Какви породи кучета са ви хапали?

  • 5 971
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 155
Пинчер  Laughing Със златна верижка на врата, ама зъл, та дрънка.
Не знам дали се брои, но са ме гонили доберман и немска овчарка. А и едно улично подобрено ми се зъбеше  #2gunfire

# 16
  • Мнения: 3 423
Последното пееше:
А я съм питбул, териер, териер.

Егати темата.
Дано никому не се случва да го хапе
куче, както и да му се залепи котка!

# 17
  • Мнения: 515
2 пъти помияри  и 1 пинчер  Peace

# 18
  • Мнения: 9 814
Моя уличнопревъзходен пес.

# 19
# 20
  • Мнения: 122
Едно мило кученце с прави ушички, не му знам породичката. Аз да му се не види след това исках да го пооцеля с едно камъче та взех и без да искам ударих по крака придружителя му ( не се бъзикам, без да искам го фраснах)........
Имам приятел който в къщи си гледа пекенез - цялото семейство е нахапало горкото, никой не е пропуснало.

# 21
  • Мнения: 219
Бездомно и болонка.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 819
Първо два добермана - по един на всеки глезен.

Второ - една гадна немска овчарка наппадна моя стаф и аз трябваше да го спасявам. Няколко седмици по-късно една каракачанка нападна моя стаф и аз пак се юрнах да го спасявам. Тук обаче си го отнесох здраво. Майки байки също.

И естествено, моя познат вече стаф, Майки, ме ухапа веднъж случайно, но после беше толкова нещастен, че по-добре да се направим, че не съм го споменала...

# 23
  • Мнения: 25 633
Не са ме хапали досега, слава богу, но подкрепям това мнение:

Имай предвид обаче, че тези, които са хапани от питбул и подобни породи, едва ли са на тоя свят, за да се разпишат в темата ...

# 24
Много смислена тема,поздравления  Peace
Мен ме е хапало йорки,направо не знам как оживях Rolling Eyes

# 25
  • софия
  • Мнения: 2 140
Не са ме хапали кучета досега и дано така да си остане.Но ме е хапала котка.

# 26
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 145
Мен ме е хапала немска овчарка по дупето...Беше на съседа много злобно животно и един го изпусна от апартамента за съжаление аз му бях на пътя..Тука искам да попитам защо повечето кучета хапят по дупето?

Също ме е хапало едното ми куче-пекинез, защото решавам да го тормозя когато не е на кеф или спи, а мен ръмжене от него не ме спира да постигна заветната цел.Тука искам да вметна нещо...Пекинезът ми е изключително лош, но много сладък на външен вид.Държа го винаги на каишка, но винаги се намира някой,който ще реши да го погали...На този момент аз казвам : "Кучето хапе"...  и се почват отговори от рода на "Ама то мен няма да ме захапе, мен животните ме обичат" или "То пък само да посмее да ме захапе и ще види"..Та има и такива хора

# 27
  • Мнения: 2 032
Е, няма да си разменим телефонните номера- да се опознаем по-добре с ухапалото ме куче....

Но сестра ми я ухапа порода “помияр”, брой го него, ако искаш.

А, да, и към страните със забранени породи кучета може да се погледне, за статистика.

# 28
  • Мнения: 5 370
Девер ми беше ухапан от БОЛОНКа-забележете, две се бяха заселили току пред входа на кооперацията и едното ръмжеше към всеки , който се опиташе да влезе. ТОй нито се е страхувал, нито е замахвал към него-и хоп-за крака.
Оказа се, че бяха натирени от някого навън.....а аз не смеех да взема него ден детето и да го върна у дома от свекърва ми.

Последна редакция: вт, 11 мар 2008, 22:48 от Не тази вечер, Жозефина!!

# 29
  • Мнения: 175
От уличен гаден помияр  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт