Съпрузите ви и отпуската в БГ

  • 5 194
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Моят е българин също. Досега веднъж годишно се прибираше, тази година вече не иска, каза, че не си почива, уморява се там, натоварва се... та ние с Криско се прибираме сами за лятото  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 6 167
Пътят до морето е много хубав. Няма дупки, право е, след Чирпан ( май беше) се стеснява, след което за камиони е забранен.  За 4-5 часа стигам.
Има и табели  Laughing

Последна редакция: вт, 11 мар 2008, 12:34 от Lennie

# 17
  • Мнения: 3 521
Съпругът ми е чужденец. Ходим средно 2 пъти годишно в България за по 7-10 дни, много рядко изкарваме 2 седмици, 1 път нашите идват тук - тогава той не взима отпуска. Почивките ги правим където ни сърце подскаже - били сме на море и в БГ, и в чужбина - всичко е сопред настроението и желанието съответната година.

# 18
Пътят до морето е много хубав. Няма дупки, право е, след Чирпан ( май беше) се стеснява, след което за камиони е забранен.  За 4-5 часа стигам.
Има и табели  Laughing

А заслужава ли си да се вземе самолет (примерно до Бургас) и от там такси (примерно до Несебър) ?

# 19
  • Мнения: 6 167
Не съм летяла до морето.
Но съм пътувала преди мн. години с кола и влак. Ние бяхме в спален вагон, колата и тя на влака и сутринта в 5 слизаш на гарата. Помня, че беше евтино и изкарахме страхотна ваканция по цялото северно черноморие.

# 20
Не съм летяла до морето.
Но съм пътувала преди мн. години с кола и влак. Ние бяхме в спален вагон, колата и тя на влака и сутринта в 5 слизаш на гарата. Помня, че беше евтино и изкарахме страхотна ваканция по цялото северно черноморие.


аз помня, 4е навремето беШе 40 мин полет за 12 лева  Grinning

# 21
  • Мнения: 6 167
Е, ако говорим за детството - да, летяла съм до Бургас са 20ина лева със самолетче Ан.
Но това ми се струва в някакъв друг живот, толкова отдавна.
Сега чух, че ще има лоу кост полети до морето, но не знам дали е вярно.

# 22
  • Мнения: 11 315
Лени, пиле говориш глупости. Абсурд е лятото да стигнеш от София до Бургас или което да е близко градче за 4-5 ч. Пътят е толкова натоварен, особено отсечката след Стара Загора до Айтос преди да се влезе в магистралния участък.
В България на морето и почивка - грънци. Предпочитам тук някъде или по Средиземноморието - място бол.

# 23
Е, ако говорим за детството - да, летяла съм до Бургас са 20ина лева със самолетче Ан.
Но това ми се струва в някакъв друг живот, толкова отдавна.
Сега чух, че ще има лоу кост полети до морето, но не знам дали е вярно.

абе до морето не пускаха ли туполев?  ан беШе за другите отсе4ки, примерно до Видин ....ех социализъм  Wink

# 24
  • Мнения: 2 379
Aз особено много настоявам лятото да не се ходи на море в България.
Слава Богу, никой не ми и противоречи.

# 25
  • Мнения: 7 914
Досега  бяхме двамата икога ходихме двамата, кога аз си се връщах сама...Когато сме били заедно малко или много се отделя по малко внимание на приятели и тн...
Тази година сме трима Heart Eyes...Ще се прибираме заедно - ще видим как ще е! Все пак в БГ е майка ми и щесе радва да е детегледачка Heart Eyes

Но когато сме били двамата извън БГ сме почивали много по-добре Peace

# 26
  • Мнения: 6 167
Лени, пиле говориш глупости.

Хайде без излишни оригиналности.
Път време няма, казват старите хора,  не знам какво се хванахте за тези 4 часа, честно, ако кажа 8 по-силен ли ще е кефа и аргумента?
Въпросът май не е дали великата чужбинска форумка би почивала на бг черноморие.
Ясно е, че тя почива по няколко пъти годишно само на Карибите и Малдивите.  Laughing Outta Joint


 


# 27
Лени, пиле говориш глупости.

Хайде без излишни оригиналности.
Път време няма, казват старите хора,  не знам какво се хванахте за тези 4 часа, честно, ако кажа 8 по-силен ли ще е кефа и аргумента?
Въпросът май не е дали великата чужбинска форумка би почивала на бг черноморие.
Ясно е, че тя почива по няколко пъти годишно само на Карибите и МалдивитеLaughing Outta Joint




те в Средиземноморието ли са??

# 28
  • Мнения: 239
Нима Черно море е по-хубаво от Карибите?
аz не поЧивам на на6ето море, поради редица приЧини, има толкова много красиви (и по-ефтини места), където не е необходимо да си късаШ нервите преz цялото време с простотии и недомислици, некомпетентни и нагли хора. Последното ни Черно море бе6е преди 4 години и дори не ми е хрумвало оттогава да повторя.

А колкото по темата - в БГ не почиваме, посе6аваме роднините zа по 4-5 дни 2 пъти в годината.  Съпруга ми много обича да ходи в БГ, но никога по-дълго от  4-5 дни . Отпуските си ги караме на Карибите (понякога)  Laughing

# 29
  • Мнения: 6 167
Да бе. Точно там. С гривничка разбира се и чартър на Блу Панорама.
Ама да не се отклоняваме в географията , че дойде време за минестрата.  Laughing
Приятен ден.

Общи условия

Активация на акаунт