Слабеете или пълнеете от любовна мъка?

  • 4 901
  • 106
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 999
Слабея, защото: за да не се чувствам самотна, гледам непрекъснато да съм навън и сред хора, което предполага повече движение, повече пушене и най-вече - забравям да ям!

# 16
  • Мнения: 2 032
Всъщност, не.

Временните неща ми се отразяват и те така- временно. Много важно, че три дена не съм яла, например, или пък че един ден съм омела цялата продукция на местната сладкарница. Балансът бързо го възвръщам, с други думи.

Но от намаляване на въглехидратите слабея. Това брои ли се?

# 17
  • Мнения: 139
Аз съм си професионална "трътка", някои го наричат "хубава жена", други "жена и половина" и каквото и да ми се изсипе върху главата, освен на сърцето си го слагам и на дупето. И хубавото и лошото.

# 18
  • Мнения: 750
Дебелея!
Ама защо сега съм 50 кг... newsm78
Не ме мъчи достатъчно таз лИбоФ! Mr. Green
Май трябва да ме зареже мъжа ми,че да се позакръгля! Joy

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Каквато и да е мъка ме кара да слабея - стомаха ми се свива и даже не усещам глад.

# 20
  • Мнения: 2 897
Ставам зла.Амбицирам се и се разхубавявам.Защо да страдам двойно?

# 21
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 671
Всъщност, имам чувството, че организмът ми под стрес гори много повече енергия, може би е заради това.
И покрай други неприятности ми се е случвало.

# 22
  • Мнения: 3 405
Отслабвам жестоко. Не мога да хапна нищо с дни, пуша като невидяла, чезна ...

# 23
  • Мнения: 6 167
Тц. Апетитът ми ще устои и на атомна бомба - не се влияе нито от болести, нито от любовни терзания, нито от любовни успехи и щастливи събития.  Как не чезна, как не вехна, колко нерви съм изхабила, а главата ми е все в хладилника.
Съдба.

# 24
  • Мнения: 281
Не ми се е случвало. Не знам.

Предполагам, че ще отслабна.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
От любовна мъка преди години спрях да говоря с дни , а когато съм влюбена пълнея  Tired

# 26
  • Мнения: 3 423
Чак пък такава мъка да ме обземе, че
да си сменя гардероба, аре, мерси.

# 27
  • Мнения: 5 877
Хм, отслабвам и хубавея. Не от мъка, от проклетия.
Отваря се достатъчно време за работа (ерго следва финансов разцвет), за спорт и за магазини.

Последна редакция: вт, 11 мар 2008, 12:42 от Aнда

# 28
  • София
  • Мнения: 1 176
Слабея.
Но не отчитам горното само поради раздяла.
По принцип, всичко ново/неочаквано/ около мен влияе на килограмите ми.

# 29
  • Мнения: 231
Хм, отслабвам и хубавея. Не от мъка, от проклетия.
Отваря се достатъчно време за работа (ейго следва финансов разцвет), за спорт и за магазини.
ууу и аз съм така,пълен дзвер съм....от проклетия още по хубава ставам че да го е яд,ако сме разделени. Пък и да съм влюбена пак така... newsm03

Общи условия

Активация на акаунт