За всички бъдещи майки! и за всички останали

  • 5 126
  • 100
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
ще гледам.много мъчно ми стана Cry
smile3518

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Мила meyz,ОТ 3 МЕСЕЦА СЪМ ВЪВ ФОРУМА И НЕЗНАЕХ АБСОЛЮТНО НИЩО ЗА ТВОЯТА ИСТОРИЯ....Сега прочетох темите от линковете които си дала и просто стоя и плача....Незнам какво да кажа,много ми е тъжно и много съжалявам за детенцето ти...Няма думи,които да опишат нещо такова,няма!
Ще те гледам!

# 32
  • Мнения: 1 479
Ще гледам!Прочетох и разбрах.Моят случай е по-гаден от твоя,но не сьм занимавала медиите през 1999-та!Мьлча си 8 години!Има много мами като нас и май не трябва да си мьлчим!Успех!

# 33
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Не знам за какво става на въпрос, но ще направя всичко възможно да гледам предаването.

# 34
  • Мнения: 7 201
Запозната съм с историята ти и ти се възхищавам!  bouquet
Радвам се,че ще си имаш друго бебче! Grinning
И непременно ще го гледам! Peace

# 35
  • Мнения: 2 479
Много плаках за теб и твоята Вяра Cry.
Дано предаването да гледат повече млади момичета, защото ми се струва, че информация за необходимостта от фолиевата киселина все още не се дава достатъчно.

# 36
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 Sad Cry
И аз си поплаках, четейки темата за Вяра, надявайки се заедно с Вас, че има надежда, плачейки за малкото ангелче Sad Cry Praynig
Ще гледам, въпреки че ще ми е много мъчно.
Бъди силна Hug

# 37
  • Мнения: 174
И аз ще гледам предаването!
БЪДИ СИЛНА!

# 38
  • Мнения: 572
Ще гледам!Прочетох и разбрах.Моят случай е по-гаден от твоя,но не сьм занимавала медиите през 1999-та!Мьлча си 8 години!Има много мами като нас и май не трябва да си мьлчим!Успех!
Мила моя, пиши ми на лична, и ли в някоя от моите теми ако не те притеснява!

А за всички Вас, и тези които искат да викат а мълчат азЩе съм Вашия глас!

# 39
  • Мнения: 353
Ей миличка Hug,ще гледам непременно,кураж силна майчице.

# 40
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Знам за историята на Мейз, ще гледам.

# 41
  • Мнения: 610
Току що прочетох всичко,което можах и имах сили.
Мила  майчице искрено ти се възхищавам за силите ти,само ти си знаела какво ти е косвало това.Аз без думи със сълзи на очи те подкрепям Hug.Ще гледам предаването кураж майче  bouquet

# 42
  • Мнения: 3 316
ще гледам  Peace 

# 43
  • Мнения: 1 317
Сега прочетох историята на малката Вяра и си позволих да разгледам някой снимки. Покъртителни са! Не мога да си представя колко силен човек трябва да си, за да се стравиш с такова нещо.

Ще гледам непременно и ти пожелавам спокойна бременност!

# 44
  • Мнения: 780
Прочетох всичко.Стана ми много, много тъжно Cry .Ще гледам. Hug

Общи условия

Активация на акаунт