Защо жените плачат?..................

  • 2 614
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448
Аз съм от ревлите, рева и за хубаво и за лошо, но тази притча дори за мен дойде много блудкава.Вярна или не, не ми хареса.

# 16
  • Мнения: 502
Ами ревлива съм си,така е.Плача понякога ей така,от нищо!Мъж ми вика,че и заради това ме обича! Embarassed

# 17
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
лесно се разплаквам! светкавицата е дала доста подобни резони на моите, които ме карат да пла4а! може би сълзите да облек4ават, но предпо4итам тъжните поводи за тях да намаляват или из4езват! не мога да манипулирам със сълзи, мъжете покрай мене не се трогват от сълзи, даже ги ядосват!хлопват веднага портата и заклю4ват с 5 куфара!

# 18
  • Мнения: 3 423
Не ме интересува.

# 19
  • Мнения: 526
Почти не плача без причина.Изключвам само моментите,когато ме затресе ПМС-то.Тогава положението е драматично. smile3514

Да не си край мене, когато имам ПМС  Rage #Sniper Става животозастрашаващо  Laughing Laughing

# 20
  • Мнения: 606
  Направо си е "ОМС".
        О = около
           #Cussing out

# 21
  • София
  • Мнения: 38 530
Нещо хормонално ще да е. Кото бях бременна ревах като разпрана. И сега по време на ПМС.
Иначе не съм ревла.

# 22
  • Мнения: 1 475
 и аз съм от отбора на ревлите, плача за всичко- на филми, на хубава песен като чуя, като прочета нещо хубаво, като имам кофти моменти, някой като се разболее, котката като се разболее пак плача, някоя приятелка като има проблеми  и ми плаче, незнам от солидарност ли и аз плача с нея, абе като видя че някой плаче, почвам и аз да плача! Ревла съм си от както се помня!
И определено след като се нарева, някак си ми олеква и се чувствам по-добре!!! Embarassed

Последна редакция: ср, 12 мар 2008, 12:18 от marsiana

# 23
  • Мнения: 417
Жените плачат за това за което биха плакали и мъжете(само дето не го правят)

P.S. Май трябва да пуснем тема защо НЕ плачат мъжете Naughty

# 24
  • Мнения: 649
Аз много ревлива съм станала, даже си се ядосвам сама на себе си.  Просто ми се пълнят очите за отрицателно време независимо от причината. Това е много красиво написано еееееееееееееееееее/няма обаче да се разплача/!!!

# 25
  • Мнения: 824
Не всички жени плачат!

# 26
  • Мнения: 17 546
Вече плача рядко. Плачех често някога... много отдавна. Вчера се разплаках като чух гласа на едно 14 годишно момиче в "Пей с мен"! От кеф се разплаках! Събирам, събирам емоции и така веднъж на два три месеца си избирам момент и си поплаквам от сърце, когато никой не ме гледа и няма да ме пита защо, понеже отговор нямам. Просто така, за всичко преживяно и за всичко неизвестно.

# 27
  • Мнения: 620
Плача,когато усетя чуждата болка прекалено близка.
Плача на определени песни,което означава,че вниквам в текста и разбирам чужди езици.
Плача,когато "превъртам" живота си.
Плача на чужди гробища,когато видя,че там спят вечния си сън млади хора и деца.
Плача от гняв.
Плача от безсилие.
Не плача от радост.
Не плача за манипулация.
Интересно...плача винаги при тъжни поводи,а излиза,че те са повече от радостните при мен. Confused
Дали и при други е така Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 919
Много рядко плача.От щастие са ми се просълзявали очите много пъти,не знам това брои ли се. Grinning
И тук моята виртуална дружка Wink,го е описала много добре,затова ще си позволя да я цитирам. Hug
Плача на чужди гробища,когато видя,че там спят вечния си сън млади хора и деца.



# 29
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не мога да разбера хората, които не знаели какво искат.
 Tired
Не мога да разбера и хората, които плачат ей така, без причина. Как може да не знаеш защо плачеш?  newsm78
Нарочно пиша "хората", не "жените".

Общи условия

Активация на акаунт