Ще ме обичаш ли съсухрен? от Велин Терзиев

  • 2 173
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 747
И аз се разстроих... Simple Smile


Едната ми баба си беше заделила пари за погребението си, да не овътря децата си. Също имаше подготвени дрехи и обувки и други неща за ковчега. Разбира се наследствата бяха оптдавна прехвърлени, а борчове никога не е имала.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Не може да ме разстрои естествения ход на живота- нито старостта, нито смъртта.

# 17
  • Мнения: 3 447
Не ме разстройва по простата причина, че авторът вероятно е около 30-те. И рисува същите ужасни картини, каквито аз рисувах, когато бях на 15, за себе си на 35  Simple Smile
Ако беше написано от стар човек, може би щеше да ме разстрои, да.

# 18
  • Мнения: 2 018
Дали наистина е важно само "душата да е млада", независимо от външността.  Thinking Тогава няма ли да "боли" още повече от това, че искаш, а не можеш   Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 283
Ще те обичам и няма да зная, че си съсухрен.
http://www.youtube.com/watch?v=EBSSA3HfDWg&feature=related

само понякога ще се свивам под чаршафа и ще боли, боли, боли...

Ужас! #Crazy
А купона тече и живота си изтича с всяка секунда! Много се разстроих  Cry

# 20
  • София
  • Мнения: 4 423
Натъжих се, само се моля да ме надживеят децата ми - дали съм стара и сбръчкана няма значение за мен, някак ми е все едно.

# 21
  • Мнения: 2 891
Шубе ме е от смъртта и това е по силно от всякакви трезви разсъждения.

# 22
  • Мнения: 750
Е,сега и затова ли да мисля! Crazy
По темата-няма да го обичам съсухрен! Mr. Green
Смъртта-не искам да я мисля и нея!Когато реши да ме взема,да ме взема....Всичко има начало и край!

# 23
  • Мнения: 649
Чакам я с нетърпение да и покажа какво ще е яка старица!

# 24
  • Мнения: 122
Няма страшно, всички ще се наакваме един ден...... Ама като дойдат да ни бършат задника може поне да сме усмихнати де, някак си ще действа положително на този дет ще ни обслужва.
 Wink

# 25
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Успокоявам се с мисълта, че няма да доживея времето, когато кожата ми ще се "дипли".

# 26
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Една истинска бабиейрос не се страхува от старостта. Laughing
П.П. И двете ми баби бяха топчести. И аз няма да се съсухря!  Flutter

# 27
  • Мнения: 17 546
Божееее, стига бе хора! Какво толкова? Като пишете за това, което ще бъде след 20, 40, 50 години какво? Ще го очаквате с повече радост ли? Дори един от нас не е сигурен дали ще се събуди утре,та да страда от сега за тогава, ако въобще доживее да остарее. Моля ви се, радвайте се на днешния ден, защото може да няма утре!

# 28
  • Мнения: 293
..хората да могат да се оправят с бъкиите, които оставяте? Подредени документи, платени сметки, уредени наследства и прочее?

Леле, ква е кочина на бюрото ми. Ако с'а се гътна, тежко му на шеф, един файл не може да намери. И ще види, че е отворена мамата, разбира се, а ми се ще по-работна да ме помни  Mr. Green
Ама близките не ги мисля - имам застраховка живот  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 4 585




Остаряваме наедно, бавно, и промените не забелязваме.
Искрено се надявам да посрещна старостта съсухрен, черен чироз.
Забелзвям, че все още говоря в бъдеще време. И да има бабишкера
до мен, до последно.

Общи условия

Активация на акаунт