Я да Ви пита Бачо Ви нещо

  • 5 267
  • 113
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 072
Шанел, а ако не?
Хайде изплюй го. Кажи - угризение. У-Г-Р-И-З-Е-Н-И-Е!  Grinning Хайде, не боли.

# 16
  • Мнения: 419
 Мисля, че  деянието само по себе си е показателно, че на тази жена не и пука много-много щом е изневерила. Има ли смисъл тогава да питаме дали се чувства зле. Щом го правиш, значи го искаш - респективно трябва да си доволен.

# 17
  • Мнения: 2 161
Шанел, а ако не?
Хайде изплюй го. Кажи - угризение. У-Г-Р-И-З-Е-Н-И-Е!  Grinning Хайде, не боли.
Сърцето ме заболя,като те слушам.




# 18
  • Мнения: 1 072
Сърцето ме заболя,като те слушам.

ОК, спираме поради медицински риск. Ще продължим друг път.  Grinning

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Нали въпросчето е риторично, та и аз такова да задам.  Rolling Eyes

Ми обратното?
Какво чувства мъжът, целувайки жена си, когато е загубил нейнито доверие? А?

# 20
  • Мнения: 1 666
Как би се чувствала жена която е предала доверието на мъжа който я обича .
Какво би изпитала Тя, .........знаейки че преди ден-два,....или три е предала доверието на този влюбен в нея мъж.

А той знае ли? Защото всички сме чували - "ако го има в новините, значи се е случило". Та и в този случай така...

# 21
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Хич не и мигва окото да знаеш ...
но ако си разбрал, ще се старае повечко ...

# 22
  • Мнения: 1 072
А той знае ли? Защото всички сме чували - "ако го има в новините, значи се е случило". Та и в този случай така...

Няма значение. Все едно да питаш - Къде да си инсталирам съвестта на харда или на USB-то?

# 23
  • София
  • Мнения: 18 679
Абе не става от всяко дърво свирка, винаги съм го казвала в такива теми. Ако ще се тръшкаш със седмици и месеци и съвестта ти ще те убива - за какъв дявол да кръшкаш въобще? Аз за това си кютам Sunglasses Не само затова де, но това е много основно - знам, че бих се побъркала. Имам позната, която казва, че не е имало мъж в живота й, на когото да не е изневерила. Казва, просто много обичам мъжете и като ми хареса някой, нямам спирачки Laughing Е, жена с такъв тип мислене дали има угризения Laughing

# 24
  • Мнения: 110
Аз, мисля че ако се случи подобно нещо с мен, ще бъда разкрита веднага.
Още на сутринта, когато ме целуне за добро утро, сигурно ще ревна с пълен глас.
След подобна постъпка, не бих могла да го докосна, ще почна да разсъждавам. Защо го направих, какво видях в другия по-добро от моя, не ми ли стига любовта му,
толкоз ли ме е сърбяло... Mr. Green и т.н.
Не бих го наранила по най-жестокият за него начин. Никога!
Но...ако, евентуално...Не бих си простила.
Казвам го погледнато от сегашните обстоятелства!


Но ако разбера, че той самият е направил подобно нещо, и ми се прави на света вода. То, то си е за негова сметка.
Ще му разказвам минута по минута, какво съм вършила, че и отгоре. Ще го пооцвета, и следващият път ще покана и него /да гледа/ Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 072
Ама ние пак за изневерите ли говорим?
Нали, не? В първи пост съобщиха, че темата е сериозна.
Не ми се ще да вярвам, че сексуалният живот е най-висшата ценност в семействата на 99% от форумките.

# 26
  • Мнения: 2 897
Как би се чувствала жена която е предала доверието на мъжа който я обича .
Какво би изпитала Тя, получавайки целувка и пожелание"Добро утро скъпа(или там каквото е интимното обръщение),знаейки че преди ден-два,....или три е предала доверието на този влюбен в нея мъж.

Някои натискат копченцето ''угризения''(Chanel,все повече ме кефиш   bouquet)и продължават напред,други страдат много и се саморазрушават.Хората сме различни,зависи и какво ги провокира да направят тази стъпка...Трудно ми е да ти отговоря,бачо.

# 27
  • Мнения: 3 423
Не знам. Аз не съм предателка.

Как дефинираш предаване на доверие в
поставената от теб ситуацийка. И какво
гарантира, че това "Добро утро, скъпа"
и целувката са точно на влюбен мъж. Че
това може да си е един рутинен ритуал.

Иначе по темата. Угризения никога не съм
изпитвала по никакъв повод и към никого.
Може би защото използвам и главата си.

# 28
  • София
  • Мнения: 18 679
Ама ние пак за изневерите ли говорим?
Нали, не? В първи пост съобщиха, че темата е сериозна.
Не ми се ще да вярвам, че сексуалният живот е най-висшата ценност в семействата на 99% от форумките.

Че то к'во друго му е ценното на семейния живот, ако не трениран до съвършенство секс newsm78 Mr. Green

# 29
  • Мнения: 227
Мисля, че  деянието само по себе си е показателно, че на тази жена не и пука много-много щом е изневерила.

Общи условия

Активация на акаунт