FORT BOYARD (Форт Бояр - три нации)

  • 15 656
  • 371
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 271
Много яко! Записвам се да следя темата!

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Много смътни спомени имам от едновремешното излъчване, на предаването. Но помня, че ми беше много интересно.
Малко кофти тръгнахме, ама се надявам да се стегнат нашите.

# 47
  • Мнения: 751
Пуууу сърбите биха. Confused

# 48
  • Мнения: 1 775
Дано другите ни отбори са по-добри, че тоя хич не бива.

# 49
  • София
  • Мнения: 210
Много слаб беше нашия отбор. Сърбите все спортисти, направо ги размазаха наш'те.
Въпрос към тези, които са гледали едно време - нямаше ли и едно старче сред обитателите на форта? Този дето задаваше загадките?  newsm78
И ако може на Митко Павлов да му сменят якенцето би било просто перфектно!

# 50
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Не можах да гледам, а Нетерата са спрели излъчването на БТВ Sad. Дали го има качено някъде?

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 213
Харесва ми, че е динамично предаването - няма по два часа да се обясняват и да те отегчават. Интересно е.

# 52
  • Мнения: 959
Тръгнахме не много добре но, се надявам другите ни отбори да са по мобилизирани и не толкова отпуснати.
Сърбите сякаш бяха по мобилизирани. А и физически много добре подготвени. Харесаха ми повече от нашият отбор.
Замисъла на играта е много интересен.
Радвам се че, най после пуснаха по различно и интересно предаване. Simple Smile

Чакам с нетърпение следващият епизод. Simple Smile

# 53
# 54
  • Мнения: 1 715
Много бързо,че даже и Сваляния на торента:  67 пъти

# 55
# 56
  • Мнения: 11 818
И аз смятам, че сърбите бяха по-добри и заслужено спечелиха. Харесвам предаването и сякаш този път типично по български няма да го опорочат, дано!

# 57
  • София
  • Мнения: 4 899
Въпрос към тези, които са гледали едно време - нямаше ли и едно старче сред обитателите на форта? Този дето задаваше загадките?  newsm78

Имаше, да! Беше в кулата. Но явно са решили да го спестят, тъй като сега, както видях, търсят само ключове, а не после и загадка.
Но формАтът на това предаване е друг, може би за това.
Като цяло ми хареса предаването, но нашият отбор мноооо слабичък в сравнение със сърбите. Дано по-нататък имаме по-достойно представяне, че това сега си беше чист късмет.

# 58
  • Мнения: 1 715
Въпрос към тези, които са гледали едно време - нямаше ли и едно старче сред обитателите на форта? Този дето задаваше загадките?  newsm78

# 59
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Харесва ми, че е динамично предаването - няма по два часа да се обясняват и да те отегчават. Интересно е.

 Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт