Какво е станало в Трън?!?

  • 8 912
  • 225
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 8 999
[Да, права си, но там има закони, има институции, които си вършат работата!Народа не е безразличен, а държавниците поддават оставки, когато не могат да се справят с даден проблем, за да опита някой друг да го реши![/color]

Не се сещам за държава, в която, въпреки оставките, въпросите с престъпността да са решени кардинално. Нито оставки, нито закони могат да спрат увредените мозъци да действат. Освен, ако не се реализира Гатака - пълни изследвания на бебето при раждането с прогнози за развитието му. Склонните към педофилия бебета и останалия току що роден престъпен свят - под ножа!

# 61
  • Мнения: 1 217
Това момиченце-Лиляна го даваха по телевизията и репортажа беше от съда,така че след като открито,пред цяла България каза,че е педофил този дъртофеляк,незнам как е възможно да допуснат уважаемите ни институции повторен контакт-ето резултата #2gunfire #2gunfire #2gunfire Сега ще харчим символичните пари,които вероятно педофилът е дал  за да излезе под гаранция за носни кърпички и ще се тюхкаме,че не сме го утрепали с лопати Овреме! Затова Ви Моля от сърце,гласувайте http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=273916.msg6775798#msg6775798 ,ако искате да пуснем отделна анкета и да пратим резултатите на медиите и парламента Thinking

# 62
  • Мнения: 742
Безкрайно се надявам темата да продължи да е модна, но просто да няма материал за новини.

# 63
  • Мнения: 606
Все ми се ще да вярвам, че при няколко такива новини апатията на обществото ще отстъпи полека-полека.

  Народът е динамит! Само че са ни извадили капсул-детонатора!

# 64
  • Мнения: 606
Затова Ви Моля от сърце,гласувайте

 Е това е темата де....  И педофилите са хора, и на тях им се поебва (детско дупе), не ги съдете строго....

# 65
  • Мнения: 1 217
Затова Ви Моля от сърце,гласувайте

 Е това е темата де....  И педофилите са хора, и на тях им се поебва (детско дупе), не ги съдете строго....
Shocked Shocked Shocked Не схващам иронията ти.Виновна ли съм за нещо,или на нечие друго поведение се ядосваш? Недей,че с тази лексика,дори и на шега употребена,някой плиткоумен извратеняк пак ще си удари пишката в челото.Кажете ми,че е невъзможно дъртия пръч да е боравел с интернет и да е видял съвета ни към полицията Praynig Praynig Praynig Може би още в съда му е станало ясно какво го чака и затова е действал така,но защо изобщо са го пуснали Thinking Twisted Evil Twisted Evil

# 66
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Грозно,отвратително........нямам думи просто.
Сега,отново,ще мажат наред. Close

Абе,дайте ми една пушка,ще ги карам наред........ #2gunfire

# 67
  • Мнения: 606
  Как на тебе? Не разбира се. На ПФЗ-тата. За педофили не трябва милост и правосъдие. Трябва за назидание и страх да ги съсипват на площада, родителите на децата.

# 68
  • Мнения: 315
няма ли някой от трън да даде повече информация?УЖАС ПРОСТО!
познавам града - това е страхотен шок !там най-много някой да открадне някоя кокошка....
просто съм втрещена!горките дечица!
......................................................................

# 69
  • Мнения: 1 032
Работна група ще прегледа законодателството по отношение на децата без родители
12 март 2008 | 14:41 | Агенция "Фокус"
 
София. Днешният инцидент в дома в Трън е бил обсъден от министрите на заседанието на кабинета. Това каза на пресконференция премиерът Сергей Станишев, предаде репортер на Агенция "Фокус". Решено е да бъде създадена работна група, която да прегледа цялото законодателство по отношение на децата без родители и ако се наложи, да предложи законодателни и други мерки.
„Сега има припокриване на отговорности и функции между различни институции. По-голямата част от домовете са общински, това е отговорност на общините. Но това не снема от държавните институции отговорността те да правят повече – както по отношение на контрола по изпълнение на предписанията, така и по всички други аспекти по функционирането на тези домове. Мисля, че има няколко страни – по отношение на дома в Могилино например. Могилино е част от действителността. Аз продължавам да смятам, че самият филм е достатъчно тенденциозен. Това не отменя факта, че това е част от една реална действителност”, каза Станишев. Целта била да се премахнат фрапиращите факти, които са налице, допълни той.


Светла му памет на момичето. Но как искате да се променят нещата след като според премиерът, смъртта на едно дете е просто инцидент? А, и честита ни нова поредна работна група по наболял проблем. Сигурно пак ще гледаме Масларова по ТВ как отива в болницата при раненетие деца и заедно с Шерин Местан ще ги галят съчуствено по главите.

# 70
  • София
  • Мнения: 6 743
И аз чакам новини....ама каквото и да кажат , няма да върнат момичето - мир на душата и  Sad  Praynig

Искам да чуя довечера по новините как Масларова си подава оставката и съответно я приемат ..... Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 2 386
 Shocked Shocked Shocked

Нямам думи вече..


И аз съм с Хиър ЗА ОСТАВКАТА! Не е човешко..

# 72
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Искам да чуя довечера по новините как Масларова си подава оставката и съответно я приемат ..... Rolling Eyes
Дамаянти,аз се моля да си подаде оставката,но едва ли ще стане.
Мислиш ли,че ще изтърве големият кокал? Thinking
Ще замаже положението и ще излезе пак чиста.
Докога бе господи,до кога ще стават такива неща?

# 73
  • Мнения: 315
явно има нещо сбъркано в цялата ни система...
но колко деца трябва да умрат за да се промени нещо?или сега в трън трябва да дойде ВВС?
а работната група си е направо подигравка.
по отношение на ширин местан-моите уважения - шармантна дама, но никак не ми се връзва със закрила на децата....
може и да греша, но не ми изглежда като човек, който ще загуби съня си по такъв повод.
аналогично - масларова...

# 74
  • Мнения: 822
Поредният ужас!

Каква държава сме ние  Shocked ?

Горките дечица  Cry !

За педофилите - или смъртна присъда или доживотен строг режим  #2gunfire
Може и да звуча крайно, но според мен децата са най-святото нещо на този свят и трябва  поне те да бъдат максимално защитени.

Общи условия

Активация на акаунт