Във Пловдив пролет е дошла, навън са всички мами и деца (Пловдив-16)

  • 16 248
  • 308
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 455
Здравейте пловдивски мами!
Кажете ми,моля,някоя от вас чувала ли е за една добра хомеопатка,която работи някъде по бул."Данаил Николаев"?Ако знаете точния и адрес или телефон а връзка?Казвала се Марго?
Благодаря!
Приятен ден!Бъдете здрави!

# 286
  • Мнения: 12
Мами, искам да ви попитам някоя от вас раждала ли е в хирургиите на Пещерско и какви са отзивите за там, защото съм се насочила там да раждам, но като ми е за първи път и не съм наясно почти с нищо  Thinking
JeniB, честит ти бебок   bouquet Ти да не си сестрата на Нова_Бъдеща _Мама от юлските мами?
simona06, аз имам някакви телефони на хомеопати, но ще трябва да ги потърся тези дни и ако открия въпросната Марго ще ти пратя координатите

# 287
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Мами, искам да ви попитам някоя от вас раждала ли е в хирургиите на Пещерско и какви са отзивите за там, защото съм се насочила там да раждам, но като ми е за първи път и не съм наясно почти с нищо  Thinking
Многократно го обсъждахме назад в темата, потърси мнения с търсачката. Ето насочваща информация - хирургиите на Пещерско са всъщност ВМИ или УМБАЛ "Св. Георги" , проф. Милчев е завеждащ на отделението.

# 288
  • Мнения: 1 053
Момичета,някои от вас ходил ли е на ирисова диагностика при Д-р Сашка Николова в ж.к. "Тракия" и ако има такива които са ходили,моля да споделят доволни ли са?  Rolling Eyes
Аз мисля да си запиша час и да отида,но ще съм благодарна да чуя и мнения на ходили вече при нея  Laughing

# 289
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Мами, искам да ви попитам някоя от вас раждала ли е в хирургиите на Пещерско и какви са отзивите за там, защото съм се насочила там да раждам, но като ми е за първи път и не съм наясно почти с нищо  Thinking
Многократно го обсъждахме назад в темата, потърси мнения с търсачката. Ето насочваща информация - хирургиите на Пещерско са всъщност ВМИ или УМБАЛ "Св. Георги" , проф. Милчев е завеждащ на отделението.

Само ще добавя, че има Здравен справочник, където може да се пита за един или друг лекар, както и за едно или друго болнично заведение.
(mariq_m3 само не се обиждай, моля те)

Момичета, дайте идея за име на темата, че съм се поизчерпала

# 290
  • Мнения: 135
пепи ,,сред цъфнали цветя играят ПЛОВДИВСКИТЕ ни деца"

# 291
  • Мнения: 2 132
JeniB, честит ти бебок   bouquet Ти да не си сестрата на Нова_Бъдеща _Мама от юлските мами?
Да, аз съм. Grinning
Мерси на всички за пожеланията Hug

# 292
  • Мнения: 455
,,сред цъфнали цветя играят ПЛОВДИВСКИТЕ ни деца"
Peace

# 293
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 346
Честито на новите МАМИ. Нека бебоците ви носят много радост и щастие.  bouquet

# 294
  • Мнения: 9
симона06 писах ти на лични

# 295
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 346
Може ли и на мен координатите на тази лекарка хомеопат на " Данаил Николаев"  Praynig

# 296
  • Мнения: 12
Ето това са всичките телефони и адреси на хомеопатите, които имам. Надявам се да са ви от полза  Wink http://i190.photobucket.com/albums/z295/mariq_m3/IMG_2613.jpg

# 297
  • Пловдив
  • Мнения: 5 023
Бивши пациенти сме на д-р Людмил Димитров - не съм особено доволна, въпреки че, помогна при третата сливица на дъщеря ми и при доста настинки и грипове, но като цяло не е особено навътре в хомеопатията, не успя да ми помогне за сенната хрема и астмата, които имах и за АД на децата т.е. за хроничните заболявания. По-добър е като физиотерапевт, занимава се с лазертерапия, освен хомеопатията. Но имам познати много доволни от него. Не е класически хомеопат, не прави хомеоп.интервю, прегледа е 10-15 мин, не 1 - 2ч.  Peace

# 298
  • Мнения: 55
Здравейте!
Ние днес бяхме на ЖК и видяхме бебчето как рита с краченца и маха с ръчички Simple Smile Толкова мило ни стана Simple Smile
JeniB, поздравления за прекрасната дъщеричка! Да е здравичка и много щастлива  Two Hearts newsm51

# 299
  • Пловдив
  • Мнения: 14 075
Момичета, заповядайте в новата тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=283202.new#new

Общи условия

Активация на акаунт