Смятате ли поп-фолка за просташки?

  • 7 377
  • 197
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 107
Ясно-промит мозък си и ти  Tired

# 16
  • Мнения: 620
До  колкото имам спомен и Аметчо е Пайнерска пеперудка,но ми се сгажда от него - в буквалния смисъл Sick

# 17
  • Мнения: 957
Ясно-промит мозък си и ти  Tired
Защо да съм промит мозък?..никой не ме кара да слушам тази музика насила..нито пък някои от другите стилове които също харесвам..

# 18
  • Мнения: 7 723
Едно време не викаха ли на поп- фолка "естрада"? newsm78

# 19
  • София
  • Мнения: 3 840
Поп фолкът е типичен продукт на масовата култура и като такъв е лесно смилаем. Нямам кой знае какво против самата музика, но ме дразнят поведенческите модели, които налага и които младите хора се опитват да копират.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 423
 bebe_efi , виждам, че си нова тук и сигурно не предполагаш как ще се развие темата, за съжаление разбира се.

# 21
# 22
  • Мнения: 186
ИИИИИИ,много крайно,много крайно МИНЗУХАР.Ти явно имаш свръх способността да определяш интелекта на човек по това каква музика слуша newsm78.Дали не сам те гледала по канал 2001? И друго ще ти кажа,но възпитанието не ми го позволява,въпреки че онзи ден друсах задник на чАЛГАААААААА Mr. Green

# 23
  • Мнения: 2 401
Ами какво да ви кажа, има много тясна зависимост интелект/предпочитана музика, но няма да се напъвам да обяснявам, предвид това, чи няма да ме разберете, така, както и аз не разбирам бебето и още няколко.  Peace

# 24
  • Мнения: 4 651
Разграничавате ли поп-фолка от чалгата ?

Различавам ги:
1)Чалга = кючеци и маанета, не знам дали не значат думите едно и също
2)Поп-фолк = крадени сръбски и гръцки песни

Харесва ли ви някои от двата жанра?
Ако да или не..Защо ?

Трезва: Ако успея да не чувам текста, може и да харесам нещо.
Пийнала: Зависи от броя на питиетата.

Смятате ли..че си простак/чка като слушаш чалга/поп-фолк и възвишените натури не трябва да слушат чалга..и тя е за селяните(да уточня..че нямам предвид ..че са от провинцията..а за самото състояние) ?

Не, но смятам че е необходимо условие за това.

# 25
  • Мнения: 186
Или не можеш да го обясниш,но на теб ти е простено.Нали не слушаш чалга Mr. Green

# 26
# 27
  • Мнения: 957
bebe_efi , виждам, че си нова тук и сигурно не предполагаш как ще се развие темата, за съжаление разбира се.
Нова нова...кисна тук по 1000 часа..мен ми е ясно какво ще стане..просто ми е интересно каква музика слуша ССФ.И се чуда как като има толкова препълнени чалга заведения..как всеки втори казва..че не слуша тази музика..

# 28
  • Мнения: 2 161
Поп фолка го смятам не за просташки,а за непоносимо просташки.Също мисля хората,които го слушат за простаци.но в своя защита ще кажа,че има простаци и при хората,които слушат класическа музика,кънтри,рок и т н.

# 29
  • Мнения: 957
Поп фолка го смятам не за просташки,а за непоносимо просташки.Също мисля хората,които го слушат за простаци.но в своя защита ще кажа,че има простаци и при хората,които слушат класическа музика,кънтри,рок и т н.
Какво просто и просташко има в мен?

Общи условия

Активация на акаунт