Любопитства януарското човече и отворено към света е вече!

  • 12 683
  • 283
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 127
И аз мисля , че Народния театър е добре като идея .  Peace Казвайте останалите .

няма къде да се паркира наоколо, около НДК също.
може би парка заимов? или този при паметника на съветската армия?

# 46
  • Троян
  • Мнения: 141
Здравейте!Да се запиша и да ви кажа какво ни каза педи вчера,ходихме заради обривчето и каза че е от алергя към някоя храна.Даде едни капчици и каза да вземем мляко за дохранване на което да пише НА,обаче то се оказа пълна отврат,мирише ужасно и малката неще да го подуши Sick
Аз пратих снимка за новият колаж.Този е страхотех,БРАВО!

# 47
  • Варна
  • Мнения: 974
Хелоу,
ние сме почти добре вече. Още леко сополиви, но вървим към оздравяване. Вчера голям рев му теглихме от 16ч. та чак до 24 ч. с малки паузи. Но предполгам че влиза в един от ревливите периоди, знам че е белязан с това че започват да опознават тялото си и движиенията му. Ето тук можете да прочетете повече http://www.biberonbg.com/info/plach.htm
Мари честито возило, безаварийно каране!
Албена налага ли се да се дохранвате?

# 48
  • Мнения: 6 274
И аз мисля , че Народния театър е добре като идея .  Peace Казвайте останалите .

няма къде да се паркира наоколо, около НДК също.
може би парка заимов? или този при паметника на съветската армия?
Даже парка "Заимов" като че ли , е още по-добре !  Peace

# 49
  • Мнения: 207
Албена - не всички НА-та смърдят гадно - Милумил НА, което аз давам не мирише гадно според мен, не че мирише на цветя де  Wink

Мари - честито возило  Hug

# 50
  • Мнения: 367
Хайде да се запиша и аз  Peace
В края на предната тема попитах нещо,но явно не сте го видяли,затова пак ще питам.Има ли някой проблем с крусти по главичката???Ние имаме отпред над челцето и не мога да ги махна  Sad
Относно ортопеда ние ходихме в началото на март.Всичко мина супер.А за гинеколога и аз още не съм ходила  Blush,ама то и без това моята лекарка отсъстваше,но скоро и това трябва да направя.
Мари,страхотно возило   bouquet

# 51
  • Мнения: 51
Ох, този форум днес е много бавен, не знам дали при вас е така, ама аз от половин час чакам да напиша мнение.
Ние днес голям сън му ударихме, ядохме към 5, после се събуди за малко в 8, в 9 се гушнахме и така  до 10.30.
Не се оплаквам, само да му мине хремичката...
Днес ще ми гостува свеки цял ден, тя понеже е трудно подвижна и много рядко вижда дребния, не може да идва сама, не мога да й го оставям , нито мога да ходя сама, че там няма асансьор и вчера с мъжа ми ни дожаля за нея и решихме да отиде да я вземе днес с коалта и да я доведе - стискайте палци да ми издържат нервите, че тя е голям дразнител. ooooh!Ама какво да се прави, нали й е внук.
Моят мъж няма да го оперират, ще ходи на санаториум по-нататък, ще видим кога.
За сега е по-добре, дано така да остане, но аз все още съм без помощник, защото трябва да се пази.
Дребния днес няма да може да излезе, ама сега пък спинка на терасата, духа някакъв вятър и ме е страх, пък и време няма да ни остане.
Ще видя да пратя някоя снимка и аз, ако направим нови тия дни.

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Ох, сърце не ми дава да я будя, че да я храня, че да излизаме  Embarassed
Какво ли не и правих - нокти и рязох, мазах я кремче, чистих и ушите .. спи, спи, спи ....
Е, не съм чак толкова садистична да и капна физиологичен разтвор в нослето  Laughing ,обаче не мога да я облека и да тръгнем без да е яла.

