Количка Чиполино Бевърли

  • 3 255
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • София
  • Мнения: 44 122
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 2/products_id/809

тази е още по-лека ако става за въпрос само за килцата.....

Но и на двете нищо не им се върти, което всъщност не е никъв проблем според мен.....

# 17
  • София
  • Мнения: 44 122
Преди всичко гледай да ти е удобна. Бевърли е хубава, но много тежка. Ако искаш с голям кош, удобен за бебчо, си вземи Маг Инганд, но и тя си има недостатъци. 

е тя все едно не е тежка и ужасно неманеврена...

Иначе аз бях с чиполино лола...много ми беше удобна...дооооста е широчка.....но и тя е 12,5 кг....за това пък има перфектен сенник и много голям багажник и е много закътана за зимата....

# 18
  • Мнения: 393
 Аз имам Чиполино Бевърли Плюс и съм много доволна, вярно , че е тежка, но живеем в къща и не я нося. Но е много стабилна, а това че коша се обръща е една от причините, заради която я купих. Имам познати, на които дръжките на количките се прецакаха от многото обръщания.

# 19
4ipolino izkaraha novi modeli koito sa leki i manevreni i ima dobri otzivi  za tqh..

# 20
  • София
  • Мнения: 2 381
Kia , като гледам ние с теб сме в едни и същи седмици , но сме се забързали за покупки.
Можем и да изчакаме твоята приятелка месец-два да си поразучи количката  Twisted Evil и да има прясно инфо.А ако сте достатъчно близки даже може да ти да де да я тестваш Laughing
Ами, аз още не бързам да купувам. Сигурно др. месец ще купим леглото. След това количката и др. неща. Обаче проучвам. Ще ме светнат за плюсовете и минусите на Дакотата, като почнат да я ползват.
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт