За всички бъдещи майки! и за всички останали

  • 5 126
  • 100
  •   1
Отговори
  • Мнения: 572
Да напомня, За тези които ме познават, на 26.03.2008 от 15.30ч ще дават моята история по БТВ в "Часът на мама"

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=182148.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=172582.0;all

Последна редакция: ср, 12 мар 2008, 12:38 от meyz

# 1
  • Мнения: 1 492
Мейз, благодаря, че напомни.  bouquet
Кураж!

# 2
  • София
  • Мнения: 3 249
Би ли напомнила още веднъж сутринта на излъчването или предния ден?

  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 376
Мейз, ще направя всичко възможно  да го гледам или да го запиша, че тогава може да съм на практика Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 5 738
Кураж и от мен! Hug

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 550
Мейз,няма да пропусна Hug

# 6
  • Мнения: 91
за тези който не могат да те гледат
 www.neterra.tv   има записани всички предавания на БТВ  така,че няма шанс да не те гледаме  newsm10

# 7
  • Мнения: 8 999
Дайте някой жокер, моля!

# 8
  • Мнения: 2 910
И аз ще те гледам, Мейз Hug

# 9
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
За какво ще става дума?
Ако не забравя и аз ще гледам.

# 10
  • Мнения: 961
meyz, дано не забравя. Наистина, напомни ни един ден по-рано или в деня на самото излъчване.

# 11
  • Мнения: 27 524
За какво ще става дума?
Ако не забравя и аз ще гледам.

 Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 44 226
Дайте някой жокер, моля!
И аз не съм в час, за какво става дума....

# 13
  • Мнения: 2 960
Дайте някой жокер, моля!

Ами да МОЛЯ повече инфо,за какво давате кураж на авторката на темата????????Че ще гледаме ,ще гледама ,но искаме предварително да се светнем какъв е проблемът!!!!!!!!

# 14
  • Мнения: 1 492
Момиченцето на Мейз е починало в следствие на Спина бифида, незабелязана от докторите.
Мейз, надявам се не се сърдиш?  bouquet Hug

# 15
  • Мнения: 559
Точно на рождения ми ден! Ще те гледам!

# 16
  • Мнения: 4 784
Ще гледам. Навих си от сега алармата на телефона да ми звънне тогава  Peace

# 17
  • Мнения: 1 900
И аз ще гледам.

# 18
  • Мнения: 11 607
Напомни пак, Мейз, въпреки,че ще си го сложа на напомняния в телефона.

# 19
  • Мнения: 132
ще гледам.много мъчно ми стана Cry

# 20
  • Мнения: 959
Задължително ще гледам предаването.

# 21
  • Мнения: 2 960
и аз непременно ще гледам. Hug

# 22
  • Мнения: 572
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=182148.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=172582.0;all

 
Момиченцето на Мейз е починало в следствие на Спина бифида, незабелязана от докторите.
Мейз, надявам се не се сърдиш?  bouquet Hug
Не се сърдя   bouquet
Дано всяка от нас каже на своя приятелка и тя да се предпази !

# 23
  • Мнения: 4 451
mayz, благодаря ти от сърце! Непременно ще те гледам. Винаги съ се възхищавала на силата ти!  bouquet

# 24
  • Мнения: 9 814
mеyz, ти си изключително силна жена. Никога не губи кураж  Hug
Ще гледам непременно.

# 25
  • София
  • Мнения: 368
Непременно ще гледам и ще кажа и на приятелките си.
Много ме натъжи историята на авторката. Каква силна и борбена жена! Възхищавам се на такива истински хора!

# 26
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Ще го гледам. Peace

# 27
  • Мнения: 27
Meyz задължително ще гледам кураж мила целия Майски отбор сме с теб.

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Аз съм на работа по това време но след това ще го гледам по neterra.tv
Кураж мила   bouquet

# 29
  • Мнения: 765
И аз ще гледам. Възхищавам се на хора като теб, които имат смелостта да се изправят срещу кошмара си, въпреки болката.

# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
ще гледам.много мъчно ми стана Cry
smile3518

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Мила meyz,ОТ 3 МЕСЕЦА СЪМ ВЪВ ФОРУМА И НЕЗНАЕХ АБСОЛЮТНО НИЩО ЗА ТВОЯТА ИСТОРИЯ....Сега прочетох темите от линковете които си дала и просто стоя и плача....Незнам какво да кажа,много ми е тъжно и много съжалявам за детенцето ти...Няма думи,които да опишат нещо такова,няма!
Ще те гледам!

# 32
  • Мнения: 1 479
Ще гледам!Прочетох и разбрах.Моят случай е по-гаден от твоя,но не сьм занимавала медиите през 1999-та!Мьлча си 8 години!Има много мами като нас и май не трябва да си мьлчим!Успех!

# 33
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Не знам за какво става на въпрос, но ще направя всичко възможно да гледам предаването.

# 34
  • Мнения: 7 201
Запозната съм с историята ти и ти се възхищавам!  bouquet
Радвам се,че ще си имаш друго бебче! Grinning
И непременно ще го гледам! Peace

# 35
  • Мнения: 2 479
Много плаках за теб и твоята Вяра Cry.
Дано предаването да гледат повече млади момичета, защото ми се струва, че информация за необходимостта от фолиевата киселина все още не се дава достатъчно.

# 36
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 Sad Cry
И аз си поплаках, четейки темата за Вяра, надявайки се заедно с Вас, че има надежда, плачейки за малкото ангелче Sad Cry Praynig
Ще гледам, въпреки че ще ми е много мъчно.
Бъди силна Hug

# 37
  • Мнения: 174
И аз ще гледам предаването!
БЪДИ СИЛНА!

# 38
  • Мнения: 572
Ще гледам!Прочетох и разбрах.Моят случай е по-гаден от твоя,но не сьм занимавала медиите през 1999-та!Мьлча си 8 години!Има много мами като нас и май не трябва да си мьлчим!Успех!
Мила моя, пиши ми на лична, и ли в някоя от моите теми ако не те притеснява!

А за всички Вас, и тези които искат да викат а мълчат азЩе съм Вашия глас!

# 39
  • Мнения: 353
Ей миличка Hug,ще гледам непременно,кураж силна майчице.

# 40
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Знам за историята на Мейз, ще гледам.

# 41
  • Мнения: 610
Току що прочетох всичко,което можах и имах сили.
Мила  майчице искрено ти се възхищавам за силите ти,само ти си знаела какво ти е косвало това.Аз без думи със сълзи на очи те подкрепям Hug.Ще гледам предаването кураж майче  bouquet

# 42
  • Мнения: 3 316
ще гледам  Peace 

# 43
  • Мнения: 1 317
Сега прочетох историята на малката Вяра и си позволих да разгледам някой снимки. Покъртителни са! Не мога да си представя колко силен човек трябва да си, за да се стравиш с такова нещо.

Ще гледам непременно и ти пожелавам спокойна бременност!

# 44
  • Мнения: 780
Прочетох всичко.Стана ми много, много тъжно Cry .Ще гледам. Hug

# 45
  • Мнения: 247
Мейз, ако не съм на работа със сигурност ще те гледам. Както пишат и другите дами преди мен ти се една изключително борбена и силна жена. Аз смятам, че за такива неща не трябва да се мълчи, а да се говори за да избегнат и да се предпазят останалите жени. От сърце ти желая лека бременност до края и едно здраво и послушно бебе. Успех!

# 46
  • Мнения: 572
Здравейте,
аз да Ви подсетя  за 26.03 Сряда от 15.30ч по БТВ! Весела седмица!

# 47
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
meyz, кураж!  Hug

# 48
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Благодаря за подсещането, ще се постарая да гледам.

# 49
  • Мнения: 523
Бъди все така силна - кураж и аз ще гледам . Много мъчно ми стана .

# 50
  • София
  • Мнения: 2 227
Ще го гледам.  bouquet

# 51
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
още 2 дни Hug

# 52
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Меиз, аз също познавам твоята история  Cry
На всичко отгоре в поликлиниката при ГУСВ е кабинета на Радева....

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 1 366
Мейз, поздравявам те и те прегръщам! Hug
Ще го гледам задължително!

# 54
  • София
  • Мнения: 1 197
няма да си позволя да го изпусна!!!! прегръщам те много, много силно!!!

# 55
  • Мнения: 674
И аз непременно ще гледам  Sad
Много силно те прегръщам и кураж Hug

# 56
  • Мнения: 1 792
а аз шматето реших че днес е 26-и зяпах цялото предаване и чак накрая се усетих че утре е деня ooooh!лелеее няма такава празна глава.ама сега и утре ще гледам Blush

# 57
  • Мнения: 572
mu6morok ,  мила моя,  днес ме разсмя, аз така също си изпускам разни неща

# 58
  • Мнения: 1 792
mu6morok ,  мила моя,  днес ме разсмя, аз така също си изпускам разни неща
ама утре ще гледам да знайш  Flutterи  междо другото да издам мацките от форум Искам бебе много ти се възхищават Hug
Мейз кураж дружко и не спестявай нищо нека знаят хората истината Hug

# 59
  • Мнения: 572
е, деня дойе

# 60
  • Мнения: 1 792
днес е 26-ти Mr. Greenтози път няма грешка Blush

# 61
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
meyz ,запозната съм с твоята история. : Cry
Благодаря ти за напомнянето,ще го гледам.

# 62
  • Мнения: 353
Не бих могла да забравя Hug   bouquet

# 63
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Гледах анонс за предаването в реклама по БТВ  Sad Cry Cry Cry
Ще гледаме след малко, всички сме с теб и те подкрепяме миличка Hug Hug Hug Hug Hug

# 64
  • Мнения: 45
Да побутна .
Непременно ще гледам.

# 65
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Meyz  Hug

# 66
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
meyz, гледам те в момента и ти се възхищавам!  Hug

# 67
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45

# 68
  • Мнения: 7 201
meyz, гледам те в момента и ти се възхищавам!  Hug
PeaceАз също!

# 69
  • Мнения: 4 451
Мейз, ти си невероятна!  bouquet Гледам те в момента. Прекланям се пред силата ти!

# 70
  • Мнения: 780
  bouquetВъзхищавам ти се!

# 71
  • Мнения: 4 784
meyz, гледам те в момента и ти се възхищавам!  Hug
Hug Hug Hug Страхотна си!

# 72
  • София
  • Мнения: 3 249
Гледах. Поплаках си.  Sad

Дано са го гледали и хората, от които зависи нещата да се променят към по-добро. На първо място АГ лекарите, които са длъжни да информират майките за всички възможни изследвания по време на бременност. А лекарите, които са проспали Спина Бифида и са позволили тази трагедия да се случи - според мен трябва да бъдат съдени и имената им да са изписани с големи червени букви поне в този форум.

# 73
  • Мнения: 4 784
Гледах. Поплаках си.  Sad

Дано са го гледали и хората, от които зависи нещата да се променят към по-добро. На първо място АГ лекарите, които са длъжни да информират майките за всички възможни изследвания по време на бременност. А лекарите, които са проспали Спина Бифида и са позволили тази трагедия да се случи - според мен трябва да бъдат съдени и имената им да са изписани с големи червени букви поне в този форум.
Абсолютно подкрепям мнението!

# 74
  • Мнения: 1 792
Гледах предаването и искам да кажа 2 неща-
1 Мейз поклон пред смелостта ти. Hug
2 Нетрябва да се спира до тук защото има много жени които не са запознати с проблема,не са запознати с факта че се пие фолиева киселина от момента на плануване на един бъдещ живот и има много жени които ги е срам да говорят за проблема.жалкото е че я няма тази подкрепа в хората около тях и в държавата.затова нетрябва да се спира да се говори за проблемите с надеждата това да помогне тяхното разрешаване.

# 75
  • Мнения: 2 821
Прегръдки за Мейз и за другата жена, които сте имали силата да минете през това! Hug
Пожелавам от сърце здрави бебета!
Вашата кампания може да спаси наистина много животи!
Благородни сте!
Поздравления!  bouquet

# 76
  • Мнения: 1 479
Гледах. Поплаках си.  Sad

Дано са го гледали и хората, от които зависи нещата да се променят към по-добро. На първо място АГ лекарите, които са длъжни да информират майките за всички възможни изследвания по време на бременност. А лекарите, които са проспали Спина Бифида и са позволили тази трагедия да се случи - според мен трябва да бъдат съдени и имената им да са изписани с големи червени букви поне в този форум.
newsm10 smile3525

# 77
  • Мнения: 2 090
Гледах. Поплаках си.  Sad

Дано са го гледали и хората, от които зависи нещата да се променят към по-добро. На първо място АГ лекарите, които са длъжни да информират майките за всички възможни изследвания по време на бременност. А лекарите, които са проспали Спина Бифида и са позволили тази трагедия да се случи - според мен трябва да бъдат съдени и имената им да са изписани с големи червени букви поне в този форум.
Мога само да добавя че се възхищавам на силата и смелостта ти!До днес не бях запозната с твоята история,изчетох темите Cry,гледах предаването,много се развълнувах.....
Остана само да ти пожелая много здраве и щастие,на теб и твоето семейство  bouquet

# 78
  • София
  • Мнения: 2 227
Мейз,  bouquet.

# 79
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Hug

# 80
  • София
  • Мнения: 672
Мейз, и аз ти се възхищавам!   bouquet  Hug

# 81
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 562
меиз   bouquet
за първи път ти пи6а но 4ета историята на твоето семеиство от самото на4ало-преклон невероятна сила има в  теб  

# 82
  • Мнения: 770
Поздрави Hug

# 83
  • Мнения: 798
Много сила се иска след всичко преживяно да го споделиш пред камера! Поколон.
За кампанията за 300 бебета повече чух малко след като родих, но все още не знам дали изписването на фолиева киселина е на бременни и жени, планиращи бременност е практика???

