Алкохолици

  • 2 028
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 451
При 150гр. джин вече започва да ми "личи" Mr. Green

# 31
  • Мнения: 122
Много рядко употребявам алкохол, но по принцип трудно ме хваща, доста мога да изпия.
А иначе да питаш някой дет си сръбва кога се усеща, че му личи............... та то човекът просто си е на поредната чашка и би казал "Кой ..... аааааззззз ли шъм пияяяяян"

# 32
  • Мнения: 516
100 твърдо или 2 чаши вино.

# 33
  • Мнения: 600
без да ме хване мога да пия по една чаша вино или 50гр нещо твърдо. проблемът е, че често ми се пие повече Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 2 161
проблемът е, че често ми се пие повече Rolling Eyes
Grinning

# 35
  • София
  • Мнения: 15 467
От чаша бира се напивам. Друго  не пия.Алкохол никога не съм пила.

# 36
# 37
  • Мнения: 130
Ами да видим сега....че ме досрамя като прочетох писаното досега от това колко много пия.В къщи по 50-100уиски вечер,а на заведение ако започна от кръчмата както му е реда 1 малка ракия+1 бутилка бяло винце и после около 150-200уиски в дикотеката,не се напивам и състоянието махмурлук ми е непонятно.Щом си легна ми трябват 6 часа и съм като репичка.
За гост на Chanel определено не ставам,освен ако запасите не са от червено вино е от него вече пия по една чаша и не смесвам .

# 38
  • Мнения: 2 448
Пия само в компания и то с хора, с които ми е готино. В графата пияна не съм влизала до сега. На 2 големи водки съм весела, повече от 3 не пия. Като видя, че работата отива към голямо пиене минавам на бейлис. Simple Smile

# 39
  • Мнения: 5 647
Около 150 гр. твърд алкохол.

# 40
  • София
  • Мнения: 3 064
Хмм, относително нещо е човек да е пиян...  Във "видимо нетрезво състояние" мога да изпадна след триста-четиристотин грама твърд алкохол. От един вид. Абе, нося, явно си имам онзи ензим алкохолдехидрогеназа, който помага за преработката на алкохола. Впрочем, от него главно зависи кой колко носи.

# 41
  • Мнения: 3 537
над 150 гр. твърд алкохол
над 1 литър безалкохолен алкохол, демек бира
вино по принцип не пия
 Crazy

# 42
  • Мнения: 385
Бутилка вино, но за повечко време и ми става едно смешно. Пръст да ми покаже някой спуквам се от смях. Твърд алкохол изобщо не пия от 50 гр. водка съм труп.

# 43
  • Мнения: 17 407
БАш на място е заглавието. Да не ви казвам кво пише в учебниците кат определение на битов алкохолизъм tooth
Аз не знам колко точно, около 100-150 концентрат може би. МОже и повече, не знам. С годините с е увеличава сякаш. Ужас, ужас!

# 44
  • Мнения: 349
Аз си гаврътвам по 3-4 бирички Blush,след тях ако продължа ставам мноооооого приказлива Laughing Laughing Laughing.Твърд алкохол не пия Naughty

Общи условия

Активация на акаунт