Кажете моля,как се гладят пердета ОРГАНЗА

  • 15 631
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 039
Аз лично не бих гладила пердета органза. Първо - върл враг съм на ютията и второ - много харесвам органзата намачкана!  Mr. Green

съвсем различно е органзата да е намачкана фабрично и съвсем гадно изглежда намачкана от пране  Mr. Green

аз имам такива пердета, много ги мразя Sick, голяма грешка. Давам ги да ги перат и гладят в пералнята под нас, и докато ги кача до 7ия етаж и пак са намачкани #2gunfire

# 16
  • Мнения: 1 187
Оххх твоите въжени пердета Malenna са просто божествени. Ей такива искам и аз  Mr. Green
Стават ли за спалня?

# 17
  • Мнения: 6 039
стават за всякакви помещения,
е ако искаш да се скриеш от хорски погледи, ще се наложи да сложиш поне щори Wink

# 18
  • Мнения: 2 309
Имам органза в спалнята - пера на 30 градуса, после гладя на най-ниската степен на ютията без пара. Не съм имала никакъв проблем.

А въжените пердета и аз много ги харесвам  Flutterда казвам ли, че и тях ги пера в пералнята  Whistling

# 19
  • Мнения: 2 211
Органзата се глади с парна ютия и понася високи градуси - противно на очакванията.

# 20
  • Мнения: 425
Извинявам се, че отклонявам малко темата, но някой ще ме светне ли какво е това чудо "въжени пердета"?

# 21
  • Мнения: 6 039
ресни, а не въжета
не знам защо решиха, че са въжени? Blush

# 22
  • Мнения: 1 187
Упс   smile3537 моя е гршката - ресни, ресни  yes

# 23
  • Мнения: 425
Тоест имат ресни по края или ... ? Простете за невежеството, ако може и с някоя снимчица да онагледите. Много ме заинтригувахте с тези ресни.  newsm78

# 24
  • Мнения: 6 039
Тоест имат ресни по края или ... ? Простете за невежеството, ако може и с някоя снимчица да онагледите. Много ме заинтригувахте с тези ресни.  newsm78


http://www.bulfurniture.com/php/product_profiles.html?id=756

# 25
  • Мнения: 2 309
Междувпрочем, чудя се...вече навсякъде има такива пердета ресни, накъдето и да се обърна са закачили такива  Confusedчак почвам да се дразня на моите  Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 425
Малена благодаря, че ме просветли   bouquet . Явно сега ще трябва да убеждавам скъпия, че това са пердетата за нашия хол  Mr. Green

А по темата, сега се сетих, че майка ми има пердета органза и ги глади на слаба степен на ютията и нищо има няма.

# 27
  • Мнения: 2 211
Междувпрочем, чудя се...вече навсякъде има такива пердета ресни, накъдето и да се обърна са закачили такива  Confusedчак почвам да се дразня на моите  Crossing Arms

Малко е офф, ама как се поддържат ресните? Перат ли се в пералня?

# 28
  • София
  • Мнения: 8 283
И на мен са ми проблем пердетата.... Sick
Няколко пъти пробвах да ги закачам мокри, но после ги свалям да ги гладя. Нямат никакви шарки и много им личи всяка гънка(плътните да на надлъжни ивици и пак личи)
Така до последния път, когато от пералнята направо на масата за гладене - на 2 с пара.
Това и за тънките и за плътните пердета.
Пробвах и с малко центрофугиране - не става. Гледам да ги вадя бързо, за да не се до намачкат от стоене в пералнята.
Тези които чакат за гладене ги опъвам върху спалнята(с риск да ми я намокри)

# 29
  • На село
  • Мнения: 873

Малко е офф, ама как се поддържат ресните? Перат ли се в пералня?

Да, перат се в пераля - слагат се в торбичка за пране на бельо или в калъфка, а кукичките се оставят извън торбичката, за да не се закачат за ресните. И аз съм хвърлила око на тези ресни за хола ни.

Общи условия

Активация на акаунт