# 84
  • Мнения: 1 440
Мейз,   bouquet  Hug

# 85
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
  bouquet

# 86
  • Мнения: 45
Прекланям се пред теб Мейз.
Желая най-голямото щастие на теб и твоето семейство  bouquet

# 87
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
Извинявайте, не знам тук ли да питам, но... Аз през деня нямах възможност да гледам предаването понеже ходя на работа.На сайта  на btv предаването което уж е от днес не е това с Мейз.Някой може ли да ми каже гладал ли го е на самия сайт и как, много ми се иска да го гледам и аз.

# 88
  • Мнения: 572
Да, на сайта на БТВ има грешка и не е това предаване което се излъчи днес!

Благодаря на всички за милите думи!

Имам молба към всички вас
 ГОВОРЕТЕ И РАЗКАЗВАЙТЕ, И ДАНО ДА СЕ ПРЕДПАЗЯТ ПОВЕЧЕ ЖЕНИ ОТ ТОВА

# 89
  • Мнения: 9 973
възхищавам ти се,ти си невероятно силна и борбена жена HugДано Бог винаги е с теб

# 90
  • Мнения: 3 695
Мeyz, гледах те, възхищавам ти се, благодаря ти за това, което правиш! Hug
Искрено ти желая много щастие!    bouquet

# 91
# 92
  • Мнения: 4 327
но все още не знам дали изписването на фолиева киселина е на бременни и жени, планиращи бременност е практика???

За огромно съжаление, все още това не е практика. Има гинеколози които дори не си правят труда да кажат за фолиевата киселина и за необходимостта от нея, на бременните си пациентки, а какво остава за жените планиращи бременност.
А повечето жени не знаят за необходимостта от приемане на фолиева киселина преди бременност.

Това което ние можем да направи е да говорим и предпупреждаваме близките си.

# 93
  • Мнения: 125
 Мeyz, потресена съм от твоята история. Възхищавам се на силата и смелостта, с които си преминала през цялата тази трагедия, за да дадеш скоро началото на един нов живот. Пожелавам ти лека бременност и раждането на едно здраво и прекрасно детенце!!!
   bouquet Hug

# 94
# 95
  • Бургас
  • Мнения: 10 353

Мейз благодаря, като се прибера от работа ще те гледам, толкова ти се възхищавам   bouquet

# 96
  • Мнения: 48 023
мейз- много  Hug
на мен и преди, и по време на двете бременности не ми е изписвана фолиева киселина  #Cussing out
за кампанията 300 бебета повече разбрах чак след като родих 2-то си дете
сега повтарям на всички приятелки, които им предстои забременяване, да пият фолиева киселина профилактично
смятам че престъпно малко се говори за фолиевата киселина, и престъпно малко изследвания с полагат за бъдещите майки- преди и по време на бременност, за проблемното забременяване и дума не искам да отварям
мейз- още веднъж   bouquet
пожелавам ти всичкото щастие на света Hug

# 97
  • Мнения: 2 746
Мейз, гледах предаването и ти се възхищавам! Браво на теб, справяш се чудесно! От сърце ти желая леко раждане и едно прекрасно детенце, което да сгрява душата ти и да радва дните ти! Успех и много щастие!  bouquet Peace

# 98
  • Мнения: 25
Миличка meyz аз гледах предаването още вчера но нямах сили да пиша веднага.Плаках за теб,плаках за мъничката Вяра,плаках и за всички майки с подобна съдба като теб.Искам да ти кажа че ти си майка героиня в истинския смисъл на думата.Едва ли ти е по-леко от това което всички тук пишем,но искрено се надявам поне да ти стопляме сърцето в известна степен.Пожелавам ти лека бременност и бързо раждане за да можеш да гушкаш едно здраво,силно и красиво бебе.Ние сме с теб.Поклон пред теб и пред всички майки героини.Прегръщам те.

# 99
  • Мнения: 2 479
Сега гледах това, което вчера изпуснах от предаването. Чудесни сте, дано са ви гледали повече млади момичета, защото информация за фолиевата киселина все още почти не се дава от лекарите Confused.
Мейз, леко раждане и много радост само от това бебче!

# 100
  • Мнения: 353
Злати възхищавам ти се много,леко раждане и много много радост занапред Hug   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт