Иде пролетна умора, ДЕКЕМВРИйки се нуждаят от опора

  • 17 056
  • 284
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 666
Яни, мерси за хубавите новини! Hug

# 211
  • Мнения: 799
Яни, жива и здрава да си да добрите вести  Hug
Зеч, Зеч, Зеч,  newsm18 newsm18 newsm18

# 212
  • Мнения: 1 666
Сега седя и си мисля... добре че Яни не е издържала и ни светна, че ако Зечката и Зечов подхванат да отпразнуват подобаващо добрите новини, ще има да чакаме включване! Wink

# 213
  • Мнения: 799
Хм, сега ще трябва да приложа други похвати за запленяване на Зечов...  Joy

# 214
  • Мнения: 600
Зечиииии, много се радвам  Hug Heart Eyes  bouquet

# 215
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Яни, и аз мерси за хубавите новини! Каквото и да излезе в крайна сметка, определено ще е по-леко като диагноза от МС.  Peace Много се радвам за Ани и семейството й!  Hug

# 216
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Нямам време никакво..но мога да ви предам само че Зечка е напълно здрава!
Браво на нея!
Ха наздраве!  bouquet

# 217
  • Мнения: 80
Ха, честито!  Разливайте чашите с по едно следобедно.  Поводът си струва да се започне от по-рано Heart Eyes

# 218
  • Мнения: 799
Зечо, ей сега вече ще те скъсам от бъзици....
Хиляди прегръдки и целувки, да намачкаш децата и Зечов от мен, да се напиеш подобаващо довечера, и да си признаеш какво ми беше оставила в завещанието  Mr. Green
Нямам телефон днес и не мога да ти се обадя, но да знаеш, че довечера ще изпия едно мохито за твое здраве. Или Бакарди Брийзър?  newsm78
Е това е - 3/3 добри новини.
Btw, днес имаме годишнина от сватбата, ама аз това не го празнувам като някакво велико събитие, така че няма да ви черпя  (ми така, де, щом не получавам подаръци...  hahaha) Mr. Green

Зори, остава и ти да изплюеш камъчето... Виж, че сме на късмет  Hug

Отивам да взема Магарица от ясла. Какво ли ме чака днес  newsm78

# 219
  • Мнения: 799
Ланг, знаех си, че сме една порода пиянки  Joy

# 220
  • Мнения: 1 666
Пачииии, глей как сме се прецакали, бе! Да бяхме изчакали още малко.... уф, да се... в главата проста!

# 221
  • Мнения: 799
Ти представяш ли си Стени страши бременен?
Милен би бил егати всеядното мрънкало. Аз поне съм само мрънкало  Joy
Отивам вече да си взема детето, че ще го оставят само на двора, докато стигна.

# 222
  • Мнения: 1 666
В интерес на истината не ща и да си го помисля... като го знам какво е гевезе и ляга да умира още щом го заболи нещо.... не, мерси, 9 месеца болногледачка не ставам!

Айде бегай за Маги и дано да няма изпълнения днес! Peace

# 223
  • Мнения: 940
Тъкмо ставам по сутрешно и ето ги страхотните новини Mr. Green Mr. Green Mr. Green,бравооооо Зечииии  ти си герой щом преживя съмнения за такава страшна диагноза  Hug Hug Hug Hug
Искрено се радвам за теб и семейството ти ,желая ти от тук нататък само хубави неща да съпътстват теб и семейството ти.  bouquet

-------------
Пачи....ама страшна работа това вашето бре  ooooh! -май вие сте пример за ужасните 2 .Айде с пикото  добре ама с акото как се бори човек не знам -как си изчистила се чудя.Пък и ти сега с бременните хормони си представям как изживяваш таквиз неща.Цунки на магаринка ,сигурна съм че не искала умишлено да изкрейзи майка си. Heart Eyes



# 224
  • София
  • Мнения: 3 928
Пачи, аз ще ти честитя годишнината, независимо дали празнувате или не. Дълги години любов, щастие и тази година второ, догодина трето Mr. Green.
Зечи, радвам се, за хубавите новини Grinning.
Правде, Дани, Мишелин надявам се да не пропусна някой друг, стискам палци на дечковците да оздравеят бързо Praynig.
Цвети, хубаво е, че и при теб всичко е ОК.
Пачи, много се смях с изпълненията на Маги Joy.
Краси, Аничка е добре. Сега се опитва да седи стабилно, мъчат я зъбите и нощем се забавляваме с нея Mr. Green Прави по някой друг мамунджълък, но общо взето е много спокойно и добричко бебе, пу, пу. За наказването, в повечето случаи му обяснявам, че това което е направил не е хубаво, понякога повишавам и тон Embarassed макар, че няма много файда от това. Пляскам го, но в изключително редки случаи, по памперса, когато направи нещо нарочно на бебето или когато е застрашено по един или друг начин здравето му.

И аз ще ви се оплаквам, от Дани. Вече трети ден не иска нищо да яде Tired, освен филии с лютеница и шпек  ooooh!. Сутрин пие мляко и оттам нататък започва да иска "пеши" (шпек) и нищо друго не иска да сложи в устата си Close. Вече в чудо се виждам с това неядене и незнам какво да правя newsm78.
Чао и приятна вечер   bouquet.

Общи условия

Активация на акаунт