Тук си бъбрят МАРТенските горди мами и с тумбачета мадами!

  • 11 526
  • 267
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 63
Честити бебчета на Денден, Ники и Галинана! Да са живи и здрави малките ви съкровища и много да ви радват!
Ох, и аз се просълзих, като прочетох за Ники.

А тези, които сме още 2 в 1 май започваме тотално да изперкваме. Аз вече едвам дишам, потя се постоянно и се уморявам от всичко. Нямам търпение да си гушна бебчето, ама то нещо не дава никакви признаци, че иска да излиза Sad
Полим, и аз съм чувала, че това е признак за скорошно раждане.Успех!

# 91
  • Sofia
  • Мнения: 35
Честити бебчета на всички мами! Да са здравички и много, много радост да ви носят!!!

# 92
  • Мнения: 8
Честито на КикиНики! Много се радвам! Да сте живи и здрави и много щастливи!
Поздрави и адмирации от нас с Елора!

# 93
  • Мнения: 473
ЧЕСТИТО НА КИКИНИКИ И ГАЛИНАНА !!!

# 94
  • около Варна
  • Мнения: 1 085
Честити бебчета на Денден, Ники и Галинана!
Благодаря на всикчи момичета за хубавите пожелания  bouquet
Днес бях на последната си ЖК, попретупаха ме набързо, бебка не е пораснала от предната седмица, което разбира се сега доста ме притеснява, колкото повече се замислям, но лекарката ми не видя нищо тревожно,надявам се да е права.
Относно изперкването от това чакане при мен важи с пълна сила, хормоните ме тресат здраво и постоянно ми се реве Whistling без никаква причина, опитвам се да се държа на положение, но снощи така хубаво си се наплаках без никой да ме види и днес се събудих с понички вместо очи.
Не мога и да се разхождам, защото ме боли ужасно кръста и всички стави и така... оплаках ви се, крепи ме мисълта, че остава съвсем малко и само се моля всичко да е наред.

# 95
  • София
  • Мнения: 565
ЧЕСТИТО НА КИКИ НИКИ, ГАЛИНАНА И ДЕНДЕН!!!
 bouquet  bouquet  bouquet
 И аз се просълзих от новината за Кики Ники... Белослава е наистина едно от най- чаканите бебета. Дано донесе толкова щастие на мама и тати, колкото дори не са си представяли! Heart Eyes

# 96
  • Мнения: 4 406
Честити бебчета на Денден, Ники и Галинана! !

Полим, не е задължително. аз тичам до тоалетната по 3 пъти на ден от доста дни насам, но организмът ми не показва и грам подготовка. ще се класирам на първо място по най- дълго преносване.  Sad

# 97
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА НОВИТЕ МАМЧЕТА! [/color]
Аз напоследък наблягам на плодове и съм сигурна,че е от тях,защото по принцип тая работа не я върша всеки ден.Но съм чувала и аз,че много често разтройство предхожда раждането.
 Ох аз утре ставам на 39 седмици,ми то остава още само седмица.Бебето дали е наясно?
  Оше 2 дни и ще минат 2 седмици от последната консултация,направо да си взимам час за още  една ли...?Сега се сещам,че и срока на изследванията за болницата и той е 2 седмици,дали ако мине, ще правим нови изследвания?
  За КОНЮНКТИВИТ аз също знам,че кърмата е едно от най-добрите лекарства.Даже имам спомен как като дете майке ми ме е водила при кърмачка да ми капе на очите.Нямам идея за новородени как стоят нещата,но както казват "ако няма файда нама и зарар"!
  Е-Ееее ама на хубава дата днескашните бебчета,бе!Пу-пу-пу!

# 98
  • Мнения: 69
и на мен ми писна да чакам  

# 99
  • Мнения: 0
Здравейте на всички бъдещи и настоящи вече мартенски мами!
Честити да са бебчетата на всички мами, здрави и щастливи да са и много радост да носят на мама и тати!

И аз да се похваля, че вече съм в отбора на родилите мами! На 05 март се роди нашата принцеса Виктория, с размери 3300 гр., 48 см.
Нормално, но доста трудно раждане беше , но резултатът заличава всички болежки. Щастието е неописуемо! От два дни сме си в къщи и все по-добре се опознаваме с малката Вики!
Желая леко раждане на всички, които очакват този незабравим момент!

# 100
  • Пловдив
  • Мнения: 1 279
КикиНики, честито!!! Много се радвам за вас!
Да ви е жива и здрава малката рожбица и много да ви радва!!!
  newsm51
Честити бебчета на мама Галинана и мама Мариел! Нека малките съкровища бъдат здрави и щастливи!!!     bouquet  bouquet  bouquet

# 101
КиКиНиКи честита малка принсецка!Да ти е жива и здрава и много да те радва! newsm51 newsm51

# 102
  • Тук и там
  • Мнения: 97
ЧЕСТИТИ ЧАКАНИ СЪКРОВИЩА НА КИКИНИКИ, ГАЛИНАНА И ДЕНДЕН!!!
ЧЕСТИТО И НА ТЕБ mariel !
Желая ви много щастие, радост и всичко най-хубаво !
[/glow]


Ех, че много бебоци днес  Crazy
boomerang - не се знае, засега аз държа първото място - лошото е, че няма награда  Thinking

# 103
  • Мнения: 82
   Ники,и аз рева!Толкова много се радвам за теб!Да ти е жива и здрава Белослава,да ти носи цялото щастие на земята,да сте винаги усмихнати и щастливи,защото то го заслужаваш и го изстрада това щастие с цялата си душа!Не мога да намеря подходящи думи!Прегръщам те!
  Честито на мама Галинана,на Денден и Мариел!Да са ви живи и здрави слънчицата!

# 104
  • Мнения: 135
Кики Ники честита малка рожба много много да ви радва принцеската.newsm30                                                                            Честито и на Денди , Мариел и Галина.     

Общи условия

Активация на акаунт