Във Пловдив пролет е дошла, навън са всички мами и деца (Пловдив-16)

  • 16 223
  • 308
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 5
Здравейте,момичета има ли раждали в часна клиника торекс?Какви са условията там,персонала добар ли е?

# 301
  • Мнения: 5
Здравейте,момичета има ли раждали в часна клиника торекс?Какви са условията там,персонала добар ли е?
една позната е решила да ражда там.

# 302
  • Пловдив
  • Мнения: 580

Имаме си нова тема - там заповядай!

# 303
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Здравейте,момичета има ли раждали в часна клиника торекс?Какви са условията там,персонала добар ли е?
една позната е решила да ражда там.

И виж в здравния справочник  Wink

# 304
  • Мнения: 2 172
   Здравейте,мили мами   bouquet Чак сега попадам на този подфорум и мнгоо бих искала и аз да се присъединя към вас.Дъщеричката ми се казва Теодора-Клавдия,родена на 02.11.2007 г. и живеем до Полиграфията(широк център).
  Имам и един въпрос.вълнува ме въпросът с детската кухня на Каменица,но така и не разбрах трудно ли става вреждането там или не.Чувам противоречиви мнения.Бебка е на почти 6 месеца.Имам ли все още някакъв дори и минимален шанс или не  съвсем  newsm78 И ако може да помоля за телефона на майката,която прави записването и раздава купоните,за да я попитам как стоят нещата.Ще ви бъда много благодарна за телефончето, в случай че го имате   bouquet

# 305
  • Мнения: 3 826
Момичета , искам да ви питам - къде се намират кината в Пловдив - интересувам се от тези в централната част на града -
ще ходим в Пловдив тези дни , а сме киномани и ще ни се прииска да отидем на кино ,

познавам града , но не съм ходила скоро , ако ми обясните горе-долу ще схвана Simple Smile

# 306
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА да си зададете въпросите!

# 307
  • Мнения: 75
има ли мами от пловдив,родили през април?

# 308
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА да си зададете въпросите!

Общи условия

Активация на акаунт