Къде слагате кошчето на бебето?

  • 2 000
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • София
  • Мнения: 1 603
Кошницата си седи на задната седалка.

# 17
  • Мнения: 469
На задната седалка Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 44 120
На задната, зад пасажера (по диагонал на шофера), с гръб към движението...задължително да няма въздушни възглавници, ако има да са дезактивирани!!!


по презумция се приема че най подсигуреното място е отзад вдясно, щото ем е последно ем е от обратната страна на посоката от която ти идва насрещното движение, при евентуална опасност пак презумцията е че ше хукнеш да бягаш вдясно за да спасиш предните, което излага на опасност точно мястото зад шофьора... поради същия факт от дясната страна е и гърлото на резервоара

А преднакта седалка до шофьора се нарича "мястото на смъртника/мъртвеца"....та...сама си прави изводите....но това може пък да е дошло от там че все се тарикатят хората  да не слагат колани...


Някои споменават и по средата отзад - но там често няма колан, с който да се закрепи столчето...а и някъде бях чела за катастрофа, ,челно , при която така закрепеното кошче директно изхвръкнало през предното стъкло, защоно нямало седалка, която да го спре при удара, явно нещо и колана не сработил....


С две думи - на пътя - Господ да пази нас и децата ни, а очите отворени на 3 пъти по 100


Последна редакция: ср, 12 мар 2008, 15:18 от Angel_Dust

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Отзад отдясно  Simple Smile

# 20
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Винаги отзад, но не зад шофьора.

# 21
  • Мнения: 750
И двете ВИНАГИ са били отзад!

Е, ако имаш две деца няма как да не е и зад шофьора Wink

# 22
  • София
  • Мнения: 5 721
Ако съм сама с него ми е по удобно да е напредната ако не на задната в дясно Peace

# 23
# 24
  • София
  • Мнения: 415
Отзад отдясно и отляво  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 2 908
Отзад зад шофьора,за да мога аз,като стоя до шофьора да се обръщам и да я наглеждам.Ако е зад мен,няма да мога да я виждам.

# 26
  • София
  • Мнения: 928
Отзад  Peace

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Благодаря ви на всички. Hug

# 28
  • Мнения: 1 701
На задната - зад предната дясна седалка!  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 4 397
И двамата отзад  Peace

Общи условия

Активация на акаунт