От къде мога да купя удобен офис стол за пред компютър?

  • 50 699
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 116
Запис, че и аз търся  Praynig

В целия ни офис ползваме столове за по 69.00 лв и нито един не се е скапал Wink!!! Купувани са преди 2 години, изключително удобни, регулира се както височената, така и облегалката - а сега цената на този модел е 79!
В "Офис експрес" има много модели, в Еникома в Надежда също е пълно / миналата седмица си купихме от там маса, затова знам/.
Имам такъв от 6 месеца.......... а сега си търся друг  Rolling Eyes Проблема е, че мъжа ми е по-големичък и не искам да ти казвам какви звуци взе да издава този. Счупи му се облегалката  Sick, постоянно иска затягане на разни болтчета  #Crazy Ами не е за нас, ако го ползва 10 год дете, сигурно няма да има проблеми  Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 1 289
И ние поради същата причина(габаритите на мъжа ми) сменихме стола.Засега няма проблем новия стол.  bouquet

# 32
  • Мнения: 9 973
моя е от метро

# 33
  • някъде на юг
  • Мнения: 280
Видях стола на промоция в метро/черен кожен/, но ми се видя с не много добро качество.Харесах този в офис експрес, но нямаха в наличност.Ще пробвам в понеделник пак.

# 34
  • София
  • Мнения: 39 816
Мдам, май проблем са габаритите на мъжкото тяло Simple Smile И на съпругът ми стола почна ужасно да скърца. След това, понеже моя мъж не е спрял да си подскача на едно място, да си потропва, да се клати... не знам как успя да се вдигна на един от краката, и съответно крака замина. После реши да ползва стола, но да не се върти много. Разбира се заминаха още два крака. Не знам дали изкара 1г, може и повече да е.

# 35
# 36
Мили дами, иска ми се не само за столове, но и за компютри да спомена. Един горещ съвет от мен, предполагам, както аз така и голяма част от вас не сме много запознати със спецификациите, които трябва да гледаме при избора на компютър. Купих си компютър от ТЕХНОПОЛИС, внася го Мултиелектроникс АД, пълен боклук! Може би със 100тина лв по-евтин, но гарантирам по-голям боклук и да искате за 800лв. няма никъде да НАМЕРИТЕ. Ако се натъкнете на тези данни IT Service
адрес: ул. "Св. Георги Софийски" 10
телефон: 02/ 91 555 33
e-mail: service@hyundai.bg
Мултиелектроникс АД,    БЯГАЙЙЙЙТЕЕЕЕЕ! Ще ви дадат и гаранция за 3год и като отидете за рекламация на съответния БОКЛУК( а това неизменно ще се случи, повярвайте ми!) ще ви изхвърлят от въпросния им сервиз посочен по-горе като 'цигани'. По-некоректно отношение, по-големи мошенници и по-големи боклуци не съм купувала и от магазин за обувки, а тук все пак говорим за КОМПЮТРИ. Ако и дори на 1 жена съм помогнала, значи съм ви благодарна за споделеното време в четене на възмущението и ужаса ми от покупка на компютър.

# 37
  • Мнения: 3 459
Ние взехме стол от Метро за 70 лв., ако не се лъжа (беше някаква промоция)

# 38
  • някъде на юг
  • Мнения: 280
Най- сетне си купихме стол, НО какъв! Ходихме в Офис експрес и харесахме стол от 120лв. но нямаха в наличност....След няколко дни се обадих по тел. и ми казаха че имат и аз го поръчах по телефона с доставка на адрес.И типично по български ще ти пробутат с дефект.В горната част на облегалката лявата страна е по висока, не се личи много но като се вгледаш се вижда.Не съм ходила да се разправям но ще ми е за урок т.е. око да види ръка да пипне.Иначе стола е удобен.

# 39
  • София
  • Мнения: 480
Ето този е съвсем малко над 100 и е доста удобен.

# 40
  • София
  • Мнения: 66
Мами, внимавайте с тези офис столове - аз имах от най -евтините офис столове, някъде 70 лв струваше преди 2 години от Практикер, но го ползвах да храня, въртя и люлея малкия , че ми беше удобно, , та пустият му стол все скърцаше, а оня ден се счупи- както мъжът ми хранепе детето и хоп-двамата се озоваха на земята! Нищо им няма на двамата, но по-добре си купете нещо качествено, ако ще го ползвате като мен за нестандартни цели Laughing

# 41
# 42
Разгледайте www.siton-bg.com , доставката е безплатна, столовете са супер.

# 43
  • Мнения: 295
В Метро има един модел на кожен стол/естествена кожа/,към 95лв е,подобен има в Офис 1 за към 200.

# 44
  • Мнения: 1 144
Моят стол е от магазина за офис мебели в бизнеспарка. Доста се оръсих за него, но пък е великолепен акцент в интериора и не прилича на стандартен стол за компютър, а по-скоро на фотьоил, но се върти, вдига и сваля и е супер ергономичен. Италиански дизайн, яркочервен. имаше и други.  отиди да ги разгледаш.

Част от стола се вижда на аватара ми. В момента сме на почивка, иначе бих ти го снимала да го видиш.
Забравих как се казва магазина но е в шарената сграда в Бизнеспарк младост 4, до Бене.

Пропуснах да напиша, че е естествена кожа. Имаше и в снежно бяло.

Последна редакция: нд, 04 май 2008, 20:24 от Stella Maria

Общи условия

Активация на акаунт