FORT BOYARD (Форт Бояр - три нации)

  • 15 655
  • 371
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 324
Помня едно време с какъв интерес го гледах Simple Smile
Дано и сега да е така.

# 16
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Знае ли се в колко часа ще го излъчват и в кои дни?
Аз не си спомням такова предаване да съм гледала, но мъжът ми /набор ми е/ го е гледал и е очарован, така че го чакам с интерес и аз.  Peace

# 17
  • Банкя
  • Мнения: 823
Ще го излъчват веднъж на седмица по 90 минути и тъй като първото предаване е в четвъртък, може ще си остане в този ден. Така няма и да пречи на малките концерти на "Music Idol".

# 18
  • Мнения: 1 666
Помня едно време с какъв интерес го гледах Simple Smile
Дано и сега да е така.

И аз съм с топли спомени! Дано и бг вариантът да е на ниво!

# 19
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Ще го излъчват веднъж на седмица по 90 минути и тъй като първото предаване е в четвъртък, може ще си остане в този ден. Така няма и да пречи на малките концерти на "Music Idol".

  bouquet

# 20
  • Мнения: 4 514
А защо навсякъде, дори по телевизията, казват "бояр", като правилното произношение е "боаяр"? Да не би да е изключение това название специално?  newsm78

# 21
  • Мнения: 1 715
Онзи ден имаше обширен анонс на предаването и водещият го произнасяше  "боаяр".

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 213
И аз ще гледам! Ще участва и Ани Лозанова - много я харесвам!

# 23
  • Мнения: 649
Ще го гледам и аз!!! Нямам търпение.

# 24
  • София
  • Мнения: 210
Чакам играта с огромно нетърпение, а новината, че водещ ще е Митко Павлов ме радва неимоверно.
Но има едно нещо, което ме дразни - защо са тези ... да ги наречем ВИП-ове в отборите. Няма как да не ви направи впечатление, че по двама от всеки отбор не са случайни хора. Дали това е световна практика или продуцентите се притесняват, че без подобни люде играта няма да е атрактивна  newsm78

# 25
  • Мнения: 349
Заинтригува ме Laughing,ще го гледам Peace

# 26
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Запис! Спомням си френското издание и беше много интересно! Peace Само се чудя  , защо така по балкански  newsm78 Ама нейсе  Joy Joy Joy

В смисъл?

# 27
  • Мнения: 1 058
Преди време го даваха по някоя от телевизиите. Много го харесвах. Сега с българско участие определено няма да го изпусна.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Ооо, голям фен съм на това състезание. Мноого ми се искаше да участвам, но така и не чух да има кастинг  Rolling Eyes И сега вече виждам, че има сформирани отбори  Simple Smile Чакам с интерес да започне. А и водещият е готин  Grinning

# 29
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 797
Чакам играта с огромно нетърпение, а новината, че водещ ще е Митко Павлов ме радва неимоверно.
Но има едно нещо, което ме дразни - защо са тези ... да ги наречем ВИП-ове в отборите. Няма как да не ви направи впечатление, че по двама от всеки отбор не са случайни хора. Дали това е световна практика или продуцентите се притесняват, че без подобни люде играта няма да е атрактивна  newsm78

Водещия в едно интервю каза, че имало някакво условие, при което във всеки един отбор трябвало да има представители на няколко сфери. Не мога да ги изброя точно. Няма ли официален сайт или нещо подобно на предаването?



Намерих сайта - http://fort.btv.bg/

Последна редакция: пт, 14 мар 2008, 09:40 от Miriel

Общи условия

Активация на акаунт