Кажете моля,как се гладят пердета ОРГАНЗА

  • 15 634
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 211

Малко е офф, ама как се поддържат ресните? Перат ли се в пералня?

Да, перат се в пераля - слагат се в торбичка за пране на бельо или в калъфка, а кукичките се оставят извън торбичката, за да не се закачат за ресните. И аз съм хвърлила око на тези ресни за хола ни.

Благодаря   bouquet

# 31
  • Мнения: 6 039
Междувпрочем, чудя се...вече навсякъде има такива пердета ресни, накъдето и да се обърна са закачили такива  Confusedчак почвам да се дразня на моите  Crossing Arms


аааааа, Naughty аз не се дразня, моите са хубави, тия по магазините за декорация и всички които съм виждала са доста парцаливи.
е има на missoni още по-хубави, ама ужасно скъпи Simple Smile

# 32
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Аз пердета не гладя ,пера и закачам.

# 33
   С пара/ парна ютия с незалепващо покритие или парочистачка/.Така е най -сигурно.А още по-сигурно е да го омачкаш порядъчно за ефект и да не се глади Joy

# 34
  • Мнения: 5 178
Преди от пералнята на прозореца..
А сега пердето в сушилнята и после топло и леко влажно на мястотот си ..
Сякаш във втория вариант са по-добре..
Аз не се втелявам много, защото малкия е нон-стоп в пердетата заврян и за 1 седмица са пак за пране,

# 35
  • Мнения: 2 309
Междувпрочем, чудя се...вече навсякъде има такива пердета ресни, накъдето и да се обърна са закачили такива  Confusedчак почвам да се дразня на моите  Crossing Arms

Малко е офф, ама как се поддържат ресните? Перат ли се в пералня?

Аз ги изпрах малко по хашлашки  Laughingвързах ги на възел по средата, за да не се оплетат ресните. Пуснах ги на най-щадящата програма, нямаше никакъв проблем  Grinning

# 36
  • Мнения: 37
Май само аз ги пера в пералня, после центруфугирам и ги гладя мокри със средно нагрята ютия с незалепващо покритие Тефал - стават идеални. По-големият проблем наистина е в обема - сгъвам на две или на четири - гладя, после обръщам от другата страна, после само там където има прегънато... занимавка голяма, но нищо не й става на органзата от гладенето. Много е красива.

Общи условия

Активация на акаунт