Quinny Zapp, Britax Verve или Bebe Comfort Vit

  • 3 691
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 112
а можеш ли де ми кажеш откъде?
Неделчев ми казаха, че нямат такъв аксесоар newsm78

# 16
# 17
  • Мнения: 199
И такъв багажник, за какъвто ти е пуснала линкове Грозното Пате си поръчах есента от E-bay, но съм го слагала засега само един два пъти, като цяло мрежичката ми е достатъчна. Но и нея си я поръчай ако можеш отE-bay.Тези, които продават там са  много по-здрави   от тези, които продават тук. Миналата седмица си купих от Неделчев втора такава мрежа и определено не ми се струва толкова надеждна. В E-bay може да си я спечелиш на търг/ както и багажника/ и да ти излезе по-изгодно. Утре ако искаш ще ти кача снимки на моята количка с багажника и мрежичката да видиш как изглеждат и колко събират.
Виж линковете , които ти е пуснала Грозното пате, сигурна съм, че ще намериш нещо!

# 18
  • Мнения: 112
мерси много за линковете Hug
вече мисля да си я купя оттук, без излишни приключения с доставки от САЩ #Crazy

vili, ще ти бъда благодарна за снимки с мрежата  bouquet

# 19
  • Мнения: 112
Грозното пате, багажника за Бъз няма да стане за Запп, тъй като на Запп-а на шасито има една метална част, която минава през средата. А багажника на Бъз-а е оребрен и посилен отдолу и няма как да се прегъне по този начин

но ти благодаря за линковете  bouquet

# 20
# 21
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
аз имах Zapp(все още я имам,но бебка порастна и не мога да я вкарам в количка) и поръчах от Англия ето този багажник : http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=1801753 … %3DS%252BI%252BSS
много съм доволна-закрепва се по специален начин,така,че не натоварва количката (тъй като е лека и ако се приспособи някаква случайна раничка-ще я преобръща ) Peace

# 22
  • Мнения: 6 442
mama vili ,а колко ти излезе багажника с пощенските разходи?

# 23
  • Мнения: 199
mama vili ,а колко ти излезе багажника с пощенските разходи?

Купих я на Buy it now цена, защото не ми се чакаше да играя на търг .Излезе ми 14.99 паунда + 4.50 за доставка. Сега в момента има подобна оферта, даже на по-изгодна цена:
http://cgi.ebay.co.uk/Quinny-ZAPP-Stroller-Buggy-Shopping-Bag-Ba … =item300207499717

# 24
  • Мнения: 279
mama vili , тази мрежичка дали ще става и за Куини Бъз, че на мен чантичката отдолу ми се вижда малка Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт