Любопитства януарското човече и отворено към света е вече!

  • 12 676
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • Варна
  • Мнения: 3 232
Slan4ogled, аз заради този гел изобщо и не пробвах тройката. Направо взехме Либеро 3, и съм много доволна.
Ние днес си направихме две много хубави разходки, Мони си поигра, а Маги поспа  Grinning

# 271
  • Мнения: 37
Mари, благодаря за линка!  bouquet
Че сайта на бгтеливизиа.ком много често се скапва и постоянно сменят паролата.
Ако пътувам случайно за Бг ще е края на май с майка ми за 2-3 месеца.

# 272
  • София
  • Мнения: 3 688
Алекс аз сега ползвам Либеро 2,но имам чувството че понякога са влачни отвън,даже като пипам бодито,не че са мокри....И затова искам да пробвам други,пък и като чели Памперс са по-тънки.
Ще взема малък пакет за проба,ако нещо има пробем към тях ще пробвам Хъджис(Хъгис)

# 273
  • Варна
  • Мнения: 3 232
Алекс аз сега ползвам Либеро 2,но имам чувството че понякога са влачни отвън,даже като пипам бодито,не че са мокри....И затова искам да пробвам други,пък и като чели Памперс са по-тънки.
Ще взема малък пакет за проба,ако нещо има пробем към тях ще пробвам Хъджис(Хъгис)
Точно така беше и при нас на Либеро 2, затова ползвах Памперс 2, обаче сега с тройката няма такова нещо. Вече използвах половин голям пакет, и нито веднъж не се е случило да е така влажно.

# 274
  • Мнения: 332
И аз слагам Либеро 2 и при нас така влажно седи  Confused Дано при 3 го няма това, изключително неприятно е  Stop

Усмивка - как ти завидях благородно, и аз си мечтая за 1 ден свобода, един шопинг и кафенце с дружките ..... дано скоро и мен де а ме огрее. Весела почивка и спокойно, Мими е в добри ръце  Hug

Айде, мацки, къде сте, как мина срещата  Hug

# 275
  • Мнения: 15
Здравейте,   ние днес бяхме 5 мами в парка Заимов.

 Поседяхме в едно кафе, направихме половин кръгче / заради мен Embarassed - бях със столче за кола, съответно трудно подвижна/, поседяхме на една пейка и си тръгнахме.   Добре че Джули ми повози столчето в/у нейната количка, че иначе трябваше само на едно място да стоим. Simple Smile   Надявам се другия път да сме повече и скоро да има и друга среща.
Ето малко снимки Grinning
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=173081&photo=13
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=173081&photo=14
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=173081&photo=15

# 276
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
И аз забелязох, че Либеро 2 са леко влажни отвън.
Какви да взема сега? Ние сме все още на двойка.

Ох, днес много критичен ден. Малката ме изпи до дупка  Shocked
Голямо ядене, нервничи, не иска да спи (само в количка) ..
За пръв път гърдите ми са сууупер меки .. направооо .. Аз дето се оплаквах, че вечно преливам и я оливам, днес се видях в чудо. Сега незньм дали ще се събере мляко за вечерното ядене .. че и за през нощта  ooooh!
Дано отмине този период, че .. много кофти .. дърпа гърдата, върти глава, шава с ръце .. все едно няма нищо в гърдата. Пък като стисна излиза ..
Очите и червени, защато не е спала .. много кофти..  ooooh!

Софиянки, послушни ли бяха бебчетата по време на разходката? Simple Smile

# 277
  • София
  • Мнения: 3 688
Чудесни снимки Simple SmileЯвно хубаво сте си изкарали!
Алекс щом казваш,че при 3ката на Либеро няма проблем сигурно пак такива ще вземем Simple Smile

# 278
  • Мнения: 1 325
Много хубави снимки от срещата Hug
Хана, това е временно с кърмата , почини си добре , повече течности и всичко ще се нормализира, моята кърма е най-много след сън, а това с въртенето Даная ми го прави редовно вечер когато нямам много кърма.
Аз да се оплача майка ми си тръгва към края на март и оставам сама, моят всяка нощ е на работа а през деня спи така че немога да разчитам на него.Нищо ще се оправя все някак но няма да имам изобщо време, тя нашата калпазанка почти не спи през деня но пък през ноща си спи по 8часа Grinning

# 279
  • Мнения: 52
И аз забелязох, че Либеро 2 са леко влажни отвън.
И аз мисля така...минахме на Либеро като си мислех, че ще са по-добре от Хъгиса(Хъджиса), обаче уви, за мен Хъждис са най-добри.На нас ни прилягат.
мunicheto незнам и аз какво да правя с тези храни...де да можех да си я кърмя...ама на ... Confused Ще опитам толкова колкото съм и давала преди ...обаче това за белтъка ме притесни...аз каквато съм сън няма да ме хване да гледам детето дали е наред.
Ей как ми се иска и на мен да дойда на една срещичка.. на разходка...ей Варненски мами ние кога ще си направим една в морската градина??!? newsm78 Тези дни малко духа ..ама ..ще се оправи времето .
И за колажа,....слагам нови снимки...имам и старите...но все пак децата растат с часове Simple Smile
Изглежда няма да стане за новата тема...май има още да пращат снимки...но...като го направя ..ще го пратя на Алекс..да го сложи нали може ..ако ти хареса и микки също  Mr. Green

Последна редакция: нд, 16 мар 2008, 19:54 от EleoHopa

# 280
  • Мнения: 51
Ханна , няма страшно, ще отмине за няколко дни, повечето бебчета от форума преминаха тази криза, и моя беше така, просто й давай да суче, когато пожелае, без рев и безсъние няма да мине, но ще спре изведнъж, така, както е започнало. HugДано имаш спокойствие да изтърпиш този период.
Снимчиците ви са много хубави, дано ви е било приятно, утре времето пак се разваля, жалко...
За памперсите на Памперс , има и тройка без лосион, виждала съм я само един път в била, с две бройки повече, после търсихме в Кауфланд, ама нямаше.
Този лосион и без това е пълна заблуда, няма мокро, нито имам нежелани реакции от него, но не знам, някое по-чувствително бебче може и да има нещо.
Мисля да пробвам Либерото все пак, протичало ли ви е ако от него , всички уж много го хвалят, но не знам, ако акото е течно май няма спасение. newsm78

# 281
  • Мнения: 802
Ще взема малък пакет за проба,ако нещо има пробем към тях ще пробвам Хъджис(Хъгис)
Аз от скоро купувам Хъджес и съм много доволна от тях и ми харесват повече от останалите !

# 282
  • Мнения: 719
Ауу, браво момичета! Страхотни снимки. Hug

# 283
  • Варна
  • Мнения: 3 232
Момичета, пуснах новата тема, че до утре сутринта сигурно ще сте я изписали тази  Grinning
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=276218.0

Общи условия

Активация на акаунт