Vania_84, моита щерка нямаше крусти, но съм виждала на бебешка козметика, че има шампоанче против крусти. Идея си нямам дали помага. Иначе съм чувала, че се маже главата със зехтин.

Ewito, кротушко и послушко е Мариян  Hug Да оздравява бързо!

Тази вечер нямаше ядене през нощта по никое време и сутринта .. - фонтани, фонтани ....  ooooh!
Направо си я къпя в мляко като Клеопатра  Laughing

Отивам пак да и шумя на главата  Embarassed Embarassed Embarassed

# 53
  • Мнения: 135
Относно срещата и аз съм за парка Заимов,а ако искате да бъде към 12-13 часа

# 54
  • Мнения: 51
Ханна, защо не се изцедиш в шишета и да потегляте , за колкото има, едно-две яденета, така ще ви е по-лесно, иначе ще откарате още 1-2 часа, докато се оправите.
Аз винаги навън му нося в шише, защото все ми остава млекце и то по много.
Албенка, съжалявам, че трябва да се дохранвате, дано скоро се нормализират нещата и да махнеш тези болкуци.

# 55
  • Троян
  • Мнения: 141
Албена налага ли се да се дохранвате?
Ох и аз незнам дали е нужно,гърдите ми през повечето време са доста меки и ми се струва ,че не яде достатъчно.Като свърши с папкането и някой я гушне започва да си бие главичката като кълвач със отворена уста.Иаз започвам да правя мляко,после тя не го иска,заспива и аз го хвърлям.Така вече сме на втора кутия и тати само се ядосва,че дава толкова пари а ние го хвърляме Blush
Наистина мейла не работи

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 1 787

Еви,аз храня детето си с АМ и не мисля,че го храня с боклуци!

# 57
  • София
  • Мнения: 6 182
Здравейте!

Ходихме на консултация. Сложихме първата доза  пентаксим. Човека си е пораснал колкото миналият месец - 1 килце и 4 см.
Утре и аз съм на зъболекар. На гинеколог ще видим кога, че пак се разтекох (уж само зацапване - ама не...дано не се окаже нещо по-сериозно, а да са само разбъркани от раждане и кърмене хормони  Praynig

Албена, а ти каква марка НА-кляко копуваш? Аз днес питах, в случай, че ми се наложи какво да взема и ми каза педиатърката Фризо НА, та да знам, дали то е гадно миришещото.

Vania_84 , Георги има крусти, но понеже при него е съчетано с дерматитите и аз затова си трая. Иначе и крустите доста успешно ги третирам с др. Тайс - балсама.
Ева като имаше, мажех косата обилно със зехтин след баня - така спи и на следващата сътрин разресвах. Така няколко дена и те падат. Това ми се струва, че е най-евтиния и безобиден вариант. Иначе има много специализирана козметика, но ако са в лека форма, не знам дали си струва да дадеш 25лв. за едмо кремче.

И аз съм съгласна за парка Заимов. Стига да не оперират точно тогава моят мъж.

# 58
  • Мнения: 5 391
Не, не пак вечният спор Grinning

Здравейте! Grinning
Все да питам кърмачките, а може би и останалите, как сте след раждането с потоотделянето?
Аз се потя ужасно, а по принцип не съм така, дали се дължи на ненаместилите се още хормони? Rolling Eyes
Само се бутам в банята за поредната доза освежаващ душ и си оставям дЯцата на самоотглеждане Sunglasses

Ваня, и Дарена е с крусти, напъвах се няколко пъти да я мажа със зехтин, промяна не видях.
За това съм я оставила, ще се изчистят, как иначе Simple Smile

# 59
  • Мнения: 367
Благодаря ви много HugПомислих си,че само ние имаме крусти BlushНашите не са на цялата коса и това ме успопкоява,а и вече май са понамалели.Ще я намажа с зехтин да видим какво ще се получи.Мерси много още веднъж Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт