Преса за коса

  • 1 677
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 214
Слагам кристали и впръсквам спрей за изправяне на коса.

# 16
  • Мнения: 1 282
по колко пъти си изправяте косата на седмица?аз си мия косата много често и трябва да я изправям през ден, а знам че не е добре това  newsm45

Всеки ден я изправям. Ползвам термозащитния крем на Л`ореал.

# 17
  • Мнения: 199
как не ти изгаря косата с толкова често изправяне

# 18
  • Мнения: 1 282
как не ти изгаря косата с толкова често изправяне
Ползвам маслата на Икаров, за да компенсирам. Маската с Тривитаминол също.

# 19
  • Мнения: 1 885
Аз си я изправям 2 пъти в седмицата.
Ползвам серум за изправяне на Тиджи Бед хер с четка и сешоар. След това слагам малко течен гел (май Лонда  беше марката) и минавам с пресата. Косата става права като клечки. Първоначално си мислех, че косата много бързо ще ми се изсуши и цъфне, но вече 2-3 месеца си е добре. Дано продължава така и за напред...

# 20
  • Мнения: 272
Здравейте и от мен Simple SmileАз имам една братовчедка която никога
 през живота си не е използвала преса  Laughing
 нито лак за коса,нито гел и вапреки това косата й е ужасна.Така че смятам че всичко си е до структура на косъма.Решила съм обаче един ден да я натисна с пресата и да я очовеча  Mr. Green  Grinning  Laughing  bash

# 21
аз съм на 16 и си мия косата през 2 дена и е навдигам през толкова а е изправям всеки ден и почти всеки ден е топирам  Tired Cry ooooh!

# 22
  • Мнения: 876
Аз изправям косата си на всеки 3-4 дни основно,а иначе всеки ден в краищата ,защото като стана сутрин и са се получили някакви гадни извивчици!  Twisted Evil От САЩ си бях купила един много хубав спрей на Herbal Essences за изправяне ,но свърши Sad Купих си и новата серия на Nivea за изправяне - нищо че пише ,че е за сешоар,но пак действа Simple Smile Иначе всичко си е до косъма просто....Имам приятелка с много по-чуплива от мен коса ,която не слага никакви спрейчета ,серумчета и т.н ,а си ползва само пресата - без да слага лак за коса дори и след това...и косата й не мърда,докато не я измие...Завиждам благородно на такива хора   bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 7 798
Имам приятелка с много по-чуплива от мен коса ,която не слага никакви спрейчета ,серумчета и т.н ,а си ползва само пресата - без да слага лак за коса дори и след това...и косата й не мърда,докато не я измие...Завиждам благородно на такива хора   bouquet

Тя добре и стои права косата на твоята приятелка, но не и ли се изтощава като не ползва никакви термозащитни продукти ?  Thinking

# 24
  • Мнения: 876
Ами ако не си изправи косата стои малко изтощена,но като е права е супер - има си блясък и т.н.!Косъма й е доста твърд,а и има гъста коса,добре си е.... newsm78

# 25
  • Мнения: 374
моята си е изключително права, но имам една позната,за  която съвсем наскоро разбрах, че не е с естествено права, а постоянно я изправя.каза, че преди пресата си слагала спрей жожоба и косата и ставала супер.от аптеката си го взимала и е много доволна

# 26
  • Мнения: 1 282
моята си е изключително права, но имам една позната,за  която съвсем наскоро разбрах, че не е с естествено права, а постоянно я изправя.каза, че преди пресата си слагала спрей жожоба и косата и ставала супер.от аптеката си го взимала и е много доволна
Дали не е масло от жожоба?   Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 758
преди изправяне ползвам кристали и слагам и от един продукт на Лонда специално за изправяне!
гледам да не я изправям повече от 2 пъти в месеца да неизгори макар че и правя постоянно маски и я подхранвам!
bubi_f  дали не става дума за масло от жожоба на Икаров?

# 28
  • София
  • Мнения: 1 877
a kакво ще кажете за комбинирана преса и маша за навиване в 1. марката е алцина. смятам да си взема такава, понеже съм с чуплива коса, която след раждането започна да не седи на толкова хубави къдрички, както преди... ех хормони...

Общи условия

Активация на акаунт