Иде пролетна умора, ДЕКЕМВРИйки се нуждаят от опора

  • 17 039
  • 284
  •   1
Отговори
# 225
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 243
Тук съм бе , тамън си идвам  Hug Hug Hug
Първо опитах да звънна на Пачката , ама тя с изключен телефон , после звъннах на Мими и Яни ми се обади.
Та докато чаках за излезне изследването , а и изобщо от сутринта , бях "няма" как ме изтрая Ванката не знам.Евала му за оптимизма , не преставаше да ми повтаря как нищо ми няма и ще бъде наред всичко. Като влезнах да си взема снимките , сигурно съм имала ужасяваща физиономия , и мацката вътре ме съжали  и ми вика , бяха ви поставили страшна диагноза, но резонанса е чист -нищо ви няма. В този момент само дето не и се хвърлих на врата да я целувам.Излизам от стаята и рева  и се смея и Иван в несвяст с прежълтяла физиономия и трепери целият не знае кво дали да се радва или да реве. Докато кажа ,че всикчо е ок горкият как само гледаше   Confused
Отивам при невроложката и тя ми вика , айде споко нямаш МС и нямаш тумори  Shocked, това ми го беше спестила за съмнението си , не че не се досещах  ooooh!
Според нея всичко си остава на стрес  и преумора.От тук нататък момиче ми каза тя мисли повече за себе си !!!!
Това е още съм превъзбудена , телефона не е спрял да ми звъни , а аз незнам още къде съм .Обичам ви и ви благодаря че бяхте с мен.
п.с докато бях в онова чудо бръмчащо не спирах да се моля , сигурно казах около 100-200 молитви вътре !!!
Бог да е с всички вас и със семействата ви!!!

# 226
  • Мнения: 80
Екстра!

Гледам темата е тръгнала на късмет, дет се вика "много сме, силни сме". Та да си казва кой какви проблеми има за решаване - ще ги решим с търсения положителен изход!  bouquet

# 227
  • Мнения: 992
Зечкааааа много се радвам за теб, направо настръхвах докато те четях, пожелавам ти  много много здраве , и дано никога на никой такива лоши диагнози и предчувствия. Полейте го хубавия резултат тази вечер и бъдете много щастливи цялото семейство  Hug

# 228
  • Мнения: 438
Зечи - докато четях писанията се разплаках......Откакто каза за страшните съмнения не съм спирала да те мисля. Покрай мойте притеснения и молитви все те слагах и теб. Но най-важното е,че си здрава и изпълнена с желание за живот.
Пожелавам ти много приятна и разтоварваща вечер!

# 229
  • София
  • Мнения: 530
Зечи, искрено се радвам за този развой на събитията.  Hug Hug Hug Браво за смелостта!!! Но сега много внимавай да не те тръшне отпускането от огромното напрежение, в което живя почти месец.  Убедена съм, че вече си друг човек. За добро е, и за твое, и на семейството ти!  Peace

Сега една хубава почивка и разкарай стреса колкото се може по-надалеч!!!   bouquet

# 230
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Ани, много, много се радвам, че всичко е наред в крайна сметка и притесненията са били напразни. Сега заслужавате с Ванката една хубава почивка! Взимайте малко отпуска и отидете някъде само двамцата!  Hug

П.П. Мимис, писали сме заедно и мислим абсолютно по един и същи начин относно почивката!  Wink Heart Eyes

# 231
  • Мнения: 63
Зечи,много се радвам за теб и ти желая много здраве на теб и цялото семейство. Hug

# 232
  • Мнения: 1 666
Ох, Зечи, настръхнах, въпреки че вероятно изобщо не мога да си представя какъв ад си изживяла, а и днешния ден... Ама и лекарите са за трепане по някой път! Казва ли се ей така такава диагноза. Някои хора превъртат така. .... Но всичко е добре, когато свършва добре! Тази вечер го отпразнувайте така, както си знаете! Нацелувай и си напрегръщай момчетата! И оттук нататък го карай малко по-еваш, както казват у наше село. Hug Hug Hug

Зори, твой ред е! Виж, в тази тема стават чудеса, сподели какво ти тежи и с молитвите на всички ще обърнем нещата!

# 233
  • Мнения: 728
Зечи,много се радвам за теб и семейството ти! Hug

# 234
  • Мнения: 799
Зеч, аз пък за карък днес си счупих телефона и го дадох за ремонт, а там нямаше оборотен...
Както и да е, бял кахър е това.
Нацелува ли Ванката от мен?  Joy

# 235
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Зечи,много се радвам!Разревах се от радост!Браво на теб ,много си силна! Hug

# 236
  • Мнения: 9 488
Зечи,много се радвам!Разревах се от радост!Браво на теб ,много си силна! Hug
И аз бях така пред монитора.
Полейте радостната вест и намерете начин да се разтоварите от преживените неприятни емоции Hug

# 237
  • Мнения: 2 614
Зечи,  Hug Hug Hug Cry Cry тези са от радост!!!
Пих една чаша вино, въпреки, че не трябва...но вестта си заслужаваше!!!
Радвам се безкрайно много!!!
Наистина Господ да пази семействата ни и нас от злини!!!! Това е най-важното, всичко останало е хорска суета!   bouquet
Момичета, всички сте голяма скъпоценност, радвам се, че през октомври 2005 попаднах именно при вас!  Hug  bouquet

# 238
  • Мнения: 799
Пих една чаша вино, въпреки, че не трябва...но вестта си заслужаваше!!!
Що не трябва, а?  Crazy Я бърз отчет...

Аз пък си изкарах страхотна годишнина - прибрах се, от вратата започнах да чистя и да готвя (дойдоха техните на Милен), телефонът ми звъня по работа, ей такива екстри...
Поне Маги беше изключително послушна.
Как да не тачи човек подобни празници. Получих дори подарък - ел. скара, която сега трябва да мия  Joy
Мохитото ми се размина. Бакардито също.

Зеч, Ланг, някоя да се е напила и за мен?  Hug Правда явно не е  Joy

# 239
  • Мнения: 458
Зечка, миличка, до сега не писах просто защото не знаех какво да ти кажа  Sad. Исках да ти се обадя, но не исках да те притеснявам. Постоянно си мислех за теб тези дни. Адски много и с цялото си сърце се радвам, че всичко е наред. Но нямаше как да е иначе. Такъв човек като теб не може просто ей така да му се случи нещо такова. Радвай се на живота и на мъжлетата покрай теб още много години! Да си жива и здрава и все така силна!!!
п.с. Аз добре се почерпих тази вечер за твое здраве, затова моля да ме извините ако по-горе съм писала някакви глупости  Crazy. Ракийте ми дойдоха в повече  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт