Физически или интелектуален труд предпочитате?

  • 3 471
  • 83
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 27 524
аз като шопа... обичам ем да одим, ем да лежим.

Ленски, той май кОпаше седнал, оти не можеше легнал  Laughing

# 46
  • София
  • Мнения: 1 783
"Най - обичам да съм змИя, ем да си одим, ем да си лЕжим."

# 47
  • Мнения: 183
И двата вида труд не ме плашат.И двата съм практикувала.Аз на едно място много,много не мога да стоя. Confused
Peace

# 48
  • Мнения: 152
...аз предпочитам секса...
Уточни кой секс, ако е виртуален, спада към интелектуалния труд  Simple Smile
...той секса във всички варианти е комбинация от двете...
в карайна сметка всичко опира до ръката! Wink

# 49
  • Мнения: 6 167
аз като шопа... обичам ем да одим, ем да лежим.

Ленски, той май кОпаше седнал, оти не можеше легнал  Laughing

 Mr. Green да бе, ама съм...
значи и  аз към интелектуалците да се запиша.... копам полегнала.

# 50
  • Мнения: 9 865
"Като ми се доработи, легам и чекам да ми мине"

Предпочитам физическия труд, въпреки че се занимавам с интелектуален и копая в тая посока.
Обичам кърската работа, навивам любимия да закупи парцел с плодородна нивица, да изкарваме част от препитанието с пот на челото...

# 51
  • Мнения: 281
Интелектуален.

# 52
  • Мнения: 606
  Физическият труд си има и плюс и минус. Не атрофираш, но затъпяваш. И още един минус. Понеже хората които се трудят биват изстискани като лимони се състаряват за норматив. Май по-добре да атрофираш пред компа и после да се потрудиш във фитнеса, отколкото да мъкнеш тухли с мазолести пръсти и със сетните си сили вечерта да поумуваш над живота си в кръчмата над халба ракия.

# 53
  • Мнения: 5 940
След физически труд заспиваш бързо и със съзнание на новороден. След интелектуален гониш думи, цифри, състояния, решаваш теореми и копаеш в несъзнаваното.

# 54
  • Мнения: 4 586

Абе работа ли е - не ми я хвали. Ако при работа пулсът ми е учестен, и не ми достига въздух, и се задъхвам, значи тая работа не съм я обмислил добре предварително, или изобщо не е за мен.
И все таки обичам да ценя дърва.
Особено ако си мисля за някой пряк ръководител, като замахна между очите му, никакъв чукан не може да ми се опре.

# 55
  • Мнения: 4 447
Винаги съм се занимавала с интелектуален.  Grinning

Четири месеца се скъсах от бачкане с физически, повече не щЪ Naughty

# 56
  • Мнения: 3 827
аз съм мързелива , затова предпочитам интелектуалния ,
но във физическия труд има нещо много приятно - някакъв тонус , една приятна умора ( сравнявам с посещение във фитнес ) , има нещо приятна да се измориш от физически труд , освен това човек като седи много и зацикля  някак си ...

# 57
  • Мнения: 27 524

Много хубаво казано  Peace Но както за всяко нещо, и двете крайности не са на хубаво  Crazy
ana_karenina, съгласна съм с теб.  Peace
Анче_Мамче, така е, но ще се въздържа от останалото, което ми напира на клавиатурата Laughing


# 58
  • Мнения: 2 212
Интелектуален. За физически труд имам стаж от 1 ден, който ми беше достатъчен да разбера, че това не е за мен. Понякога след умствено натоварване, физическото натоварване ми помага да си почина и разсея, например чистене, миене и т.н. ... но ако става въпрос за работа - интелектуалка си падам  Laughing

# 59
  • Мнения: 2 032
Ама много тесен избор, бре.

Ако пусна прахосмукачката, но в същото време си мисля как да се структурира някакъв си кредитен дериватив, физически или 'нтИктуален труд върша?
Ами една певачка на чалга, като пее, интелектуално или физически се труди?
Ами продавачка, седнала зад касата в магазин, какво, тя нали не копа?

Нищо де, поне прочетох колко интелектуалки има у форОма. А, да и Анче Мамче винаги била...ох, не мога да продължа от вълнение.

А това:
Цитат
аз съм мързелива , затова предпочитам интелектуалния
напрано ме разсмя. Но може пък момичето всъщност да е ядрена физичка, знам ли аз къде се крие интелектът.

Общи условия

Активация на акаунт