С пролетно настроение, НОЕМВРИйка чака ново бебче с нетърпение!!!

  • 17 212
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • София, Дианабад
  • Мнения: 202
Привет мами  Laughing
Роси, розеола е  - на Борис пъпките бяха същите, но по-малко преди няколко месеца. Тогва педи каза, че е от продължителен прием на Панадол.  #Crazy Не се тревожи, ще мине. Днес говорих за тази шарка с педиатърката - бяхме там за противоминингитна ваксина, та била запозната със съществуването й, макар че не помнеше името, но каза, че преди когато Борис беше така обрива вероятно не е бил като за шарка иначе щяла да забележи. Но мисля, че я накарах поне да се замисли. Още повече, че той пак пи Панадол наскоро и изобщо не се опъпчи..
Явно е нещо ново и на Мони педиатърката получава  smile3508 от мен  - може би, защото е младичка и се интересува повече.  Grinning
Целувки и болнчиките да оздравяват - изчезвам, че имам работааа Sad  Hug

# 16
  • Мнения: 325
   Привет момичета!!!
  е и ние сме в кюпа с болните SadОт вчера следобед Ивко вдига Т ама не ми дава да я измеря.Мисля че са кучешките зъби и дано съм права-по-к1ъсно ще ходим при педи.Та като казах зъби-Софко-нашия татко не обърка годините,ама казал на една мама на площадката,че Ивко има  6 зъба,а то детето си е с 14 Joy
     Етииии да ми пратиш снимките,да видя аз тоя моя красавец как насилва принцеса Ния Heart Eyes
  официялно "чЕСТИТО"НА Софко и Ради-мноооого леки и безпроблемни бременелски месеци Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
   Нади Миши все ще те питам докаде стигнахте с диетката?
    Болничките по-скоро да оздравяват,а Роси според мен я води и не чакай-бая обривче си е !
   Лек и приятен ден на всички !!!

# 17
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Здравейте в новата тема!
Ради, Софко често желая ви приказна бременност и най-прекрасните дудовци наесен!!
Нашия дрисък не минава вече една седмица, вчера дадохме проба и чакам резултати, не знам кво да давам да яде вече милата ми калпазанка все гладна си ходи!
На останалите болни бързо оздравяване!!! Heart Eyes
Момичета лек и спорен ден ви желая!  bouquet

# 18
  • Мнения: 3 034
Да не забравяме обаче и мъжете до вас! Че без тяхната подкрепа малко-о-о-о-о-о-о ще ви е труднинко, нали?  Wink 



ооооо, изобщо даже не ги забравяме. уважаваме ги. много. при това редовно. Mr. Green

# 19
  • Мнения: 558
Ехеее, чак и заглавието е в наша чест!
Благодаря Дени!!!

  bouquet  bouquet  bouquet

нямам време за писане, затова чао засега!!!

 baby_neutral

# 20
  • Мнения: 180
Да се запиша и аз в новата тема. Много хубаво заглавие и оформление, Дени  bouquet

Болничките да оздравяват бързо Praynig

# 21
  • Мнения: 881
Чудесно заглавие,браво Дени Hug
Роси,аз не мога да помогна със съвет,надявам се бързо да и минат петънцата на Гери Praynig
На всички болници бързо оздравяване им желая Praynig
Лека и спяща нощ Hug

# 22
  • Мнения: 483
Привет!  Hug

Дени, браво за хубавата темичка и благодаря за прекрасното заглавие.Това си е направо чест за нас, които станахме пак 2 в 1  Wink

Всички болнички да оздравяват.

Иве, това с уважението ми хареса  Laughing

Ама на априлци май няма да има тумбаци  така като си мисля newsm78 Е, поне моят за мое съжаление ще липсва  Sad

Хайде, лека вечер момичета   bouquet

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Здравейте мили мои  Hug

Първо честито на Софко и на Ради   bouquet Леко бременеене, всичко по вода и здрави бебоци на края!
Честно казано и на мен взе да ми се приисква вече втори бебок, но това сме го отложили за след 2-3 г. най-рано  Tired Все още не сме си стъпали на краката.Нали от декември 2007 сме вече живеещи сами, предстои ни много голям ремонт на апартамента  ooooh! направо не ми се мисли.

Честит 8 март на големи патерици  Grinning Бъдете все такива силни, добри и обичани майки и съпруги!

Дени и аз съм на същото мнение че темичката е страхотна  Peace

Велизар оздравя и от тази седмица пак е на ясла.Но 10 дневния му престой в къщи му се отрази зле на желанието за ясла  Wink Тази седмица си поплаква сутрин като го оставям, но после се оправят нещата.Сега пак докато влезем в релси.

Всички болни бързо да оздравяват  Praynig
Роси да пишеш как е малката и какво се оказа в крайна сметка.

Лек и хубав ден.Тук в Бургас е едно начумерено, вали, спира гадна работа.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 437
Здравейте момичета!
Роси води ли Гери на лекар? Клю Ивко само с температура ли е? Мария дано Велизар да свикне отново с яслата Hug Силве много време вече сте с разстройство дано да отшумява най-накрая Praynig

Митко тази нощ ми се събуди в 12 ч. от кашлица и до три е мрънкал и днес естествено и двамата сме криви Mr. GreenДа ви кажа вече с това недоспиване много ми идва. През вечер будува по два часа, а ако не будува се буди по 2-3 пъти за вода или биба. Кога ще почне вече да спи та да се наспя и аз? Иначе от вчера има и хрема, но слагам само физиологичен. Утре сме на контролен преглед та да видим какво ще каже лекарката!

Оставям ви, че пак мрънка Sad

# 25
  • Мнения: 218
 Hug Hug Hug
Бебоци бързо оздравявайте!!!!!!!!!!!!!!!!!
леле тоя вятър щеше да ни издуха докато стигнем до кухнята... #Crazy

мама Мони, и аз си задавам същия въпрос, кога ще се наспиме най-накрая...ама да са ни здрави дечицата...това да ги буди, жажда и глад hahaha, и аз така подавам ту шише, ту биба, даже дребното сега е научило друг нимер, преди си пиеше към 3 през нощта бая млекце около 300мл,  а сега пак се буди да иска, ние му правиме това количество, ама изпива по 20-30мл Crossing Arms

Мами, не мога да пиша и чета като пишете от публичната ни тема във форума, откак си преименувах всичките контактни мами Crazy Crazy Crazy с имената от форума за по-лесно и нещо ми се сбъгна...да ви се е случвало? като пише и ми казва  messages not yet delivered  и си стоят така.... Whistling

Слънчев ден на всички! Grinning

# 26
  • Мнения: 325
   Мони ,много гадно това с недоспиването-направо незнам какъв съвет да ти дам newsm78Дано поне бързо се излекува baby_neutralИвко явно си е зле от зъбките.Снощи не ми вдигна Т ама направо ме изкара извън нерви-да яде сам и това е .Дадох му като взех пример от Ивиче и реших да гледам от смешната му страна,дори взех и камерата-ОБАчЕЕЕЕЕЕЕЕ като реши да си изсипва цялата чиния върху главата НЕ ИЗДЪРЖАХ smile3511хич не ми дремеше болен ли е здрав ли е-направо ми идваше да  Misc Bomb
     Е това е оплаках ви се   love001

# 27
  • Мнения: 2 274
 Mr. Green Hug
предствих си Ивко, изливащ чинията върху главата си  Joy
Забравих да се похваля и тук - влязах в отбора на оциклените! След 25 месеца липса вече и аз съм в кюпа! Напоследък бях взела да се притеснявам, че не ми идва, но след като вече цял ден съм с превръзка, ми се ще да беше поизчакал още няколко месеца  Mr. Green!
Ами тв'а е! Да ми стискате палци другата седмица, че съм на теоретичен изпит за шофьор или т.нар. листовки  Mr. Green!
И малко снимки от нас: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=204110&photo=148

Последна редакция: пт, 14 мар 2008, 00:17 от benighted

# 28
  • Мнения: 667
benighted, честито!   Ама ти голям рекорд.

ЧЕСТИТО НА СОФКО И ЛАЙТБЛУ! ЛЕКО БРЕМЕНЕЕНЕ И РАЖДАНЕ!

Радослав напоследък плаче насън. Много е неспокоен, избиха му още два зъба, но дали са те причината?
На всичкото отгоре вечер започна да не иска да си ляга - осъзна се най-после това дете, че пропуска купона след 20.00.   Laughing  И при нас повечето нощи са с доста ставания, снощи го храних в три часа - не му се е случвало отдавна. Като се сетя, че кака му от 2-ия месец не се е пробуждала  по цяла нощ...

# 29
  • София
  • Мнения: 1 022
Здравейте  Grinning
Клю, да ти кажа при нас това е ежедневие. Много искат да се хранят сами (но не могат) и винаги настояват те да държат лъжиците  ooooh!  ooooh!  ooooh! Няма да ти кажа каква мацаница става, а изсипването на чинията върху главата или в скута също се случва честичко. Ние въведохме правилото, че вечер ядат сами ... (доколкото въобще влиза нещо в устата), а сутрин и на обяд ги храним ние. За сега има успех... поне сутрин и обед се нахранват.

Рени, чесито  Laughing добре дошла!

А за спането - не знам... вече съм се отчаяла, че някога ще ми се случи... будят се и двете... нямат нощно хранене, но пият вода, дразнят ги зъбите, проплакват и хоп... при нас в голямото легло. Вече съм решила - ако имам още едно дете, ще си купя по-голяма спалня, а не детско легло  Laughing

 Hug

Общи условия

Активация на акаунт