НЕПРЕВАРЕНА ВОДА

  • 2 366
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 721
Преварявам все още Peace
Понякога дава изворна Девин Peace

# 31
  • Мнения: 114
Преварявах до 1 годинка,но нашата вода е много мръсна.Подариха ми Брита и от една година съм с нея.Препоръчвам ти я пред минералната вода.А и вече не са толкова скъпи колкото бяха преди време,някъде 30-40 лв.е оригиналната,но има и подобни пак с пречистващи патрони.Но мисля,че ако водата от чешмата във вашия район е добра след 1 годинка е напълно нормално да си му даваш.Моята педиатърка ми каза,че преварената вода вредяла на зъбките.Колко е вярно нямам представа.

# 32
  • Мнения: 491
Давам изворна вода,не я преварявам.Започнах да я давам когато стана на 6 месеца

# 33
  • Мнения: 2 374
Преварявах първите 3-4 месеца, после ми писна, една кана Брита прави чудеса (за мен поне).
Peace
добре каква е тази кана брита?само аз ли не съм я чувала?аз преварявам вода в обикновенна кана това лошо ли е???????? Thinking

# 34
  • Мнения: 1 701
Както са ти казали, съществува изворна вода, подходяща за кърмачета и малки деца.  Peace
Калина пие такава от раждането си, като до 6-тия мес. я преварявах за всеки случай /и по препоръка на педиатъра й/, а след това - непреварена. И до днес пие такава, въпреки че не мисля, че ще е особен проблем, ако от време на време пие минерална - все пак е почти на 2.

# 35
  • Мнения: 6 442
Не съм преварявала, нито давала минерална. Взимах изворна и давах директно.
Peace

# 36
  • Мнения: 114
BIBKA_21
Каната се казва BRITA това е марката.Иначе представлява кана в която е сложен филтър,с активен въглен ако не се лъжа.Просто наливаш вода от чешмата и тя като минава през филтъра и я пречиства.Има ги във всички Хипермаркети.Много е удобно с нея,сигурно ще ти хареса.
ПП:Хайде сега представителите на марката да ми изплатят един хубав хонорар за рекламката. Laughing

# 37
  • Мнения: 2 910
До годинката преварявах водата, след което започнах да давам направо чешмяна.

# 38
  • Мнения: 391
mama`na`kir4o е права. Аз използвам филтърът който се закача за чешмата, тъй като той пречиства по добре.

# 39
  • Мнения: X
Преварена до към 6-ия месец, след това девин или друга, подходяща за кърмачета. А чешмяна, някъде към година и нещо, но не помня и колко......преди година и половина със сигурност.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Аз все още я преварявам, въпреки че давам розов етикет. Просто на инструкциите за приготвяне на АМ пише, че водата трябва да е преварена и за това така правя.
И аз така правя.До годинка ще му я преварявам,после ще дава директно от тези с розов етикет.

# 41
  • Мнения: 1 103
Привет и от нас ние преварявахме вода до 6 месец след това и давам изворна -тази на Девин с розовия етикет,Торнспринг(дано да съм я написала правилно)има и една на  Брацигово която също  става.Просто ги редувам  Peace
От чешмата не давам защото при нас не е  много чиста дори и преварена не става за пиене  Grinning

# 42
  • Мнения: 3 929
Преварявах водата някъде докъм 7-8 месечна възраст, после продължих с чешмяна вода или изворна, но пиеше предимно чешмяна. Друг е въпросът, че вода почти не консумираше, а предпочиташе сокове.

# 43
  • Мнения: 192
От раждането и на двамата им давам преварена трапезна Предела и АМ правя с такава.След годинката ще започна да давам и минерална различни видове.

# 44
  • Мнения: 1 900
Все още преварявам, или изворна или от Бритата. Мисля да е така до около годинка. Peace

Общи условия

Активация на акаунт