази Коларова и откачам. Сложила съм я в черния списък .
Всеки има право на мнение но да ти кажа честно едва ли ще е завеждащ отделение ей така нали се сещаш  Mr. Green

# 757
  • Мнения: 3 016
Ох ,само като и чуя името на тази Коларова и откачам. Сложила съм я в черния списък .
Всеки има право на мнение но да ти кажа честно едва ли ще е завеждащ отделение ей така нали се сещаш  Mr. Green
Сигурно е така. Когато аз бях там завеждащ беше д-р Димитрова.Да не ти разказвам подробности ,но ако беше на мое място щеше да напишеш същото, уверявам те. Peace

# 758
  • Бургас
  • Мнения: 8 096


А за д-р Василева от ДКЦ- то срещу Краставицата?

Педиатър е,но не личен ,трябва да сте при друг личен,доволна съм  ,не настоява за АБ,изписва и хомеопатични ,направление не ми е отказала PeaceМисля,че е най-добрия вариант в ДКЦ2,но така или иначе вече съм за другия тип лечение

# 759
  • Мнения: 3 620
Ох ,само като и чуя името на тази Коларова и откачам. Сложила съм я в черния списък .
Въпросната "лекарка" обърка много сериозно диагнозата и лечението на детенцето на наши близки. Добре че навреме се ориентираха към София и детето се оправи, но там в прав текст са им казали, че още малко ако са почакали и нещата са щяли да станат необратими и с фатален край.

# 760
  • Мнения: 814
Аз съм много доволна от др Коларова,супер внимателна и отзивчива по всяко време,ходи на домашни посещения.И двете ми деца са при нея и съм нямала проблеми.В МБАЛ работи в педиатрията завеждащ отделение е.  Peace

 На кое отделение е завеждащ Др. Коларова newsm78?
На неонтология а за недоволните всеки има мнение нали се сещате

 Че е в това отделение знам, ама от кога е завеждащ Rolling Eyes? Доколкото знам Др. Димитрова е завеждащ  на отделението newsm78

# 761
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Аз съм много доволна от др Коларова,супер внимателна и отзивчива по всяко време,ходи на домашни посещения.И двете ми деца са при нея и съм нямала проблеми.В МБАЛ работи в педиатрията завеждащ отделение е.  Peace

 На кое отделение е завеждащ Др. Коларова newsm78?
На неонтология а за недоволните всеки има мнение нали се сещате

 Че е в това отделение знам, ама от кога е завеждащ Rolling Eyes? Доколкото знам Др. Димитрова е завеждащ  на отделението newsm78
Не вече не е тя  Peace

# 762
  • Мнения: 46
завеждащ отделението след доктор димитрова  беше доктор стилиана томова-най-добрия доктор на света за мен и моето дете!СПАСИ ЖИВОТА НА ДЪЩЕРЯ МИ!НО ТЯ ЗАМИНА ДА СПЕЦИАЛИЗИРА В СОФИЯ И СЕ ОТКАЗА ОТ ПОСТА СИ,НА ЗАВЕЖДАЩ ОТДЕЛЕНИЕ!УНИКАЛНА Е ,КАТО СЕ ВЪРНЕ СЛЕД 3 ГОДИНИ ВИ Я ПРЕПОРЪЧВАМ С ДВЕ РЪЦЕ!

# 763
  • Мнения: 3 016
А защо са я махнали Димитрова ?Тя беше дълги години завеждащ отделение. Лично аз съм с много добри впечатления от нея.

# 764
  • Мнения: 94
А Димитрова, която има кабинет в първа поликлиника, е друга, нали? Имате ли някакви впечатления за нея? Препоръча ми я позната, защото искам да сменяме нашата докторка...

Общи условия

Активация на акаунт