Използвате ли Sebamed ?

  • 23 500
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 273
Ние ползвахме Себа Мед от  раждането (в клиниката ползваха такова) до скоро. Много съм доволна. Само за дупето ползваме Павлодерм.  Peace

# 16
  • Мнения: 71
още не но трябва да сменям козметиката и това е което ще му купя

# 17
  • София
  • Мнения: 3 679
Да- по стечение на обстоятелствата преди да родя брат ми ме снабди с цялата бебешка серия на Себа Мед и памперси от Австрия
Страшно съм доволна от нея ,но да си придная не съм се вманиачавала,подсечено дупе на сина си оправях предимно с бейби тан

# 18
  • Мнения: 1 763
Аз съм ползвала само лосиона за след баня на Себамед- страхотен е. Направо искам и аз да се намажа.

# 19
  • Мнения: 2 208
Да, "Себамед" е качествена козметика.
Ползвала съм и "Бюбхен" и "Мустела" и с двете марки имаше проблем с кожата му...
Подсеченото му дупе единствено крема на "Сабамед" го оправи. Но при всяко дете е различно.

На синът ми добре му понася "Себамед" и ползвам само нея сега.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 834
И аз използвам Себа мед.Имам цялата серия и съм изключително доволна.Само за дупето ползвам Бочко,като че ли по му понася по-добре.Не робувам на марки,просто държах да започнем с медицинска козметика и не сбърках в избора си.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 802
От самото раждане на сина ми ползвам Себамед и съм много доволна. Един единствен път купих олиото на Мустела (понеже нямаше Себамед), но има много силна миризма.
Според мен няма да съжаляваш, ако опиташ Naughty

# 22
  • Мнения: 175
До третия месец бяхме с Бюбхен, но после се изрина и се оказа атопичен дерматит и по съвет на алерголога минахме на SebaMed. Не съм имала проблеми - ползвам млякото за тяло, душ гела, сапуна, крема. Само от крема против подсичане не съм доволна - не ми помогна по никакъв начин, а този на Мустела оправи положението. Явно е въпрос на поносимост.

# 23
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Всичко зависи от детето....Аз бях пробвала с бебешкото олио, но ми се обрина..както и от Нивея...Единствената козметика от която нямаме реакция е Тео бебе и шампоан Па-па.Използвала съм и на Юсерин козметиката (тя е хипоалергична), но тя е и по скъпа.

# 24
  • Мнения: 3 092
Аз , но не съм доволна от нея .
Ползвала съм Бочко и Мустела .

# 25
  • София
  • Мнения: 1 735
Ползвала съм сапуна за къпане на бебка и съм доволна.Това е не само козметика за бебе,а медицинска козметика,т.е. за по-чувствителна кожа или при някакъв проблем.

# 26
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Ползвала съм Мустела, Себамед и Клоран. Най- добрата за мен е Себамед. Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 1 570
От раждането ползвах всичко на Себамед и съм много доволна, едва сега, 1,5 г., почнах да купувам други марки.
Миещото блокче им е скъпо - 5 лв. и минах на Тео бебе, и от него съм доволна.

# 28
  • Мнения: 307
Използвам Себамед и съм много доволна.
Ползвала съм Бубхен и ХИПП, но себа мед има най добри резултати.
Крема го ползвам за пъпките по лицето и изчезват веднага. Сухата кожа става мекичка. И мия косичката с техния препарат и няма никакво белене.
След баня мажа с лосиона и масажирам с него.
Кожата ни е чувствителна и от другите пищи.

# 29
  • Мнения: 9 973
на мен ми е скъпо и се отказах Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт