Агресивни баячки атакуват до ВМА

  • 2 184
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 521
На времето една кака ми гледа и каза, че ще си взма рус мъж от далече. Разплатихме се с 2 цигари.
Сега я търся да я черпя, ама нъц.
Ако някой попадне на нея да вика силно.
Убавица беше една, със синьо мънисто и червен конец на ръката.

# 16
  • Мнения: 2 386

Към нас се приближи една г-жа и каза на мъжа ми, че има магия и иска 80лв. за да я развали. Той полудя - слезе от колата и само я пита по 5 или по 10 ги иска показвайки широки длани. Толкова бързо избяга въпросната, че не е истина.

  Laughing Laughing

Ужасни са. На осми март бях с мама и баба в центъра когато една циганка се доближи и мазно-мазно занарежда''хубава како, честит осми март...'' Преди да продължи с обичайните магии, гадания и глупости се изместих встрани и тя (о,чудо!) се спря.


Разказаната случка иначе е гадна и ..не знам какво  да кажа вече.. Освен да правите като една приятелка - все ги плаши с газовия пистолет.. Е, нема толкова бързобягащ циганин, казвам ви..

# 17
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Мангалска им работа ...

# 18
  • Мнения: 3 405
Те се нахвърлят на сами хора, мъже или жени, когато са двама не закачат. Тук бяха около Общината и на Червения площад. Виждала съм да омотават в лъжи момчета тийнейджъри.
Голяма грешка е да им подадеш и 10 ст, дори и колко е часа да има кажеш, ако питат.
Изобщо не бива да им се обръща внимание. Ако няма реакция на първия им повик се отказват, но пък дуднат след хората, гаднярките.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Момичета, едно ще ви кажа. В никакъв случай не посягайте да удряте или друго подобно. Обикновено ходят на тумби и все отнякъде ще изскочат всичките, и могат да ви се нахвърлят. После нито ще ги намерите, нито нищо. Освен това имат навик да плюят.  Sick Ставала съм свидетел, затова го пиша. Най-добрият начин е да ги подминавате без да им обръщате внимание. Аз тук във Варна точно край Общината черпих една с цигари. И огънче и дадох. Тя като взе да ми говори просто и казах, че не искам да знам нищо. И тя си седна на съседната пейка да си пуши цигарата.  hahaha
Разказаната случка е ужасна. Не знам, ако се подаде жалба в полицията дали ще има някакъв ефект изобщо?


А, я кажете как отървате мъжовете от ония варненски травеститчета?

# 20
  • varna
  • Мнения: 404
последнят път когато мен ме спря да ми гледа една циганка,аз и казах със съвсем спокоен глас и с усмивка"я ти ми дай 5 лв.аз да ти гледам,че ако знаеш какво те чака",тя се стресна и направо избяга!!!

Общи условия

Активация на акаунт