Мнение за...

  • 2 664
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Споделих, че чета в бг- мамма и тя откачи! Била съм мазохист, как съм издържала Thinking

Може би мъжът й пише тук и се
закача я с мен, я с някоя друга.
Права е да откачи жената. Той
и твоят пише, та затова тя така
яко те е насолила, предполагам.

Ако питаш мен обаче, истината е,
че форумът отнема голяма част от
така ценното ни време, пък и май
баш хевиюзърите стават небрежно
асоциални, което би могло дори да
се отрази на професионалния им или
семеен живот, здравето, психиката
също биха могли да бъдат развалени.
И не става дума за четене и писане
само в т.нар. натоварващи теми, а и
за привидно лежерните готварски, но
и туристически или клюкарски залитания.
Положението става напечено, че и опасно,
когато заговорим за баш пристрастяване.
Тук има цели клиники за лекуване на хора,
пристрастени към нета. В България едва ли.

# 16
  • Мнения: 581
 Нямам чак толкова чувствителни познати, никой не се е оплаквал от безсъние след посещение на форума.
 Не ми се налага точно тук да предпазвам психиката си от каквото и да е, не съм чак толкова лабилна.Влизам във всички форуми, смяла съм се и съм плакала в някои от темите.Изобщо не отварям такива, в които се иска помощ при избор на име, също и тези, чието заглавие ми тъпее.Гледам бързо да излизам от злобните и хапливи темички.

# 17
  • Мнения: 9 814
О, и аз съм луда форумистка /каза го една колежка/, маниачка и т.н. Ама не ми пукааааааааа.

# 18
  • Мнения: 1 072
Може да е изтърпяла тежко бойно кръщение.  Grinning
Евала на Тополинка. Болезнена дефлорация отнесе, но има дупе още да пише тук. Като порасне и поумнее, ще е достойна кучка за Клюкарника.

# 19
  • Мнения: 2 407
Забавлявам се и теми който не ми харесват не ги чета.

# 20
  • Мнения: 3 447
Брей, брей, голяма емоционалност, голямо нещо Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 4 423
Лиске, много си права. Peace
Това е мнението и на моята позната, почувствала се е пристрастена, психиката й също е пострадала от части.
Всяко нещо, което се превръща в мания става опасно по някакъв начин. Thinking

# 22
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Може да е изтърпяла тежко бойно кръщение.  Grinning
Евала на Тополинка. Болезнена дефлорация отнесе, но има дупе още да пише тук. Като порасне и поумнее, ще е достойна кучка за Клюкарника.

 tooth

# 23
  • София
  • Мнения: 4 423
Не, не е претърпявала кръщене Joy
Може ли малко инфо за Тополинка?

# 24
  • Мнения: 606
  Много странно. Преди малко се замислих, че почвам да се натоварвам и да ми писва, и хоп - тема за това. Разбира се, аз не съм майка и съм нов и сигурно изобщо не ми е мястото тук. Само в Наш Дом съм полезен. Споровете и сблъсъкът на характери, гледни точки и позиции са малко натоварващи. Лошото е, че не водят до нищо. Особено споровете около Българската действителност в която пряко участваме. Поспорим, поскараме се, па кротнем и всичко си продължава по старо му.

# 25
  • Мнения: 5 940
Да, имам една позната, която казва, че всички пишещи във форума били смахнати, че си захранвали децата по безумни схеми и че сигурно някой им гледа бебетата, та имат време по цял ден да висят пред компютъра. Тя не е влизала в клюкарник, само в подфорумите за отглеждане на дете. Може би, ако беше влезнала тук, нямаше и да спи няколко нощи.
И аз в началото бях на път да се откажа след като попитах за съвет какво да правя със сина ми, който се се надига нон стоп от количката на четири месеца, дали да я повдигна малко. Тогава около 30 майки ме попитаха дали съм водила детето на ортопед, нормална ли съм, сякаш аз го  стимулирах да е в постоянна коремна преса по време на разходка. Е тогава ги пратих на разходка да поотпуснат напрежението. После се зачетох и установих, че наистина има синдром ССФ и е заразен.

# 26
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967

Ако питаш мен обаче, истината е,
че форумът отнема голяма част от
така ценното ни време, пък и май
баш хевиюзърите стават небрежно
асоциални, което би могло дори да
се отрази на професионалния им или
семеен живот, здравето, психиката
също биха могли да бъдат развалени.
И не става дума за четене и писане
само в т.нар. натоварващи теми, а и
за привидно лежерните готварски, но
и туристически или клюкарски залитания.
Положението става напечено, че и опасно,
когато заговорим за баш пристрастяване.
Тук има цели клиники за лекуване на хора,
пристрастени към нета. В България едва ли.

Напълно съм съгласна с теб.

# 27
  • Мнения: 228
Аз лично не пиша много, повече съм от четящите, но си подбирам темичките.. А и определено не прекалявам, защото смятам че някои от пишещите наистина са пристрастени към нета и към някакви безумни схема за отглеждане и възпитание на децата си.... Пък и нямам достатъчно време за да се задълбочавам много.. стремя се да търся полезни за мен неща...

# 28
  • Мнения: 6 167
аз съм пристрастена и го разбирам. Чувствам се много зле от това.
Аз се 'закачих" с невинно участие, търсех др. момичета в Италия.
И точно в момент, в който бях тъкмо дошла -  форума ми запълни много липси. До някое време беше О.К.  Но отдавна вече  ми губи времето, усещам, че ми вече е нужно за много по-важни неща и направо ми пречи. Имам много по-важни 'живи' контакти и тн.
Когато съм далеч , например пътувам се чувствам много добре , не ми липсва, нямам абстиненция.
Но седна ли на компютър трябва да е отворен и форума.

Последна редакция: вт, 11 мар 2008, 22:57 от Lennie

# 29
  • Мнения: 2 577
ООООООО, има такива, които се отказаха отдавна да пишат, щото ги депресирало и не издържали на скандалите. Имам и приятелки, които са воайори - четат ли четат инкогнито...
Аз съм определено за психолог - пристрастена съм към сайта. Случва ми се да отварям сайта и да се чудя що търся newsm78
По инерция просто си отварям...
Голяма краста е, много пъти съм си налагала да не сядам пред компа, ама въртя, мъртя и пак се пльосна и цък на мамата...
А иначе като ме няма вкъщи се радвам, чувствам се свободна #Crazy
Да знаете  - имаме си окови.

Последна редакция: вт, 11 мар 2008, 21:47 от Елфина

Общи условия

Активация на акаунт